Hipotekarni kredit za nezaposlene?

Svaka banka će ti dati kredit ako ponudiš nekretninu kao garanciju.
Možeš dobiti pozajmicu ili kredit do visine trećine vrednosti nekretnine.
Papiri od nekretnine moraju biti čisti, i ostaju u banci, zajedno sa overenim ugovorom.

A onda će se banka nadati da ti posao ne krene, i da im nećeš vratiti novac na vreme.
Možda će se potruditi da ti posao ne krene?
 
Vidim da od 2012 godine,, čoveku niko nije odgovorio, a bilo hitno...
Ni ja ne mogu da dam odgovor, a pregledao sam zilion sajtova banaka.
Zna li iko, da li u ovoj hebenoj zemlji Srbiji, daje neko kredit licima zaposlenim na ugovor, nezaposlenim licima?
Ja radim isti posao, u istoj firmi, još je i državni sektor već 10 godina, reč je o radio televiziji Vojvodine, a po zakonu i po bankama, ja sam nezaposleno lice. Zadnji put kad sam banci u kojoj primam platu iz te iste RTV, odneo ugovor na 11 meseci, rekli da nemam u kontinuitetu više od 3 meseca, zaposlenje u istoj firmi... Na neki način tačno, jer me zapošljavaju preko raznoraznih student servisa, privremeno-povremenih poslova, a obavljam isti posao već 10 godina od 2007 god.
Pa stoga, ako neko, iko, bilo ko, ima bilo kakav podatak o kreditu za nezaposlene, može i hipotekarni (jer imam svoju nekretninu), neka javi ovde...
Hvala

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Vidim da od 2012 godine,, čoveku niko nije odgovorio, a bilo hitno...
Ni ja ne mogu da dam odgovor, a pregledao sam zilion sajtova banaka.
Zna li iko, da li u ovoj hebenoj zemlji Srbiji, daje neko kredit licima zaposlenim na ugovor, nezaposlenim licima?
Ja radim isti posao, u istoj firmi, još je i državni sektor već 10 godina, reč je o radio televiziji Vojvodine, a po zakonu i po bankama, ja sam nezaposleno lice. Zadnji put kad sam banci u kojoj primam platu iz te iste RTV, odneo ugovor na 11 meseci, rekli da nemam u kontinuitetu više od 3 meseca, zaposlenje u istoj firmi... Na neki način tačno, jer me zapošljavaju preko raznoraznih student servisa, privremeno-povremenih poslova, a obavljam isti posao već 10 godina od 2007 god.
Pa stoga, ako neko, iko, bilo ko, ima bilo kakav podatak o kreditu za nezaposlene, može i hipotekarni (jer imam svoju nekretninu), neka javi ovde...
Hvala



a kad si bio PREDNJI put?
i sta ti radis na rtv? kapiram da otpusujes wc solje i skupljas pikavce....
jerbo, vidi se da se trudis oko pravopisa a i dalje si nepismen..

ajd da se nisi trudio pa bi cojci rekli da ti je to sleng... :cool:
 
a kad si bio PREDNJI put?
i sta ti radis na rtv? kapiram da otpusujes wc solje i skupljas pikavce....
jerbo, vidi se da se trudis oko pravopisa a i dalje si nepismen..

ajd da se nisi trudio pa bi cojci rekli da ti je to sleng... :cool:
Svaka ti dala...
Verujem da ova država nema posla za mlade i školovane, ali da ti je toliko dosadno u životu da moraš da daš neki odgovor, na tamo neki tekst, a da ne daš odgovor na postavljeno pitanje, na koje vrlo verovatno nemaš blage veze... e to mi ne ide nikako... Hvala na ukazanom pravopisu, ali bolje ćuti, ako nemaš šta pametnije... ;-)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Svaka ti dala...
Verujem da ova država nema posla za mlade i školovane, ali da ti je toliko dosadno u životu da moraš da daš neki odgovor, na tamo neki tekst, a da ne daš odgovor na postavljeno pitanje, na koje vrlo verovatno nemaš blage veze... e to mi ne ide nikako... Hvala na ukazanom pravopisu, ali bolje ćuti, ako nemaš šta pametnije... ;-)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока


mozda je meni dosadno kada dodjem sa posla pa sam dokon, ali koliki mentol treba da budes pa da na KRSTI trazis savet?? :hahaha1: :hahaha1:
 
Pa što onda gušiš ljude u temi krediti za nezaposlene, kad si jadan zaposlen...
Ehh eterični "mraku", upali svetlo, dođi sebi, dok još imaš kome...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Ja sam mišljenja treba otvoriti neki sajt gde svako ima pravo da komentariše pod uslovom da neku sumu plati.Ubeđen sam ukoliko bi to bila i minimalna cena retko bi se ko usudio da gluposti piše.
 

Back
Top