svajcarska viza

obzirom da nisi odsluzio vojsku....tesko.
ako su ti roditelji tamo...nekako.
a ako imas bogatog strica tamo,takodje nikako
oni su zesce teski na vizama.
dakle,mora tamo da bude neko ko ima finansijska sredstva da garantuje za tebe,ima stan,stalan posao.da ti plati apsolutno sve troskove,koje oni racunaju,u najmanju ruku kao da ces stici licnim helikopterom i jesti samo jaja od labuda...ali decace,glavu gore,i potrudi se :wink:
 
swiss:
sta je sve potrebno i kakve su sanse da srednjoskolac dobije svajcarsku vizu? thanx!
Sve zavi koju vrstu vize zelis:turisticku,boravnu itd itd? Uspostavi kontakt sa CH konzulatom pa ces dobiti vise objasnjenja za ono zasto se konkretno interesujes,jer sve je relativno dobro precizirano.
Lako nije ali ostvarljivo jeste. :evil: :evil:
 
swiss:
sta je sve potrebno i kakve su sanse da srednjoskolac dobije svajcarsku vizu? thanx!


Zavisi da li si punoletan i od vrste vize (boravisna,turisticka...). Ja sam sam pre godinu dana bio kod strica u Cirihu i posto sam tada bio maloletan samo je trebalo garantno pismo i dodatna dokumentacija ,nesto od toga ti nabavljas, a nesto taj kod koga ides. Inace bez problema sam dobio vizu jeste da su im kriterijumi strogi ali kao sto rekoh ja sam tada imao 17 god. pa nisam imao problema.
 

Back
Top