druga vera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Budimo prakticni.
Ako je to nekom od vas dvoje neizmerno vazno ili je oboma neizmerno vazno, idite svako svojoj kuci dok jos niste zaglibili, zatrudneli...
Ako ce vam familije zamerati, idite svako svojoj kuci...
Ako niste pojam tolerancije, idite svako svojoj...
Ako ima talenta da se opasno zavolite, idite...
 
Ako ga stvarno volis, u cemu je problem? Da se ti u stvari ne brines zbog reakcija tvoje okoline, roditelja, prijatelja? Znam iz iskustva nekih mojih drugarica, narocito ako je doticni musliman.
 
kalithea:
Budimo prakticni.
Ako je to nekom od vas dvoje neizmerno vazno ili je oboma neizmerno vazno, idite svako svojoj kuci dok jos niste zaglibili, zatrudneli...
Ako ce vam familije zamerati, idite svako svojoj kuci...
Ako niste pojam tolerancije, idite svako svojoj...
Ako ima talenta da se opasno zavolite, idite...

Yebote,kakav si ti pragmaticar. :D :wink:
 
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

UH, pretpostavio sam da je ovako zajebana situacija!!
Znajuci u kakvoj sredini zivimo i sta se sve desavalo poslednjih godina, tesko da ces naici na razumevanje. Mozda bi bilo bolje da to pokusas da prikrijes( ako je ikako moguce ), dok ne vidis kako se stvari odvijaju između vas dvoje. Mada dosta zavisi i od njega, u smislu da li je ok, sekularan tip, ili ona " konzervativna varijanta" ?
 
He... nije u duhu srpskog, ali je mnogo dobro ispalo, kao dobra zayebancija. U duhu srpskog to ne bi bilo u jednoj rechi nego jednostavno: "...osim u slucaju da hoce da te preobrati u svoju veru." :wink:
 
Jon Snow:
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

UH, pretpostavio sam da je ovako * situacija!!
Znajuci u kakvoj sredini zivimo i sta se sve desavalo poslednjih godina, tesko da ces naici na razumevanje. Mozda bi bilo bolje da to pokusas da prikrijes( ako je ikako moguce ), dok ne vidis kako se stvari odvijaju između vas dvoje. Mada dosta zavisi i od njega, u smislu da li je ok, sekularan tip, ili ona " konzervativna varijanta" ?

ma on je cool tip, ali bujanovac je vise hot
 
Pa ako planiras da se zabavljas sa njim neko vreme zabavljaj se ali ako planiras nesto vise onda jednostavano kao sto je neko rekao "svako svojoj kuci"
tj. zaboravi ili budi spremna da promenis veru jer muslimance nikada nece to uraditi, kod njih nema premene vere jedini koji ce tu promeniti veru jesi ti e sada ti vidi da li ces moci da zivis sa tim i po njihovim pravilim, razmisli da li je ta vasa ljubav toliko jaka da ce odoleti svemu. licno mislim da je to pisanje uz vetar odljubicete se posle nekog vremena i sta onda ostace samo navika, i jedno nistavilo u tebi jer neces znati ni ko si ni sta si kada si mogla da se odreknes svoje vere, navika i svega sa cime si zivela toliki niz godina.
Jednostavno ljubav ovde nepobedjuje, ko veruje u to u tom slucaju je previse chitao ljubavnih romana i pricica za malu decu!
 
zid:
Jon Snow:
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

UH, pretpostavio sam da je ovako * situacija!!
Znajuci u kakvoj sredini zivimo i sta se sve desavalo poslednjih godina, tesko da ces naici na razumevanje. Mozda bi bilo bolje da to pokusas da prikrijes( ako je ikako moguce ), dok ne vidis kako se stvari odvijaju između vas dvoje. Mada dosta zavisi i od njega, u smislu da li je ok, sekularan tip, ili ona " konzervativna varijanta" ?

ma on je cool tip, ali bujanovac je vise hot

Mozda bi mogli da zivite na nekom "neutralnom terenu"? :)
 
Jon Snow:
zid:
Jon Snow:
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

UH, pretpostavio sam da je ovako * situacija!!
Znajuci u kakvoj sredini zivimo i sta se sve desavalo poslednjih godina, tesko da ces naici na razumevanje. Mozda bi bilo bolje da to pokusas da prikrijes( ako je ikako moguce ), dok ne vidis kako se stvari odvijaju između vas dvoje. Mada dosta zavisi i od njega, u smislu da li je ok, sekularan tip, ili ona " konzervativna varijanta" ?

ma on je cool tip, ali bujanovac je vise hot

Mozda bi mogli da zivite na nekom "neutralnom terenu"? :)

ma da, to je jedino logicno resenje, samo je malo tesko za realizaciju, a i koji je teren neutralan kad nas svuda ima
 
zid:
jeste musliman, albanac
i ne brinem zbog osude okoline, nego zbog moguce ozbiljnije reakcije

I da si izabrala Crnog Afrikanca, i bilo kojeg Muslimana, sve bi ti bilo prosto Bogom, ali shto si dozvolila sebi da pridjesh pripadniku anti-naroda koji je pred Bogom najgreshniji, Shiptarski (a ima ih svih i katolika i pravoslavaca i muslimana), koji najvishe diluju drogu, kod kojih josh vlada plemenski Dukadjinijev zakon taliona oko za oko i zub za zub, to ti je propast. Moje sauchescce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top