STIL OBLACENJA

pa sve sto je napadno, meni deluje i prosto ...

najvishe volim da vidim nesto sto samo istice karakter,nagovestava,kopka ali sto ne otkriva sve.sta je to ... ne bih mogao konkretno da kazem.

u svakom slucaju devojka treba da nosi ono sto ume da nosi i sto joj po karakteru odgovara.
 

Ne okrećem se za cicama na ulici, mada, desi se, ali neupadljivo, nisam tip dobacivača i galebara.
Ne sviđaju mi se vulgarno obučene devojke, mada sam na Venndy onomad, isplazio jezičinu, ali neupaljivo. To je bila mužjačka zanesenost u sekundi.
Pa..volim sređene, istina, mada nemam tip. Ložim se na visoke potpetice :P
Što reče mlađi kolega, lice je najbitnije :wink:
 
9027.jpg


Za ovakvim zenama se okrenem uvek...I ne samo okrenem..... :D
 
u ja se uvek okrecem za ljudima koji furaju samo sebi svojsten stil, ne nose garderobu koja se mozhe naci po izlozima, i obracaju pazhnju na detalje :D
shalovi, torbe, kaishi, super zabavne cipele, boje, naochale, nakit... :D i josh boja :D
 
raindog:
u ja se uvek okrecem za ljudima koji furaju samo sebi svojsten stil, ne nose garderobu koja se mozhe naci po izlozima, i obracaju pazhnju na detalje :D
shalovi, torbe, kaishi, super zabavne cipele, boje, naochale, nakit... :D i josh boja :D

Za takvima se i ja okrećem i uvek se pitam kako ja nikad u prodavnicama ne neađem tako interesnatne detalje.
 
zlatokosa76:
Kako zena treba da bude obucena da bi skrenula vasu paznju na sebe?
Valjda treba da bude obučena u skladu sa situacijom u kojoj se nalazi i svojim mogućnostima. Džaba nekom smisao za uklapanje boja, stil i eleganciju ako mu padne na pamet da to prikazuje na neprikladnom mestu, npr dreči na nekoj sahrani ili sedi u kući svečano obučena ili šta već.
zlatokosa76:
Za kakvim devojkama se okrecete na ulici...
Tu ti je već pitanje svlačenja (pogledom i ostalo) a ne oblačenja.
zlatokosa76:
...i da li vas nesto posebno odbija,deluje prosto,itd...?
Nerviraju me sve one cice koje na -15 nose tanke jaknice ispod kojih su im goli stomak i leđa.
 
kvalitetna i jednostavna osnova (dobre farmerke i bela majca bez rukava) i originalni detalji (srebrne japanke, ljubicasti sako, sal na cvetice....)
prirodno, neustogljeno, udobno ali sexy (ne Pink sexy.....ko zna zna)
 
zlatokosa76:
Kako zena treba da bude obucena da bi skrenula vasu paznju na sebe?Za kakvim devojkama se okrecete na ulici i da li vas nesto posebno odbija,deluje prosto,itd..?
Samo da nema:
3kg karmina i 10 kg sminke, naramenice kao Fles Gordon i ledeni pogled, jel dosta....a da, ako se i posle mesec dana osetja parfem na mestima gde doticna prolazi onda tu nesto nije u redu, ne?
:wink:
 
naravno pored slatke face,kapa(tipa 'noshe',beretke ili one kangool fazon),interesantan nakit(bez preterivanja u kolicini), farmerke sa akcentom na zadnji deo(ne bas da pucaju od muke :wink: ) ,majcica (tek da se nasluti stomak),obuca koja prati boje garderobe,nista naravno fancy,i nenametljiva sminka...sve u svemu nista da seva tek da se naslucuje potencijal :wink:
 
anakin:
kvalitetna i jednostavna osnova (dobre farmerke i bela majca bez rukava) i originalni detalji (srebrne japanke, ljubicasti sako, sal na cvetice....)
prirodno, neustogljeno, udobno ali sexy (ne Pink sexy.....ko zna zna)

To je to. Dodao bih samo bez kilograma sminke,nakita koji nema veze sa garderobom ili da je previse nakindjurena.Odbija me i vulgarno oblacenje. Najlepsa je sportska elegancija.
 
Ne volim delove garderobe koje nosi ceo grad! Izadjes na ulicu, svi isto obuceni, mada ume to lepo da izgleda! Ali ja licno ne volim teksas, ne volim japanke, spiceve i sve ostalo na sebi ...al' to je stvar licnog ukusa.
Volim da kad spazim zensko na ulici, primetim njenu individualnost, originalnost, da zena ima yebeni integritet, da joj mediji ne namecu sta ce da nosi! Da pronalazi komade koji su unikat.Ne da skida voditeljke sa Pinka! :x
Suknje i haljine su mi ispred pantalona. Stikle obavezne, pa me pljujte do sutra. Volim jednostavnost u oblacenju, bez nakita. Obozavam crnu. Damski ili sik, zimska varijanta. Ili zenstveno i sexy, sto ce reci leprsavo, prozirno, jake boje,lagani materijali za leto.I opet stikle! :lol:
Sminka minimalna. :)
I ono sto je najvaznije, zena mora lepo da se oseca u onom sto nosi. Dzaba stikle ako si u njima ko na stulama. I garderoba nikad ne treba da zaseni lepotu zene! Mora da se zna ko koga nosi! :)
 
divlja u srcu:
Ne volim delove garderobe koje nosi ceo grad! Izadjes na ulicu, svi isto obuceni, mada ume to lepo da izgleda! Ali ja licno ne volim teksas, ne volim japanke, spiceve i sve ostalo na sebi ...al' to je stvar licnog ukusa.
Volim da kad spazim zensko na ulici, primetim njenu individualnost, originalnost, da zena ima yebeni integritet, da joj mediji ne namecu sta ce da nosi! Da pronalazi komade koji su unikat.Ne da skida voditeljke sa Pinka! :x
Suknje i haljine su mi ispred pantalona. Stikle obavezne, pa me pljujte do sutra. Volim jednostavnost u oblacenju, bez nakita. Obozavam crnu. Damski ili sik, zimska varijanta. Ili zenstveno i sexy, sto ce reci leprsavo, prozirno, jake boje,lagani materijali za leto.I opet stikle! :lol:
Sminka minimalna. :)
I ono sto je najvaznije, zena mora lepo da se oseca u onom sto nosi. Dzaba stikle ako si u njima ko na stulama. I garderoba nikad ne treba da zaseni lepotu zene! Mora da se zna ko koga nosi! :)
Stikle bez nakita :?: Ti si bash demode :wink: :P
 

Back
Top