Help mi:)

ne znam gde je trenutno RollingStone, ali pogledaj tamo. Bili su u REX-u, a sad ne znam da li si jos tamo.
Imas i Cotton i hiljadu slicnih mesta. Samo, upozoricu te da su kozne lone leti smrt. Tj uparis se u njima pa se moras cesce prati.

wild_child:
A gde u Ns-u mogu da kupim kozne pantalone :lol:
 
E kad smo već kod kože, da li neko zna gde ima da se kupe dobre ženske kožne torbe/tašne? Nemam predstavu gde da tražim, bila sam u Moni, ali tamo imaju sve iste modele kao lane, neću opet istu. :cry:
 
wild_child:
A gde u Ns-u mogu da kupim kozne pantalone :lol:

ja sam, zahvaljujuci svojevremenoj neobavestenosti, kupio u Moni i mogu ti reci da ako je ikako bilo moguce napraviti fensi kozne pantalone, oni su to majstorski odradili. siroke, tanke ko friz-papir - nema sanse da ti se dupe u njima upari, sta su to uradili od unikatnog rock outfita???
idi u Rolling stone, jeste da ces da puknes 200 evropskih dinara, ali bi i Morrison pokazivao prstom kada bi video nekog danasnjih pozera ili pak simpatizera u njima.
 
Midnight Rambler:
wild_child:
A gde u Ns-u mogu da kupim kozne pantalone :lol:

ja sam, zahvaljujuci svojevremenoj neobavestenosti, kupio u Moni i mogu ti reci da ako je ikako bilo moguce napraviti fensi kozne pantalone, oni su to majstorski odradili. siroke, tanke ko friz-papir - nema sanse da ti se dupe u njima upari, sta su to uradili od unikatnog rock outfita???
idi u Rolling stone, jeste da ces da puknes 200 evropskih dinara, ali bi i Morrison pokazivao prstom kada bi video nekog danasnjih pozera ili pak simpatizera u njima.

Thanks.
Videla sam ja jednom lepe u nekoj totalno znj radnji ali meni broj predstavlja problem posto sam sitna i bukvalno mi trebaju deciji brojevi :lol: :oops:
 
ma nemoj da se stidis, gde bi Axl Rose stigao da se stideo svojih metar i zilet?? nego ti lepo, kad vec kupujes pantalone, svrati i u Urban shop pa kupi platforme od pola metra, isprebijaj dva-tri fana pa mozda i postanes simbol buntovnistva nove decenije :lol:

ne brini se ti za broj, spremni su oni na sve, pa danas deca sve ranije pocinju da poziraju, sigurno su imali prilike da opsluzuju i OBDANISTE, a za te pare ima da ti sasiju pantalone i manje nego sto treba!!
 
Midnight Rambler:
ma nemoj da se stidis, gde bi Axl Rose stigao da se stideo svojih metar i zilet?? nego ti lepo, kad vec kupujes pantalone, svrati i u Urban shop pa kupi platforme od pola metra, isprebijaj dva-tri fana pa mozda i postanes simbol buntovnistva nove decenije :lol:

ne brini se ti za broj, spremni su oni na sve, pa danas deca sve ranije pocinju da poziraju, sigurno su imali prilike da opsluzuju i OBDANISTE, a za te pare ima da ti sasiju pantalone i manje nego sto treba!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tuzno ali istinito
 
Jao drugarice e sad si me saterala u cosak. Ocu da qpim kozne pantale i jako mi se povoljnom cini ta cifrica od 200 evropskih dinara. Moram da proverim. Di je taj rollinstong? :)

E da ako vec ocete da komentarisete o lazinoj gimnaziji ajd posetite cesce forum "Skole" gde je tema adekvatna pa svi da komentarisemo :) Nek samo neko otvori novi post :P
 
vangelistexas:
Jao drugarice e sad si me saterala u cosak. Ocu da qpim kozne pantale i jako mi se povoljnom cini ta cifrica od 200 evropskih dinara. Moram da proverim. Di je taj rollinstong? :)

E da ako vec ocete da komentarisete o lazinoj gimnaziji ajd posetite cesce forum "Skole" gde je tema adekvatna pa svi da komentarisemo :) Nek samo neko otvori novi post :P

Pa huh huh ja se secam da je taj Roling S. bio preko puta Cezara ali nisaam sigurna da li je jos uvek tamo,prosetacu sad za vikend malo.Ako nista,kad se vratis,idemo nas dvoje zajedno na Najlon.....
Drugar je tamo kupio kozne lone za 600 din :wink:
Eeee pa ja sam skroz zaboravila na tu temu nashu.....sad cu da postujem :lol:
 
Ma ja necu ni otici...
A bendovi su da iz Jovine,poznajem klince iz Hrizanteme i obecala sam da cu otici bla al nemam para....
A shilja ....pa Igor iz 4-5 iz nase skole...dugokosi metalac :lol:
 

Back
Top