ovo nema smisla niti sarma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ola,

pogledaj malo ostale forume koji se ticu neke konkretne teme, pa ces videti da ovo ovde nije samo lecenje samoce, vec cesto puta resavanje mnogobrojnih problema sa kojima se ljudi susrecu u zivotu, no posto su ljudi ovde pozeleli da imaju mesto gde ce moci da pisu o svemu onom sto ih zanima, a to nije pokriveno u nekom od ostalih foruma, otvoren je ovaj forum.
Zato nemoj tako povrsno da gledas na to da neko ovde leci samocu, dosta ljudi koristi internet u druge svrhe, a ovo ovde im dodje usputno dok rade nesto drugo.

Pozdrav
 
nisam sigurna da me najbolje razumete, uostalom nije to prvi forum koji gledam, gledala sam jos pre par dobrih godina,uglavnom strane, znam o cemu se radi i koje su prednosti, mene jednostavno buni, bolje reci cudi sam pristup, ovaj koji prevladava na krstarici...uostalom nije vazno
svako ima svoj skriveni motiv, imam ga i ja :lol:
dakle, citacemo se tu i tamo...
 
hmm, da, vrlo lose sam formulisala, zvuci bezveze

dakle, ZANIMATE TE (kad kazem vas, mislim na celinu, nisam jos ukapiralako kako razmislja i izrazava se - ne ljutite se individualci!!!)u nekom kulturolosko-filoloskom smislu

motiv je: znatizelja i nece biti tema doktorata :wink:
 
ola:
hmm, da, vrlo lose sam formulisala, zvuci bezveze

dakle, ZANIMATE TE (kad kazem vas, mislim na celinu, nisam jos ukapiralako kako razmislja i izrazava se - ne ljutite se individualci!!!)u nekom kulturolosko-filoloskom smislu

motiv je: znatizelja i nece biti tema doktorata :wink:

Take my advice: opusti se, ukljuci u raspravu i zabavljaj se!!! Povremeno se okupljamo, vrlo si dobrodosla da nam se pridruzis! Ovako samo trosis nervne celije i vreme sto uplatis kod provajdera!

Axé
 
Guardian:
ola:
hmm, da, vrlo lose sam formulisala, zvuci bezveze

dakle, ZANIMATE TE (kad kazem vas, mislim na celinu, nisam jos ukapiralako kako razmislja i izrazava se - ne ljutite se individualci!!!)u nekom kulturolosko-filoloskom smislu

motiv je: znatizelja i nece biti tema doktorata :wink:

Take my advice: opusti se, ukljuci u raspravu i zabavljaj se!!! Povremeno se okupljamo, vrlo si dobrodosla da nam se pridruzis! Ovako samo trosis nervne celije i vreme sto uplatis kod provajdera!

Axé


ah, ne, ni ti me ne razumes... ali nema veze, mozda iskrenost nije uvek najbolje resenje, uprkos vasim hrabrim izjavama - meni treba GRADJA
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top