Internet prevare


nije ali treba da se useres klikcuci za 10 evra. i da navatvas referale... malo para za mnogo zajebancije.

za 1 dolar treba da kliknes 5000 puta. ako ti za klik treba samo 2 sekunde (postavis misa na reklamu i klik) to je 10 000 sekundi.
10 000 sekundi odnosno oko 3 sata. to znaci da zaradjujes za 8 sati oko 2.5 dolara ili ako prevedemo na radne dane oko 70 dolara mesecno. tolika je plata u zemljama roga afrike.
 
Poslednja izmena:
mene vise iritiraju internet vacarosi. prodavao sam nesto preko neta i dao cenu u evrima. nadjem se sa covekom koji je prihvatio cenu i kad smo se nasli a on meni ''koliko je to u dinarima''? rekoh idi u menjacnicu pa kupi evre i dodji u kafic gde cu te cwkati. cao zdravo....
 
Poštovani,

Nakon vašeg zahtjeva za kredit Želim potvrditi da sam na raspolaganju vam dati kredit koji želite preuzeti.

Doista ovo je zajam između određenog i ponuditi kratki srednje i dugoročne kredite s određenim uvjetima, uvjeti i postupci su jednostavna.

Za primanje moje uvjete kreditiranja molim vas recite mi količinu Vašeg zahtjeva (u eurima) i vrijeme trajanja kredita.

Moram znati količinu Vašeg zahtjeva (u eurima) i trajanje vam poslati svoje uvjete kreditiranja.

Veselimo se Vašem brz odgovor.

S poštovanjem.
 
Hello Dear Customer
Upravo sam pročitao vašu e-mail , i želim vam reći da
Obećavam da ću vam dati kredit od iznosa , tako da je potrebno . ja
nudi vam ovaj kredit po kamatnoj stopi od 3 %, s planom otplate
povoljni . To je rekao , ako ste spremni da se ona spremna za mene , ja
sam spreman da vam pomogne . Stavio sam vam da ćete platiti
iznos posuđene s kamatama .


"Rok posudbe može varirati od 1 godine do 25 godina.
Ako prihvatite moje uvjete , molimo vas da ispunite me
obrazac i poslati me :


oblik


Ime : ............................
Ime : ............................
Država : ............................
Grad : ............................
Adresa : ............................
Poštanski broj : ............................
Spol : ......................
Dob : ...............
Bračni status : ...............
Mjesečni Recept : ..................
Iznos kredita: ..........................
Trajanje : ............................
Mjesečni : ............................
Zanimanje : ............................
Telefon : ............................
Fax : ............................
Jezici:..............................
Internet stranici:..............................



Informacije o vašem bankovnom računu kako bi mogli , što bi
Prijenos sredstava :


Naziv Vaše banke : ............................
Broj računa : ............................
IBAN : ............................


Iznos novca koji želite : .........


Potrebni dokumenti za potvrdu identiteta : to će vas odvesti
pošalji mi svoju karticu putovnicu ili osobnu iskaznicu .


Hvala vam na razumijevanju .
 
i am miss Vina Robbins Am working as Senior Audit / banker in Al Rayan Bank formerly Islamic Bank of Britain United Kingdom,i have a deal/business to discuss with you if you are interested reply back urgently. vinarobbins22@outlook.com ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nedostaje mi Vina Robbins Radim kao viša revizija / bankar u Al Rayan banci nekadašnje Islamske banke u Velikoj Britaniji Ujedinjeno Kraljevstvo, imam dogovor / posao za razgovor s vama ako ste zainteresirani odgovor natrag hitno. vinarobbins22@outlook.com
 
Pre pet-šest godina mojoj sada bivšoj ženi tragičnim slučajem pogine otac.
Čovek bio preduzetnik, imao neku malu pilanu, ustvari brentu i još uz nju...
Posle dva meseca, javi se mojoj sada već bivšoj ženi(ovo uredno naglašavam:per:) tip koji joj proda priču kako je njen tata plaćao privatno osiguranje u slučaju nesreće u iznosu od 100 000 evra, i da ukoliko želi da udje u proceduru isplate mora da plati 25 000 dinara.
I ona ćurka ( da ponovim moja bivša žena) sakrije to od mene i ode i uplati......:hahaha::hahaha:
Realno brak nam bio u krizi, ali je ta uplata jedan od eksera koji je zakucala u sanduk našeg braka.....
Posebno kad sam prokomentarisao naglas da mi je žao što je nisu zaje.bali za mnogo više, koliko je gl.upa.
 
R
rpetrovi
to me
2 minutes ago
Details
Pozdrav!



Ja sam profesionalni haker koji ima pristup vašem operativnom sustavu.

Također imam puni pristup vašem računu.



Promatram te već nekoliko mjeseci.

Činjenica je da ste bili zaraženi zlonamjernim softverom putem web mjesta za odrasle koje ste posjetili.



Ako niste upoznati s tim, objasnit ću vam.

Trojanski virus pruža mi potpuni pristup i kontrolu nad vašim računalom ili bilo kojim drugim uređajem.

To znači da mogu vidjeti sve na vašem zaslonu, uključiti kameru i mikrofon, ali vi ne znate za to.



Također imam pristup svim vašim kontaktima i svu vašu prepisku.



Zašto vaš antivirus nije otkrio zlonamjerni softver?

Odgovor: Moj zlonamjerni softver koristi upravljački program, ažuriram njegove potpise svaka 4 sata kako bi antivirus bio tih.



Napravio sam video koji prikazuje kako masturbirate u lijevoj polovini ekrana, a u desnoj polovici vidite video koji ste gledali.

Jednim klikom miša mogu poslati ovaj video na sve vaše e-poruke i kontakte na društvenim mrežama.

Jesam također mogu objaviti pristup svim vašim e-mail prepiskama i glasnicima koje koristite.



Ako to želite spriječiti, prenesite iznos od 950€ na moju bitcoin adresu (ako ne znate kako to učiniti, napišite Googleu: "Kupi bitcoin").



Moja bitcoin adresa (BTC novčanik) je: 1Fnjx9acfxzh9jaL21nsxbx2rrMHydtpLd



Nakon primitka uplate, izbrisat ću videozapis i više me nikada nećete čuti.

Dajem vam 48 sati da platite.

Imam obavijest o čitanju, i timer će raditi kad vidite ovo pismo.



Podnošenje žalbe negdje nema smisla, jer se ova e-pošta ne može pratiti poput moje bitcoin adrese.

Ne pravim nikakve greške.



Ako ustanovim da ste ovu poruku podijelili s nekim drugim, video će se odmah distribuirati.



Srdačan pozdrav
 
mene vise iritiraju internet vacarosi. prodavao sam nesto preko neta i dao cenu u evrima. nadjem se sa covekom koji je prihvatio cenu i kad smo se nasli a on meni ''koliko je to u dinarima''? rekoh idi u menjacnicu pa kupi evre i dodji u kafic gde cu te cwkati. cao zdravo....

trebamo dinare koristiti a evre zapisati zauvek. evro varira,a dinar je uvek isti jelte.
 
i am currently Portugal i have contact the shipping agent that will come to your house to collect the item after payment done

i will like to make the payment now do you have IBAN number account so that i can transfer the money to your bank account.
 

Back
Top