avast PRO problem

cages

Zainteresovan član
Poruka
399
Imam regularnu verziju avasta pro koja od pre par dana ne moze da se update-uje a kao gresku prijavljuje "invalid key" iako mi u licenci pise da je key validan jos oko 1800 dana?
 
Verovatno su ovi iz Avasta provali da key koji ti koristis poseduje jos milion ljudi pored tebe pa su ga ukinuli.Inace i ja koristim Avast i veruj mi da nije nikakav problem naci novi serial.
Nemoj sebe opterecivati sa glupostima.
Pozdrav!
 
virked:
Verovatno su ovi iz Avasta provali da key koji ti koristis poseduje jos milion ljudi pored tebe pa su ga ukinuli.Inace i ja koristim Avast i veruj mi da nije nikakav problem naci novi serial.
Nemoj sebe opterecivati sa glupostima.
Pozdrav!
Snasao sam se,sad koristim jedinstven key,pa nek sad provale da nije validan :D
A jeste,mislim platio sam ja to uredno :lol:
 
Pandemonium:
pazi racun da ne izgubis, posle je sve gotovo i ponovna kupovina je ne izbezna... :)
Ma da,a nacuo sam da ce sa igraonica da krenu na privatne stanove (naravno,po necijoj prijavi) a ako ti nadju ilegalan software ''bo si se u peDu...
I kao sto rekoh,zato i cuvam sve racune,serijske brojeve itd... :lol:
 
Cages, kradeš inače besplatan softver, to nema smisla... :) Zar nije lakše koristiti home verziju i poštediti sebe muke sa tim piratskim ključevima. Zašto ti je tako potrebna PRO ver.?
 
DabaMAN:
Cages, kradeš inače besplatan softver, to nema smisla... :) Zar nije lakše koristiti home verziju i poštediti sebe muke sa tim piratskim ključevima. Zašto ti je tako potrebna PRO ver.?
E druze,da znas da sam razmisljao o tome ovih par dana koji je bese razlog bio sto sam presao sa home na pro verziju i nikako ne mogu da se setim :?
Sigurno je rec o necemu sto pro verzija ima a ova druga to isto nije imala pa sam se istripovao da mi je ta opcija neophodna,medjutim,blage veze nemam sta to bese-sto znaci da mi i nije bila bas preko potrebna :)
I povuci rec sto se tice kradje softvera ili cu da te tuzim za klevetu a ovim putem obavestavam organe gonjenja da je sav software na mom kompu legalan i da nemaju potrebe da me posecuju a i jos nisam otplatio sve rate za komp pa,jao,ljudi de ce vam dusa bre! :lol:
 

Back
Top