dobro vece

kaurloto

Zainteresovan član
Poruka
214
Postovani ucesnici foruma zelim vam pozelet dobru vecer, nije me bilo mesec dana, pa neznam sta se sve izdesavalo za to vreme, pa ako mi neko moze malo ukratko pojasniti, jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko. Znam najnovije je da je papa otegao papke, sta ces i njega bog pozva na ispovest, bio mason ili ne eto petra kako ga ispituje! :wink:
 
kaurloto:
Postovani ucesnici foruma zelim vam pozelet dobru vecer, nije me bilo mesec dana, pa neznam sta se sve izdesavalo za to vreme, pa ako mi neko moze malo ukratko pojasniti, jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko. Znam najnovije je da je papa otegao papke, sta ces i njega bog pozva na ispovest, bio mason ili ne eto petra kako ga ispituje! :wink:


bolje ne pitaj...pojavila se na forumu i "MOKRA BRACA", a mozes ih nazvati i "DRVENI ADVOKATI".....necu nista vise da kazem, procitaj par tema i postova pa ces sam da ukapiras o kome se radi... :lol:
 
Iskjuz mi, bat ... mi konstatovali,a na osnovu tvojih postova, da si ti homoseksualac koji potiskuje svojesklonosti. Dakle mojne nas sa svojim projekcijama.

urospo:
kaurloto:
Postovani ucesnici foruma zelim vam pozelet dobru vecer, nije me bilo mesec dana, pa neznam sta se sve izdesavalo za to vreme, pa ako mi neko moze malo ukratko pojasniti, jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko. Znam najnovije je da je papa otegao papke, sta ces i njega bog pozva na ispovest, bio mason ili ne eto petra kako ga ispituje! :wink:


bolje ne pitaj...pojavila se na forumu i "MOKRA BRACA", a mozes ih nazvati i "DRVENI ADVOKATI".....necu nista vise da kazem, procitaj par tema i postova pa ces sam da ukapiras o kome se radi... :lol:
 
Gwydion:
Iskjuz mi, bat ... mi konstatovali,a na osnovu tvojih postova, da si ti homoseksualac koji potiskuje svojesklonosti. Dakle mojne nas sa svojim projekcijama.

urospo:
kaurloto:
Postovani ucesnici foruma zelim vam pozelet dobru vecer, nije me bilo mesec dana, pa neznam sta se sve izdesavalo za to vreme, pa ako mi neko moze malo ukratko pojasniti, jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko. Znam najnovije je da je papa otegao papke, sta ces i njega bog pozva na ispovest, bio mason ili ne eto petra kako ga ispituje! :wink:


bolje ne pitaj...pojavila se na forumu i "MOKRA BRACA", a mozes ih nazvati i "DRVENI ADVOKATI".....necu nista vise da kazem, procitaj par tema i postova pa ces sam da ukapiras o kome se radi... :lol:




Gle, gle...i ja sam upecao soma za 7 minuta... :lol:

Dobro radi riba ovih dana, blago nama pecarosima...


A ko je tebe pominjao?...pa ti si se sam prepoznao :lol:
 
xexexe
Kome oni to kazu? Zar nije njihova "patriotska opcija" 1994. u Srbiji legalizovala pederluk? Dakle...sta Kazanova ulovi? Neku tetku mozda?

Headhunter:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Lepo ja kazem, vecita eteca izmena... i samo to, na sopstvenu zalost.

Kazanche opsednut pederima,deo: 3 i 1/3...
 
Headhunter:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Lepo ja kazem, vecita eteca izmena... i samo to, na sopstvenu zalost.

Kazanche opsednut pederima,deo: 3 i 1/3...

Je l' ovo citat iz nekog Psalma? Knjiga treca, stih 1 i 3.

Covek pit'o gde si ti, ja u najkracem da mu odgovorim.
 
Kazanova:
Headhunter:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Lepo ja kazem, vecita eteca izmena... i samo to, na sopstvenu zalost.

Kazanche opsednut pederima,deo: 3 i 1/3...

Je l' ovo citat iz nekog Psalma? Knjiga treca, stih 1 i 3.

Covek pit'o gde si ti, ja u najkracem da mu odgovorim.

Nisi ti gledao "goli pistolj", a i zasto bi- kada si bio zauzet gledanjem golg ku*ca. Zato ti stalno o pederima i toj tematici.

Potiskujes ti to, ali izlazi na povrsinu-pa kao ti si protiv toga , ali ko sta radi ti o pederima (i o raikalima)...

Eh, Kazanche, vecita leteca izmeno.
 
Headhunter:
Bolje sto te nije bilo, odma' si poceo Stanislave da preterano s''''' :roll:
Pali brate, narodnjaci su zakon! Kaj se palis ko hepo kockica, vidim da sam ti garant nedostajao. Ja eto rekoh daj da pozelim dobro vece svima kad ono ti udri odmah na pocetku, vidis da si izazvao zucnu svadju, a ja se bas iznervirao evo vec mi je pritisak 120/80. :lol: :oops:
 
Headhunter:
Kazanova:
A jes' brate, dize mi se, imas pravo, mal' mal' pa gvirnem u gace, da vidim sta mu je?

Ovo cu da citiram, samo da ti posle ne bi obrisao. Kakav lik! Ajde idi gviri, i nek ti je bog u pomoci, tako bolesnome... :shock:
Postovani ucesnici foruma HEDER nam je postao lekar, i to klasican danasnji lekar(neka nam je bog u pomoci ako ce on da nas leci), prvog pacijenta kojeg on poslusa nazva ga bolesnim, a coveku u stvari nista ne fali samo je eto malko drukciji i da kazem da je za razliku od naseg novo pecenog lekara, mnogo pametniji i mnogo razumniji! 8)
 
kaurloto:
a coveku u stvari nista ne fali samo je eto malko drukciji i da kazem da je za razliku od naseg novo pecenog lekara, mnogo pametniji i mnogo razumniji! 8)

uuuu...pazi, ja nemam nista protiv tudjeg misljenja, ali reci ovo za Kazanovu...ne znam da li ces moci da zaspis veceras... :?
 
kaurloto:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Di si care, sta ima? Ak si veceras na netu pogledaj si pm!

Evo me brate, ali vidis da sam kasno stigao, ne mogu na sve strane, ovaj punoglavac je kao vaska, ma gnjida... a Nexus mi titra muda, kako sad da izadjem na kraj sa njima?

Nesto ni tebe nema?
 
Savrsen primer razgovora argumentima. jedan mu titra muda (zipa gej aluzije) drugi je punoglavac (opet gej aluzija na spermatozoid koji bi, je li, kazanova izgleda da malo oralno konzumira, i sve u svemu od price nista. Samo uvrede u nedostatku moci da se argumentovano prica.

Kazanova:
kaurloto:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Di si care, sta ima? Ak si veceras na netu pogledaj si pm!

Evo me brate, ali vidis da sam kasno stigao, ne mogu na sve strane, ovaj punoglavac je kao vaska, ma gnjida... a Nexus mi titra muda, kako sad da izadjem na kraj sa njima?

Nesto ni tebe nema?
 
Gwydion:
Savrsen primer razgovora argumentima. jedan mu titra muda (zipa gej aluzije) drugi je punoglavac (opet gej aluzija na spermatozoid koji bi, je li, kazanova izgleda da malo oralno konzumira, i sve u svemu od price nista. Samo uvrede u nedostatku moci da se argumentovano prica.

Kazanova:
kaurloto:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Di si care, sta ima? Ak si veceras na netu pogledaj si pm!

Evo me brate, ali vidis da sam kasno stigao, ne mogu na sve strane, ovaj punoglavac je kao vaska, ma gnjida... a Nexus mi titra muda, kako sad da izadjem na kraj sa njima?

Nesto ni tebe nema?

A ovaj Gwidiot mi pusi qurac, zaboravio sam da ti kazem!
 
Opa, direktno priznanje da si gej. Cestitam na hrabrosti. Dakle sam orespect za tebe!

Kazanova:
Gwydion:
Savrsen primer razgovora argumentima. jedan mu titra muda (zipa gej aluzije) drugi je punoglavac (opet gej aluzija na spermatozoid koji bi, je li, kazanova izgleda da malo oralno konzumira, i sve u svemu od price nista. Samo uvrede u nedostatku moci da se argumentovano prica.

Kazanova:
kaurloto:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Di si care, sta ima? Ak si veceras na netu pogledaj si pm!

Evo me brate, ali vidis da sam kasno stigao, ne mogu na sve strane, ovaj punoglavac je kao vaska, ma gnjida... a Nexus mi titra muda, kako sad da izadjem na kraj sa njima?

Nesto ni tebe nema?

A ovaj Gwidiot mi pusi qurac, zaboravio sam da ti kazem!
 
Kazanova:
kaurloto:
Kazanova:
kaurloto:
jel ziv onaj heder, ima li koja nova provala, dajte malo ukratko.

*****? Evo ga opet stig'o! Provaljen je on odavno, nije vise nevin.

Ovo ti je najkrace moguce.

Di si care, sta ima? Ak si veceras na netu pogledaj si pm!

Evo me brate, ali vidis da sam kasno stigao, ne mogu na sve strane, ovaj punoglavac je kao vaska, ma gnjida... a Nexus mi titra muda, kako sad da izadjem na kraj sa njima?

Nesto ni tebe nema?

:oops: :oops: :oops: :oops:

Muda , titranja, jos si vidim i **** i dimljenje spomenuo...

Kazanche , TI GEJ MASHINO !!


:oops: :oops: :oops: :oops:
 
Ma sta vam ja mogu pomoci, kada ste se okupili oko mog djoke, pa se grabite ko ce da ga sisa, ko bi da ga gricka, lizuce, drka... 'aj'te ljudi, lakse malo, ima za sve, nemojte da ste navalili ko da nikad niste videli ovakav qurac i k'o da ce vam biti uskraceno?!

Kad se budete malo zadovoljili tako (nemoj samo da se neko ugusi), kako do sad niste, posle cu da vas guzim.


Redom!
 
Imas puno kandidata za to u patriotskom bloku pa ...

Kazanova:
Ma sta vam ja mogu pomoci, kada ste se okupili oko mog djoke, pa se grabite ko ce da ga sisa, ko bi da ga gricka, lizuce, drka... 'aj'te ljudi, lakse malo, ima za sve, nemojte da ste navalili ko da nikad niste videli ovakav qurac i k'o da ce vam biti uskraceno?!

Kad se budete malo zadovoljili tako (nemoj samo da se neko ugusi), kako do sad niste, posle cu da vas guzim.


Redom!
 
Kazanova:
posle cu da vas guzim.

Ju ju, vidi ti pedera, kako sanja pederske dogodovstine... :lol:

Kakvo je to koloritno i mastovito. Ovaj je razradio sve gej poze iz gej-kama-sutre. I guzenje,i pusenje, i...Uzbudio se pa jos i povecao font,i udario po bold-u :oops:

Neka neko ovo popise, posle da kad krene da spominje pedere , a mi:
Pa nemoj tako svoj soj da diras, gde ce ti dusa pederska- dupe guzacka... :roll:
 

Back
Top