Najludje stvari koje ste uradili zbog ljubavi su ?

Jao majko mila ,ja u poslednje vreme nacisto poblesavela,ali iskreno bilo mi je zabavno kao da imam 16 god...:zcepanje:Naime dugo se prepucavam sa deckom jednim da li da se pomirimo ili ne.....Stalno kazem ..E NEMA VISE ...cak mu blokirala poruke da ne vidim sta mi pise...Ali poceo je neko sa nepoznatog broja da mi izjavljuje ljubav...Ajd sto izjavljuje,al ja mislila prvo ovaj moj -mozda i jeste..jos zakazala sastanak..:zcepanje:Nisam rekla konkretno mesto-jer nisam bila sigurna bas da je on-ali navela samo -Staro mesto-Ja jos otisla nije bilo nikog..Jos sedela tamo kao lujka..:zcepanje:.Sutradan ja napisem ovom mom poruku -zaboravila da ga blokirala -Jos kazem .."U tvom sam gradu dodji "..Ja vidim ne stize mi nista i iznerviram se i napisem"par reci"..Jos mu rekla da je krokodil..izjavljuje mi ljubav i nece da se javi...Kazem mu da cu jos da promenim br.Ja stvarno promenila ,kad uvece ...DOBRO SAM SE PUKLA U GLAVU...Kada sam usla u SPAMBUX-imala sam sta da vidim..Napisem ja sa novog broja..:zcepanje:Izvinila se ,jos rekla kao nisam ja njemu htela da pisem..To sve u 10 sati uvece je bilo...Odma me je pitao da se vidimo..Dosao je u 11:00 ,po mene...
 
Što sam toliko volela. Istinski. Silno. I neponovljivo. Kao Život svoj. Što sam sve, dala na uvid.

love3.jpg


U tome sam "najluđa" bila; što sam u tome, tako silno "(po) grešila"...
 

Back
Top