CAFE VOGUE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sensi, eee, pa ne može i jare i pare, loguj se. :malav:

E tako tako plati pa klati mala, plati pa klati.
Odma pravi profil :lol:

:lol: :lol:

Nije devojke da imam nesto protiv fejsbuka, ali mi se u samom startu stvorila blaga odbojnost prema istom.. secam se kada su svi poceli da prave profile da sam pomislila kako sam se taman ratosiljala ekipice iz srednje i da mi samo fali da me neke nezeljene persone ganjaju tamo :lol:

Sa bliskim ljudima se cesto cujem i vidjam, sa odredjenim odrzavam kontakt na sasvim pristojnom nivou, tako da...

Dobro, znam da imati profil tamo ume da bude katkad zabavno, i da ima brojne prednosti, pricali mi ljudi, samo ja trenutno ne mogu da se setim :lol:

A voajerisanje mi je tek sad proslo kroz glavu kao zanimljiva opcija :mrgreen: mada kapiram da i to brzo dosadi..

Mozda u buducnosti... kad mu budem nasla neku konstruktivnu svrhu :)

Do tada, kuckamo se ovde! :kiss:
 
Izdajice :(
Ni ja nisam tamo pod svojim imenom..ne pada mi na pamet da me smaraju ovi iz osnovne i srednje :lol:

Jao devojke breeee, idem u subotu na Gypsy punk večeee, raaaa. Jao al ću da umrem
 
Ja obučavam nove devojke.
Ludim.
Totalno sam nemotivisana, a zaista moram i želim da to do kraja izvedem kako treba.
Na sto strana jurim, i jedva čekam da ova ludnica stane, prestane.
Da svuda mir zavlada u meni.
Da stanu zaleti. I komadi haosa.
Da se sklope u spokoj.
 
Mislim da oće. Pošto je na plakatu Eugene kapiram da će veći deo večeri biti posvećen Gogol Bordelu. JOJ sreće. Baš jedva čekam..planirali smo da idemo u Čekaonicu momak i ja al žao mi je, ovo ima prevagu...nek ide u Čekaonicu s drugarima neki drugi put :lol:
 
Mada stvarno ne volim klubove..i nisam sad u fazonu da đuskam tamo pozerski...a u Žici nisam bila nikada..ali preživeću. Valjda nije baš toliko klupska fora..

Moon
Jao jel ti makar plaćaju dodatno tu obuku?
Drži se, i to će proći :kiss:
 
Ma kakvi da mi plaćaju. Zbog neplaćanja i odlazim.
Naprosto, više se ne uklapam.
U taj posao, u te težnje.

Obučavam jer mi dođu u smenu, pa ih driblam, jer počinju baš u majsko vreme, kada gužve posvuda traju, sajamske.
I jer cenim koleginicu koja ostaje sama sa njima, i pregrštom njihovih pitanja.
Njihovog neznanja.
Trudim se.
A baš me zamara.
 
A to ce biti u Zici, znaci.
Ja sam ranije cesto isla tamo sa bivsim deckom jer on tamo pije na crtu :lol:
Meni je prostor onako, pomalo skucen...
Vazno je da svirka bude dobra!
Lepo se provedi :)

Moon, i od mene cmok :cmok2:
 
Ćao devojke!

Sensi, potpuno te razumem.

I ja razmišljam da otvorim profil sa nekim imenom nalik forumskom niku i tu imam samo ljude koje zaista želim da imam među prijateljima na profilu, čisto sumnjam da bi ih bilo više od tridesetak.

Ovaj da deaktiviram i samo po potrebi uđem na njega, nikad se ne zna na koji način može da mi zatreba i bude koristan.

Među poslednjima sam u društvu napravila nalog, tokom bolesti, kad više nisam znala šta sa sobom.

Ume da bude zanimljiv, ali i da nervira.

Moon, baš mi je žao što te cimaju da obučavaš nove devojke, i to još bez novčane nadoknade za vreme koje tome posvečuješ.

Bezveze. I nije fer. :(

Wild, lepo nam se provedi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top