Shta znate o WICCA?

Mislim da je to užasno opasno...možeš sebe da uvališ u velika s r a nj a...
Stvarno mislim da je opasno i pribojavam se toga...nemam nikakvu knjigu o tome, ali čitam neku o parapsihologiji i vampirima (u ozbiljnom kontekstu) i to mi je dosta...

Ne bih se uključivala u Goth Pokret, jer je zbilja ZBILJA opasno...ne bih nikome ni preporučila...to je neka vrsta sekte...brrrr...satanisti i sve to... :shock: :cry:
 
*Lenja_Pita*:
Mislim da je to užasno opasno...možeš sebe da uvališ u velika s r a nj a...
Stvarno mislim da je opasno i pribojavam se toga...nemam nikakvu knjigu o tome, ali čitam neku o parapsihologiji i vampirima (u ozbiljnom kontekstu) i to mi je dosta...

Ne bih se uključivala u Goth Pokret, jer je zbilja ZBILJA opasno...ne bih nikome ni preporučila...to je neka vrsta sekte...brrrr...satanisti i sve to... :shock: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Za Martu
ako otjes dodji na forum
http://perunovhram.9.forumer.com/index.php?act=idx

Forum koji se bavi wiccom,magijom,runama......tamo mozes da pitas sve sto te zanima.
Pa kad odes tamo fino mi posaljes pp (nick mi je Wiyan Wakan) pa ako ti ono na forumu ne bude dosta dacu ti neke sajtove i linkove.
I ne obracaj paznju na uvakve upadice tipa Pitinih............
 
wild_child:
*Lenja_Pita*:
Mislim da je to užasno opasno...možeš sebe da uvališ u velika s r a nj a...
Stvarno mislim da je opasno i pribojavam se toga...nemam nikakvu knjigu o tome, ali čitam neku o parapsihologiji i vampirima (u ozbiljnom kontekstu) i to mi je dosta...

Ne bih se uključivala u Goth Pokret, jer je zbilja ZBILJA opasno...ne bih nikome ni preporučila...to je neka vrsta sekte...brrrr...satanisti i sve to... :shock: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Za Martu
ako otjes dodji na forum
http://perunovhram.9.forumer.com/index.php?act=idx

Forum koji se bavi wiccom,magijom,runama......tamo mozes da pitas sve sto te zanima.
Pa kad odes tamo fino mi posaljes pp (nick mi je Wiyan Wakan) pa ako ti ono na forumu ne bude dosta dacu ti neke sajtove i linkove.
I ne obracaj paznju na uvakve upadice tipa Pitinih............


Ma lupam po običaju-mene sve to plaši.
 
Chudi me shto ima puno ljudi koji ne znaju shta je wicca a misle da je to neshto strashno, kao i gothika. Stvarno, neinformisanost je neshto najgore na svetu. Ko shto rekoh nekada, to je glavna podloga predrasudama.
 
wild_child:
Tinar:
Chudi me shto ima puno ljudi koji ne znaju shta je wicca a misle da je to neshto strashno, kao i gothika. Stvarno, neinformisanost je neshto najgore na svetu. Ko shto rekoh nekada, to je glavna podloga predrasudama.

Sta bih ja bez Tinice :lol:

:wink:
Nisam expert po tom pitanju ali mogu da kazem da je to neka vrsta pokreta. To su "veshtice" koje se bave prirodom. Nije to sekta i nije nishta loshe. To su zene, mada mogu biti mushki, koje obozavaju majku prirodu i bave se tim stvarima. Ja bih volela vishe da znam o tome ali nikako da se snadjem.
 
wild_child:
Nemas zasto.
Informisala bih te ja ali iskreno ne smem da opet ne pomislis da te vredjam ili da se pravim pametna. Ja sam takva,ostra i kazem sve u lice ali navici ces se vec vremenom....nisam toliki bauk :lol:

Fala vi na obaveštenju...
Da ubuduće znam...da se ne tangiram mnogo...
Fala k'o što rekoh gore.
Ja sam pobrkala wicca sa gothic pokretom....
Ali opet nikad ne bih bila veštica...
 

Back
Top