korektor

Imperija uzvraca udarac:
A postoji li neki korektor koji se ne sija? Koji god sam koristila svaki se sijao, pa sam morala preko da stavljam malo pudera. Da li i vi to radite ili imate neki bolji trik?
e to nikad nisam cula.koje marke koristis?da li si sigurna da im nije istekao rok?
 
hanibal77:
Imperija uzvraca udarac:
A postoji li neki korektor koji se ne sija? Koji god sam koristila svaki se sijao, pa sam morala preko da stavljam malo pudera. Da li i vi to radite ili imate neki bolji trik?
e to nikad nisam cula.koje marke koristis?da li si sigurna da im nije istekao rok?

Naravno da im nije istekao rok. :D Poslednje 2 godine koristim sve od Max Factor-a, pa i korektor. (Jedini izuzetak je Lancom-ov tecni puder Teint Idole). Shvatila sam iz price da radis u parfimeriji, tako da ti verujem ako kazes da se te bolje marke ne sijaju. Sutra cu do grada po neki od gore predlozenih.
 
Pupa - liquid cream concealer
ne osecam ga na kozi kao da ga nemam, (traziti Pupa tecni zeleni (koriste se protiv jakog crvenila, ima i zelenijih drugih proizvodjaca ali preko njih mora puder)) imala sam Pupin u stiku i bio mi je jako suv, cak su mi se ocrtavale borice koje se ne vide bez korektora tako da mi je ovaj tecni savrsen. Kosta nesto manje od 10 evra.
 
Ne koristim to, ali... nešto najbolje što sam videla (devojka koja ga je koristila je Portugalka, imala isti problem kolutova) je nešto od Bobbi Brown kozmetike:
CREAMY CONCEALER
"Cover dark circles under eyes with this innovative kit that includes yellow-based Creamy Concealer, Sheer Finish Loose Powder to set, and a Mini Powder Puff. Packaged in a stacked kit with a mirrored flip-top cap. (Concealer .06 oz./1.7g, Powder .03 oz./8g)"

Dvodelno, prvo staviš ono kremasto pa potom prah, VRLO FINA STRUKTURA, jedva se vidi da imaš nešto na očima.
Probaj ako si u prilici da to kupiš. Srećno! :wink:
 

Back
Top