VELIKI SHEVA SE VRATIO !!!

Uopste mi nije jasno zasto se neki tripuju i navijaju za Inter zbog Mihajlovica i Stankovica.Pa to su 2 najveca balvana(dobro,Stankovic i ne toliko).Milan je po ko zna koji put pokazao da je najbolji i najorganizovaniji klub u Italiji,a mozda i u svetu.I dok su igrali bez Shevchenka pokazali su koliko su jaki,a tek sad...A tek koliko mi idu na zivce kad utakmicu Juventus-Inter nazivaju derbijem Italije?!Pa oni nisu normalni.Pitam se samo da li znaju koliko je Milan osvojio titula vise nego Inter,a o ligi sampiona da i ne pricam.U ostalom ne mogu da se setim kada je Inter zadnji put osvojio titulu.Pitao sam dedu,ali ne moze ni on.
8) 8) 8)
 
Terror Techa:
Uopste mi nije jasno zasto se neki tripuju i navijaju za Inter zbog Mihajlovica i Stankovica.Pa to su 2 najveca balvana(dobro,Stankovic i ne toliko).Milan je po ko zna koji put pokazao da je najbolji i najorganizovaniji klub u Italiji,a mozda i u svetu.I dok su igrali bez Shevchenka pokazali su koliko su jaki,a tek sad...A tek koliko mi idu na zivce kad utakmicu Juventus-Inter nazivaju derbijem Italije?!Pa oni nisu normalni.Pitam se samo da li znaju koliko je Milan osvojio titula vise nego Inter,a o ligi sampiona da i ne pricam.U ostalom ne mogu da se setim kada je Inter zadnji put osvojio titulu.Pitao sam dedu,ali ne moze ni on.
8) 8) 8)

I gde su svi oni silni navijachi Lacija sada?
Ko navija u Srbiji sad za SS? Haha.
 
JUVE-INTER је дерби Италије јер та два клуба никад нису испала из прве лиге , а Милан јесте . А исто тако Јуве и Интер имају највише навијача у Италији па тек следи Милан . И за Интер се не навија зато што за њега играју Срби већ зато што је велики клуб ( уз Јуве највећи у ИТА ) и најбољи . Ја сам навијао против Лација кад је играо са Интером претходних година . Интер је 1989. освојио задњу титулу , а следећу осваја следеће године ( тако је направљен план ) . А зашто Милан осваја у последње време , одговор тражите у томе ко је премијер Италије .
 
AAAAAAAAALA TI LUPAS !!!

Pa sta ako je Milan dva puta ispao u drugu ligu.
Koliko ste titula u italiji,a koliko u evropi osvojili vi,a koliko mi?
Gde je bre inter?pa vi ste mrtav klub.
mozda u italiji i ima vise navijaca,ali u evropi,u svetu?
Pa jel' ti vidis ko je sve igrao i igra u Milanu?
LEGENDE !!!Ej,bre !!!

P.S.Samo vi planirajte...
 
:D
Pa,naravno da je Milan najbolji,ostali nemaju pojma-ko jos nije cuo za imena Shevchenko,Dida,Crespo,Kaka...Da ih ne nabrojavam jos.Dida je najbolji golman,a Sheva napadac-pa svi to znaju-Milan ce osvojiti ligu sampiona i ovu italijansku.Ja nisam mogla da docekam da se vrati sheva,ipak milan bez Andriya nije isti.
 
Terror Techa:
Uopste mi nije jasno zasto se neki tripuju i navijaju za Inter zbog Mihajlovica i Stankovica.Pa to su 2 najveca balvana(dobro,Stankovic i ne toliko).Milan je po ko zna koji put pokazao da je najbolji i najorganizovaniji klub u Italiji,a mozda i u svetu.I dok su igrali bez Shevchenka pokazali su koliko su jaki,a tek sad...A tek koliko mi idu na zivce kad utakmicu Juventus-Inter nazivaju derbijem Italije?!Pa oni nisu normalni.Pitam se samo da li znaju koliko je Milan osvojio titula vise nego Inter,a o ligi sampiona da i ne pricam.U ostalom ne mogu da se setim kada je Inter zadnji put osvojio titulu.Pitao sam dedu,ali ne moze ni on.
8) 8) 8)

prwo, derbi italije je juwentus-milan...
drugo, ne prdi, mihajlowitj je za swoje godine brooka koristan igrach...
stankowitj jeste ochajan, i ne znam zashto ga toliko i treneri hwale, ali eto...
a za inter nawijam zbog martinsa(:
 
[LoG:
]
Terror Techa:
Uopste mi nije jasno zasto se neki tripuju i navijaju za Inter zbog Mihajlovica i Stankovica.Pa to su 2 najveca balvana(dobro,Stankovic i ne toliko).Milan je po ko zna koji put pokazao da je najbolji i najorganizovaniji klub u Italiji,a mozda i u svetu.I dok su igrali bez Shevchenka pokazali su koliko su jaki,a tek sad...A tek koliko mi idu na zivce kad utakmicu Juventus-Inter nazivaju derbijem Italije?!Pa oni nisu normalni.Pitam se samo da li znaju koliko je Milan osvojio titula vise nego Inter,a o ligi sampiona da i ne pricam.U ostalom ne mogu da se setim kada je Inter zadnji put osvojio titulu.Pitao sam dedu,ali ne moze ni on.
8) 8) 8)

prwo, derbi italije je juwentus-milan...
drugo, ne prdi, mihajlowitj je za swoje godine brooka koristan igrach...
stankowitj jeste ochajan, i ne znam zashto ga toliko i treneri hwale, ali eto...
a za inter nawijam zbog martinsa(:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ubices me :lol: :lol:
 

Back
Top