Kako se zove?

Nisam 100% siguran, ali zdrav razum mi goori da to nije moguce. Kao sto znas sve sto vidis na tvom kompu mora da bude downloadovano na tvoj komp(u temporary internet files) ne racunajuci streamovane fajlove jer predpostavljam da oni dolaze do tebe u delicima.
Mozda je ono sto ti hoces da ti se stranica brze ucita, jer se sad sporo ucitava, a razlog je taj sto su sve slike koje imas resized slike od po 100 kb(mada kad vec spominjes thumbs trebalo bi da znas da se to ne radi tako). Da bi ti se strana brza ucitala moras da napravis thumbnailed kopiju svake slike (predlazem jpg) velicine od 1/2 do 2 kb gde bi svaka slika bila link ka velikoj slici.
 
MOGUCE JE... vise puta sam naletio na neku sliku i pokusao da je skinem i kad kliknem desnim dugmetom na mis stize poruka da je slika zasticena itd...e kako to izvesti to ne znam.
 
Dobro ljudi znam za takve alate koji ne daju da se skine slika direktno sa sajta,nije u tome fora.Sto kaze guru te slike mozda mozes naci u temp ako stranica nije zasticena od kesiranja.
Ali ja sam nasao na jednom sajtu za mobilne telefone,ne znam sad kako se zove taj sajt, dobre slike za mobilne i tamo pise moze samo jedna slika dnevno.Pomislim ja a sto nebi ja lepo desni klik pa save.
sacuva on meni sliku i ja taman pomislim al su ovi glupi kad ono... odem da pogledam sliku a ono tamo stoji onaj thumb(znate ono zuti i zeleni mehanizam) i pregled nije dostupan.E to mene interesuje kako?
 
Ovo je skripta za nedozvoljeni desni klik misa

<SCRIPT language=JavaScript>
document.oncontextmenu = function(){return false}
if(document.layers) {
window.captureEvents(Event.MOUSEDOWN);
window.onmousedown = function(e){
if(e.target==document)return false;
}} else {
document.onmousedown = function(){return false}}
</SCRIPT>

Skripta zabrana kopiranja i selektovanja teksta

<script language="JavaScript">
//
<!--
document.onselectstart= function() {return false}
// -->
</script>

Da li si to trazio?
 
sajt ima potpunu zastitu,i source mu je encriptovan.:arrow:

Ma necu ja da skidam slike sa tog sajta nego ne znam kako da to napravim na mom sajtu.Ustvari znam sve i te fore sa desnim klikom i encript i jos dosta drugih zastita ali ne znam tu foru sa PHP da nemozes skinuti sluku.
 
Postoji takva zastita, i znam da je neki nash lik objavio program za takvu namenu koji je odlicno ocenjen, i to je bilo objavljeno u nekom od casopisa, e sad da li svet kompjutera, digital,ili mikro, ne mogu da se setim, ali znam da sam citao o tome. Koga ne mrzi neka skoci na njihove sajtove u arhivu i pronadje informaciju.
Ako nadjem pre vas, bice napisano.
 

Back
Top