Help - Windows XP
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Help - Windows XP

Obećava
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Help - Windows XP

Imam jedno pitanjce.
    Pre neki dan sam update-ovala Windows XP.
    Posle toga sam uninstalirala Morton Benson jer na particiji C nisam imala dovoljno slobodnog prostora (između ostalog da bih pokrenula Disk Defragmenter i izvršila difragmentaciju particije).
    Morton Benson Serbian- English Dictionary sam uspela da uninstaliram međutim u Control Panel -> Add and Remove Programs i dalje mi stoji Morton Benson English – Serbian Dictionary iako on fizički više ne postoji i ispisuje mi : ` Unable to locate the installation log file `C :\Program Files\Morton Benson\Uninst.isu´.
    Kada sam ponovo pokušala da ubacim instalacioni disk i instaliram ceo program ne dozvoljava mi već piše C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. The system file is not suitable for running MS-DOS and Microsoft Windows applications. Choose `Close` to terminate the application.

Pokušala sam da uradim System Restore međutim piše da nisu načinjene nikakve promene u sistemu, mada mi on to ispisuje uvek kad pokušam da vratim sistem na pređašnje stanje od kad sam imala problema sa nekim grdnim virusima u pokušaju da pronađem aktivacioni kod za Norton SystemWorks 2005 (kakva ironija).
    Šta da radim ( ako neko ima ideju i za System Restore bila bih vam zahvalna).
    Hvala unapred, poz

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.02.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Idi ovako:My Computer/Local Disk C/Windows.Nadji direktorijum "REPAIR" otvori ga i fajl AUTOEXEC.NT prekopiraj u C/Windows/System32 i oznaci ga kao "read only"(desni klik na fajl,properties,read only).Restartuj kompjuter.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Tema nema veze sa "software-om"...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 21.04.2010., 21:12