Internet prevare

paz jutros sta mi stize

Nadam se da ce ovo stici na vreme. Ja sam putovanje za Newcastle, Velika Britanija i imala sam torbu koju su mi ukrali na autobuskoj stanici. U njoj sam imala sve moje lične stvari:telefon,novac i pasoš. Pokusala sam da resim to,zbog toga vas molim da mi pozajmite 1,350 Funti kako bih resila na problem. novac cu vam vratiti cim se vratim iz Velika Britanija. Western uniona je najbolji i najbrzi nacin da primim novac. Mogu vam poslati informacije o tome kako da mi posaljete novac.

Nadam se da se uskoro cuti.

S poštovanjem,
Marko Žeravica
 
pa ja kazem daj mi info

Hvala za pomoc. Vi mozete pronaci Western uniona u banci ili u posti koja se nalazi u vasoj blizini. Ne treba nalog za slanje novca putem Western uniona,sve sto je potrebno je moje ime i adresa.
Ovde su informacije su vam potrebne:
Ime: Marko Žeravica
Adresa: 443 Hunter Ulica, Newcastle, NSW 2300, Velika Britanija.
Uplata preko Western uniona se vrsi u dinarima
Nadam se da cemo se cuti i recite mi koliko brzo mozete da uradite to.
Hvala,

S poštovanjem,
Marko Žeravica
 
ma prevara.

mada bih ja voleo da me neko tako prevari jer u sustini lako prelazim preko malog gubitka .

tako da bi mi mali gubitak od 1300 evra bio kad bih imao 1300000 evra.

- - - - - - - - - -

a ako neko lako moze da prezali 1300 evra evo nek uplati i meni.

necu mu vratiti , kazacu hvala.
 
o iebacu im mamicu

Nadam se da ćeš ovo videti na vreme. Putovao sam u Leeds, Velika Britanija, i tamo mi je ukradena torba u kojoj su sve moje lične stvari poput telefona, novca i pasoša. Pokušao sam da to rešim. Zato tražim od tebe da mi pozajmiš 1.700 eura kako bih rešio problem. Vratiću ti novac čim se vratim iz Englesk. Western uniona je najbolji i najbrzi nacin da primim novac. Mogu vam poslati informacije o tome kako da mi posaljete novac.

Nadam se da se uskoro cuti.

Srdačan pozdrav,

Branislav Matić
 
Pazi ovu budalu a sestra mi je na pola sata od njega
Hello,
When we will meet here your SISTER will check the car or we will go to a mechanic so he can see that all is ok and nothing wrong with the car or with the engine.

First i want to say you that i have some other persons interested in the car ... so the only way to keep the car for you is to make a deposit of 2000 Euro.
So, you will make a Western Union transfer to your SISTER name in Reading or London, England.
You can find the Western Union at your postbank from your city.
So the transfer will be like that:
Sender: you
Receiver: YOUR SISTER, Reading, England.
And in this way he will get the money from any Western Union from here with his passport when we will meet.
Please try to make this as soon as possible because ... like i said before i have some other people interested and maybe the car will not be available anymore.

Ovaj pise/prica engleski kao Tarzan, a trebalo bi da je iz UK? Tvoja sestra bi verovatno odmah provalila.
Sto WU a ne wire transfer?

Ako je diler, ponudis mu wire na ime njegove kompanije... pa vidis kako ce da reaguje.
 
Ljudi, obavezno treba izbegavati Western Union, zato što nemate baš nikakvu šansu da dobijete povraćaj novca nakon što ste prevareni! Za bilo kakva plaćanja i narudžbe, čak i preko stranih sajtova za naručivanje.
 
o iebacu im mamicu

Nadam se da ćeš ovo videti na vreme. Putovao sam u Leeds, Velika Britanija, i tamo mi je ukradena torba u kojoj su sve moje lične stvari poput telefona, novca i pasoša. Pokušao sam da to rešim. Zato tražim od tebe da mi pozajmiš 1.700 eura kako bih rešio problem. Vratiću ti novac čim se vratim iz Englesk. Western uniona je najbolji i najbrzi nacin da primim novac. Mogu vam poslati informacije o tome kako da mi posaljete novac.

Nadam se da se uskoro cuti.

Srdačan pozdrav,

Branislav Matić

....takvih i ja dobijem bar jedan dnevno...ali samo obisem ne nerviram se oko toga....
 
sto se toga tice treba gledati pozitivne ocene a i sajt garantuje i vraca pare na aliexpresu na pr

ja nikada ne trgujem preko post ekspresa i drugih kuraca. par puta sam i kupovao i prodavao i samo iskljucivo licno, a ako nije moguce- preko vozaca autobusa. ako kupujem sacekam bus i pogledam robu i onda vozacu pare (ili posredniku). ako prodajem dam vozacu i vozac meni pare za dan dva uz 1000 dinara njegove zarade. kraj price.
 
evo hrvoje tomljanovic sta iste sabajle

Oprosti što ti se javljam ovako. Otputovao sam u Turska, i moja torba,
u kojoj je bila putovnica i kreditne kartice su mi ukrali. Kontaktirao
sam banku, ali treba im još vremena da mi naprave novu karticu. Mislio
sam te zamoliti da mi posudiš nešto novaca koje cu ti vratiti po
povratku. Treba mi 1.300 eura da pokrijem troškove. Mogu ti
proslijediti detalje o tome kako vi možeš slati novac. Molim te javi
mi je li to moguce. Željno išcekujem tvoj odgovor!

Lijep pozdrav,
 
НЕ КУПУЈТЕ ТЕХНИКУ ПРЕКО Е-БЕЈ.


nemam pojma zasto se i ljuti, svaka transakcija je na dva nacina osigurana , prvo e bay , original sajt , garantuje povracaj novca ako nesto nije u redu, odmah se otvara slucaj i ako druga osoba , ne izvrsi povracaj novca, tada se i povlaci novac sa njegovoga racuna, Druga sigurnost je da se transakcija vrsi preko RACUNA PAY PALA, KOJI ISTO DAJE SIGURNOST kupcu da moze povratiti celokupan iznos i nema se prpblema.

iskustvo je u Kanadi i bez problema sam i svoje novce dobio.

i treca faza zastite je VISA sa zastitom u vezi garancije produkta

i tu imam zastitu.

ne preporucuje se placanje preko western unia ...

Ako je ebay. com, trebalo bi da je zastita tu.
 

Back
Top