Extreme bike

D

dry

Gost
Da li neko zna neko dobro mesto za ekstremnu voznju bicikla.
Kad to kazem mislim na dobru stazu u brdu ili neke pogodne ulice u gradu u kojima moze da se izvode vratolomije.
 
Ej, Teyo, ako sam dobro skonto onda si iz BG-a. Pa sam hteo da Te pitam da li ima likova koji voze po Kalisu? Bio sam pre dva dana, ali nazalost ne sa BIKE-om i nisam video ni jednog bikera a ima jako ludih mesta za skakanje i dr...
 
Zozimo:
Ej, Teyo, ako sam dobro skonto onda si iz BG-a. Pa sam hteo da Te pitam da li ima likova koji voze po Kalisu? Bio sam pre dva dana, ali nazalost ne sa BIKE-om i nisam video ni jednog bikera a ima jako ludih mesta za skakanje i dr...
IMA NA KALISU TO SAM JA!!!!! MENI JE NAJJACE JURNJAVA KROZ GRAD!!!!!AKO OCES DA SE VOZIS RECI!!!
 
Kuda jurite, i na cemu??? Molio bi za jedan savet.... Imam Obicnog brzinca, i zadnja kocnica mi je popustila dosta.. od silnih policajki i potpisivanja, a nije se mnogo potrosila.... ja sam tu namestao i zatezao, ali nikako nece da mi grebe kada idem prave, samo hoce policajku da napravi kada se vrtim oko noge... mislim... i za policajku moram da stanem nogom na pod, i tek onda potpisuje... a toliko sam stego kocnice, da zadnji tocak nece sam da se vrti, nego ga kocnice zaustavljaju.... Da li je vreme za neke bolje, novije kocnice??? I koje su Najbolje za to???
 

Back
Top