pomoc publike???

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
kad sam vec tu...da priupitam nesto ovaj narod...trazim pomoc publike...posto sam potrosio pomoc prijatelja..da bih na kraju uzeo pomoc pola pola koji ce definitivno sve da resi...evo o cemu se radi...postoje dve devojke...obe mi se dopadaju...jedna mi se vise dopada fizicki...onako je kako da kazem nadarena..dok je druga mnogo jaca u intelektualnom smislu..sad ne bih da neko shvati kako je prva lepa i glupa a druga ruzna i pametna...nije tako...obe su lepe..i obe su pametna...samo su nijanse u pitanju...i ozbiljnost..sa prvom bi sve trajalo krace nego sto ocekujem...sa drugom verovatno duze nego sto ocekujem...prva je slicnija meni...voli da se zayebava i da menja partnere...a druga je do sada imala samo veze duzine kineskog zida...ali sa njom covek ne moze da cuti...uvek postoji tema koja nam je zajednicka...prvu muva deset muskaraca za noc...uglavnom bezuspesno...drugu niko ne muva jer deluje odbojno na prvi pogled...prva ne zna da muvam i drugu...druga zna za prvu...i smeta joj...jer se smatra rezervnom varijantom...a ja danima pojma nemam na koju stranu da krenem...ako smuvam prvu...druga vise nikad nece biti sa mnom jer ce se smatrati rezervom i pobedjenom...a ako smuvam drugu plasim se da se ta veza ne oduzi pa me hvata jeza od te opcije...prvu sam za dlaku sinoc izbegao da smuvam...veceras se nalazim sa drugom...samo da ne uzmem pelinkovac...ako uzmem to zeleno cudoviste smanjuje mi se moc razumnog delovanja...onda cu smuvati ovu drugu...pa ce mi sutra biti zao...
eto,pojma nemam sta da se tradi.....
 
Pa probaj, za promjenu, drugu.

Ali joj odmah u pocetku napomeni da si ti monogam taman ko' marko (edit: dakle, nije marko nego - makro). I da nesmije da je sokira ako promjenis reprezentaciju sa vrlo kratkim otkaznim rokom.
 
AllPacino:
kad sam vec tu...da priupitam nesto ovaj narod...trazim pomoc publike...posto sam potrosio pomoc prijatelja..da bih na kraju uzeo pomoc pola pola koji ce definitivno sve da resi...evo o cemu se radi...postoje dve devojke...obe mi se dopadaju...jedna mi se vise dopada fizicki...onako je kako da kazem nadarena..dok je druga mnogo jaca u intelektualnom smislu..sad ne bih da neko shvati kako je prva lepa i glupa a druga ruzna i pametna...nije tako...obe su lepe..i obe su pametna...samo su nijanse u pitanju...i ozbiljnost..sa prvom bi sve trajalo krace nego sto ocekujem...sa drugom verovatno duze nego sto ocekujem...prva je slicnija meni...voli da se zayebava i da menja partnere...a druga je do sada imala samo veze duzine kineskog zida...ali sa njom covek ne moze da cuti...uvek postoji tema koja nam je zajednicka...prvu muva deset muskaraca za noc...uglavnom bezuspesno...drugu niko ne muva jer deluje odbojno na prvi pogled...prva ne zna da muvam i drugu...druga zna za prvu...i smeta joj...jer se smatra rezervnom varijantom...a ja danima pojma nemam na koju stranu da krenem...ako smuvam prvu...druga vise nikad nece biti sa mnom jer ce se smatrati rezervom i pobedjenom...a ako smuvam drugu plasim se da se ta veza ne oduzi pa me hvata jeza od te opcije...prvu sam za dlaku sinoc izbegao da smuvam...veceras se nalazim sa drugom...samo da ne uzmem pelinkovac...ako uzmem to zeleno cudoviste smanjuje mi se moc razumnog delovanja...onda cu smuvati ovu drugu...pa ce mi sutra biti zao...
eto,pojma nemam sta da se tradi.....
PRVA!DEFINITIVNO!
 
pelinkovac ce resiti tvoju dilemu...al' onda ako se pojave pop ili pandur,nemoj opet nama da kukas! :lol: :lol: :lol:
sala mala :wink:
i ja mislim da je 3.resenje...neka u kojoj ces pronaci osobine i 1. i 2. koje ti odgovaraju. 8)
 
Pošto tebe očigledno ne zanima ništa ozbiljno onda nemoj toliko da lupaš glavu koju ćeš kad su ti obe do jaja nego navali očigledno te hoće cure,posledice ti nisu bitne naići će neka treća.... :wink:
 
sinoc nisam ni izasao u grad...zaboravio sam da ima utakmica...uglavnom...sledecih nekoliko dana sam miran...prvoj je umro deda...druga sprema ispit...ne izlaze ni jedna ni druga...gledam dok radim parove...kad se tek smuvaju...ne zaklapaju usta..puni su neke price...veseli...posle mesec dana...nekako su se uozbiljili..manje pricaju...vise gledaju tv...posle par meseci vec traze drustvo...izlaze u cetvorku...valjda osecaju da je sve manje tema za pricu...posle sest meseci...ili duze..od tri sata koliko su u kaficu...dva se gledaju tv...jedan sat se ljube...i pricaju desetak minuta...ona gleda okolo...smeka konobare...i ostale muskarce...on zvera u suknjice...i onda kad vide da od svega nema vise nista raskidaju...ili se vencaju...i tako u 80 posto slucajeva...i onda neko da mi kaze kako sam su neozbiljni oni sto vole krace veze...sto bi neko sam sebe mucio...kad prestane prica...i vise nema strasti...i zaljubljenosti...sto bi neko produzavao tu vezu...samo sebe da mucis...mnogo je lepse petnaest dana prave veze...gde je svaki minut ispunjen...i zanimljiv...i meni i njoj...nego ta saga...gde se posle nekoliko meseci vucemo samo zbog sexa...i zakrzljas totalno...i ugojis se...ispadnes iz forme...i zbog svega toga sam resio da muvam ovu prvu...uvek sam vise voleo humoristicke serije nego one drame pune placa...sta ce mi ozbiljna devojka..samo da se slogira kad joj banem u stan u cetiri ujutru da popijem kafu i ispricam neki vic...
 
AllPacino:
sinoc nisam ni izasao u grad...zaboravio sam da ima utakmica...uglavnom...sledecih nekoliko dana sam miran...prvoj je umro deda...druga sprema ispit...ne izlaze ni jedna ni druga...gledam dok radim parove...kad se tek smuvaju...ne zaklapaju usta..puni su neke price...veseli...posle mesec dana...nekako su se uozbiljili..manje pricaju...vise gledaju tv...posle par meseci vec traze drustvo...izlaze u cetvorku...valjda osecaju da je sve manje tema za pricu...posle sest meseci...ili duze..od tri sata koliko su u kaficu...dva se gledaju tv...jedan sat se ljube...i pricaju desetak minuta...ona gleda okolo...smeka konobare...i ostale muskarce...on zvera u suknjice...i onda kad vide da od svega nema vise nista raskidaju...ili se vencaju...i tako u 80 posto slucajeva...i onda neko da mi kaze kako sam su neozbiljni oni sto vole krace veze...sto bi neko sam sebe mucio...kad prestane prica...i vise nema strasti...i zaljubljenosti...sto bi neko produzavao tu vezu...samo sebe da mucis...mnogo je lepse petnaest dana prave veze...gde je svaki minut ispunjen...i zanimljiv...i meni i njoj...nego ta saga...gde se posle nekoliko meseci vucemo samo zbog sexa...i zakrzljas totalno...i ugojis se...ispadnes iz forme...i zbog svega toga sam resio da muvam ovu prvu...uvek sam vise voleo humoristicke serije nego one drame pune placa...sta ce mi ozbiljna devojka..samo da se slogira kad joj banem u stan u cetiri ujutru da popijem kafu i ispricam neki vic...

Prosvetli nas molim te :)
 
ma,jok...jos je sasav...mada konta stvari...i skroz je upravu...slicno sam za parove koji su dugo zajedno primetila...deluju da se smaraju...mada,ne mora to uvek da bude tako...jos uvek se nadam da ne mora... :(
ale,javi kad smuvas tu 1.!osecam da ce da iskrsne neki simpatican problemcic... :lol:
 
Smuvaj ovu drugu. Sam kazes da si i ti kao prva pa promena ce ti mozda dobro doci ako ne uvek mozes da budes sa prvom. Jos ce se druga, ako nju izaberes, osecati pocastvovano jer ona zna za prvu. A ako se kojim slucajem ispostavi da je druga snob(sto po tvojoj prici nisu male sanse) uvek mozes da raskines sa njom bez obzira na to sto je ona uvek do sad imala duge veze to ne znaci da i ti automatski moras da budes sa njom u dugoj vezi. A mozda ce ti takva malo ozbiljnija veza prijati.
 
E, Alle, zayebo sam se ipak. Sad sam ponovo procitao "opis" ova druga je ustvari klasicna, dobra i ozbiljna devojka.
Znash shta tebi u stvari treba? Kombinacija njih dve! Tako da ipak odradi prvu i trazi ovu dobitnu kombinaciju :wink:
 
ljudi, nemojte da generalizujete stvari..
sad kao u svim ozbiljnim vezama ljudi se smaraju, dosadjuju, smekaju minice i kelnere sa strane :roll:

koliko sam ja primetila, ni jedna veza nije spolja ista kao iznutra i obrnuto :?

recimo, znam parove koji su super u drustvu, smeju se, cmachu se--rek'o bi covek ovi se obozavaju, a u toplini doma svog se krve, samaraju, itd..
a znam i ove druge, koji su toliko super 1:1 , pa kad izadju malo daju sebi oduska :D u ostalom, covek ima oci da gleda, nije greh gledati :D
 
Kad vec imas takav nik "Pacino" odgledaj njegov film- Miris zene ako ga vec nisi gledao....on ti je celog zivota menjao ribe ali je celog zivota zudeo za onom jednom koju ce uvek voleti i koja ce njega uvek voleti ,ali te ljubavi su retke...sve u glavnom predje u naviku jer se prepustimo njoj...
Da predjem na tvoj problem, cini mi se da se ti bojis veze sa prvom da ne bude isuvise kratka (posto si rekao da ste slicni) a druge se bojis da ne bude isuvise duga...dakle u prvoj se bojis njenog bezanja a u drugoj se bojis sebe...Cini mi se da se bojis da sebi priznas da bi neku vezu sa nekom devojkom koja ume da ocara i mozgoma ne samo dostupnoscu svim tipovima ali opet nedodirljivom kao sto je ta prva po opisu...Dakle ja glasam za drugu, mozda i otkrijes nesto novo o sebi...na kraju veza ne traje dokle se njoj dopada nego dokle je prijatno (pa moze ona da ima i 10 puta duge veze kao Kineski zid)...
To je moje misljenje...
Pozdrav...
 

Back
Top