CAFE VOGUE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
374044_342114712511399_341462709243266_959241_1048405223_n_large.jpg
 
Bolje bi im bilo :lol:
Ma nije to meni frka, nisam primorana..ja sam sama izabrala da radim tako dugo. Treba mi para..a njima treba neko ko je voljan da radi toliko dugo pošto im se ljudi baš ne otimaju oko tako dugih smena :lol:
 
Caos devojke :)

Moon, to su lepe vesti! Selis se kod momka ili se vracas kuci?
Inace, istu muku mucimo...glavobolja me ubija, mora da je zbog vremena :confused:

Megs, lepo se provedi sa drugaricom, uzivajte :)

A tebi vajld zelim da vreme sto pre prodje i da ti, naravno, odlicno plate ;)

Ostavljam vam ovu pesmicu i begam u biblioteku :bye:
 
Hvala Hani, lepo sam se provela, mnogo. :)

Uželela sam se mojih ljudi strašno!

Prija mi boravak kod kuće, al' imam ispit već prvog dana ispitnog roka, pa ostajem kratko.

Wild, svaka ti čast za dvanaestočasovnu smenu, sila si! :worth:

Javi nam kako si preživela. :zag:
 
Iako je vreme dekorisanja prekjuče prošlo, naišla sam na jednu inspirativnu sliku za to koju bih da podelim sa vama, pa je iskoristite za sledeću godinu ako vam se dopada! ;)

389704_10150717832734727_49685584726_9056820_782368507_n_large.jpg
 
E, još da vam ostavim malo dobre muzike za ovo nedeljno jutro i zašniraću tastaturna usta ovde dok mi ne naiđe neki sagovornik. :lol:

Ovo pevam još od rane zore, kad sam mom zeki prala šape! :lol:

Inače, iskočio je iz kade tako visoko i brzo da se umalo nije samolansirao pravo u wc šolju. :lol:

Koprcao se, koprcao, pa zaustavio na dasci. :lol:

Inače, ovo mi je jedna od omiljenih pesama!!! :heart: :heart2:

 
Hani, jedna moja drugarica sa foruma, kojoj stalno pevam dok je šminkam i feniram, kaže da joj se dopada kako zvučim, al' pošto sam juče dobila komentar od jedne stare porodične prijateljice (nije me dugo čula) da imam glas kao neko detence, stvarno ne znam da li da čekiram polje za yes or za no. :lol:
 
"At the farmers market with my so-called girlfriend. She hands me her cellphone, says it's my dad. Man, this ain't my dad. This is a cellphone! I threw it on the ground! What you think I'm stupid? I'm not a part of this system! My dad's not a phone! Duh!"

:malav:
 
Čudna mama. :)

Dobro veče, drage moje.
Samo kad je praznik prošao, i od sutra sve normalno radi.
Mrzim vrebanje prodavnica.

Maggie, jesi li stigla kući/u Beograd, drugoj kući?

Honey, kako idu obaveze, i učenja?

Wild, kako si preživela onu noć, radnu, mučeničku?
 
Nisam, Moonlight, sutra popodne putujem i predveče stižem. :)

Uživam sada, dok nogama masiram podebeli trbuh moje kuce koja ručka kao da je trudna sa pet malih, a u krilu mi je zekonja koji mi je popio pola šolje vode, molim Boga da mi se ne upiški na nove farmerke. :lol:

Šta radiš ti, sve spakovano?
 
Jaoj, ja kod kuće nipošto ne nosim bilo šta osim kućne odeće.
Nekako, tako mi najfinije.

A životinjice, Šarla najviše, uvek držim i golicka i muljam po ručicama kada se presvučem u odeću koju kod dečka ponesem (ili prethodno donesem za te životinjske prilike).
Tako izbegnem strahovanje da se odeća ne uništi.:)
 
Aa vratila si FB! Super! Evo sad ću! Inače nick je isti ali mi se dosta ljudi žali da me ne pokazuje FB u searchu :weird:

Moon
Ma nakraju sam došla u 12 kući, poslednjim busom..bilo mi je nešto muka..valjda od gladi i nespavanja :(
 
Nije sve spakovano.
Dobar deo, rekoh ti, mama i tata odneli.
Ostala je garderoba, i nekoliko knjiga koje planiram da čitam dok sam tu.
Takođe, neophodna kozmetika, televizor, laptop, mini linija, i nekoliko rokovnika.

I obuća, ali dobar deo je odnešen zajedno sa zimskim jaknama.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top