NAJRUZNIJE IME

Karina:
koje je , po Vama, najruznije ime musko i zensko?

m-Jezdimir,Jovo,Zenon
z-Zeljka,Zorka,Zdzislawa (poljsko ime)


ZENON AHAH : )))) sta fali
da da bolje je pitagora

zorka tako mi se zvala nana ali bila sam nemilosrdna.

nema ruznih imena. ima samo ruznih ljudi koji ih nose. ruznih, u dusi.
 
poslednjih godina svaki decak je nemanja, aleksa, luka. stefan i uros su vec out. devojcica je obavezno teodora, isidora ili masha. pa kad se mama sa prozora prodere "nemanjaaaaa/teodoraaa" ka parku, bar 15 malisana digne glavu...

kao sto neko rece, nema ruznih imena, samo ljudi ruznih u dusi i mislima. nista nije ruzno ni lepo, nase vidjenje ga takvim cini.
 
grozna su mi imena koja nose ime zemlje,grada ili kontinenta u sebi - srpkinja,srbijanka,srbislava,jugoslav,italija,azija,i sta sve jos nisam cula..shvatam ja da je neko patriota ali ga preterase sa tim imenima... :roll:
a ne svidja mi se ni jarmila,jaroslava,rumica,stojanka,stamenka itd....
od muskih ne volim bas ona skovana imena poput ljubomir,ratomir i jos masa njih....
 
Setite se da su deci davali imena Ma$inka, Staljinka, Traktorka i ostalih nebuloznih imena koja su sluzhila za $liht u posleratnoj jugi ..

Meni su ruzna Zeljka, Zorica, Dragica, Ratomir, Radivoje, Vidoje, Zhivadinka, Zhivorad, Slavi$a i kr$ imena iz Crkvenog kalendara tipa:

Nedeljka, Negosava, Novka, Njegoslava, Obradin, Ostoja, Peran, Paun, Pimen, Pribislav, Persida, Perunika, Poleksija (verovatno neka bolest koja napada odojchad), zatim Prvoslavka, Prodana, Radenko, Stanoje, Stojko :D , Tiosav, Trajan, Stojadinka, Spasenija, Slavka.. itd...

moram jednom to da uradim.. da se opustim sa dru$tvancem, da uzmemo Crkveni kalendar i da chitamo starostavna imena.. svako po jednu stranu! Bice smeJa :)

 
Uvek sam se salila da cu ako budem imala decu sinu dati ime Genadije.Naravno salim se! To ime mi je bas bez veze kao i Nemanja,sto rece neko pre mene uvek mi je asocijacija na nemastinu,nemanje... :cry:
 

Back
Top