[REŠENO] Problem sa Mozilla Firefox

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

neso989

Početnik
Poruka
5
Imam problem sa mozilom, a i sa drugim pretrazivacima. Kada otvorim vise stranica u jednom prozoru (vise TAB-ova), uspori mi komp. Skroz sporo OTVARA stranice ( ne mislim na ucitavanje, nego na otvaranje stranica). Konkretno, ako otvorim blic i iz njega pokrenem nekoliko vesti, mozila se skroz uspori. Kasni mi i sa listanjem stranice, odnosno pomeranjem na gore ili dole.
Ako neko moze da mi pomogne, bio bih mu zahvalan.
 
Bandwidth sigurno nije, pošto ti se nebi usporilo kretanje gore dole zbog bandwidth-a. Ja pretpostavljam da ti je to zbog sporog ili usporenog kompa. Ako imaš jednojezgreni procesor sa manje od 2.5GHz, nemoj se ni čudit.
Napiši nam konfiguraciju tvojeg kompjutera.
 
Paaaaa... ,,Problem" imam vec nekih par meseci, ali sam sve mislio da sam mozda skinuo neki prateci program za mozilu pa on gusi.
Nedavno mi je crkla ploca, pa sam nju zamenio i tek kada sam OSPOSOBIO racunar video sam da mi ne radi ni procesor (baguje, slogira se). Uzeo sam polovan procesor od drugara (Celeron 2,8GHz), juce sam ubacio novo napajanje i novu graficku kartu.
Jurim sada da pozajmim od nekoga hard da vidim kako ce raditi sa drugim hardom...
 
Paaaaa... ,,Problem" imam vec nekih par meseci, ali sam sve mislio da sam mozda skinuo neki prateci program za mozilu pa on gusi.
Nedavno mi je crkla ploca, pa sam nju zamenio i tek kada sam OSPOSOBIO racunar video sam da mi ne radi ni procesor (baguje, slogira se). Uzeo sam polovan procesor od drugara (Celeron 2,8GHz), juce sam ubacio novo napajanje i novu graficku kartu.
Jurim sada da pozajmim od nekoga hard da vidim kako ce raditi sa drugim hardom...

Šta je za tebe računar a šta je procesor...?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top