Jaja poskupela 100% u kratkom roku?

mario80

Legenda
Poruka
59.430
Zašto su jaja u vrlo kratkom roku poskupela sa 120 dinara na 240 dinara? Gledam danas u maxiju i ne verujem svojim očima... Jel nam to na glup način objašnjavaju kako moramo da konzumiramo GMO hranu u budućnosti i kako su PREMIA proizvodi standard kvaliteta?
Ova Srbija stvarno postaje užas za život.
 
U prodavnicama, narocito Maxi-ju, ne treba kupovati jaja, voce i povrce.
A premia je djubre nad djubrima. Obratite paznju i na ove belgijance sto su kupili Maxi pa sada ubacuju svoje "premia" proizvode, ima oznaku njihovu nekog stilizovanog lava. Isto djubre samo skuplje. Ne dajte se prevariti.
 
U prodavnicama, narocito Maxi-ju, ne treba kupovati jaja, voce i povrce.
A premia je djubre nad djubrima. Obratite paznju i na ove belgijance sto su kupili Maxi pa sada ubacuju svoje "premia" proizvode, ima oznaku njihovu nekog stilizovanog lava. Isto djubre samo skuplje. Ne dajte se prevariti.

Pa gde ja u centru Beograda da kupujem hranu??? da veslam 3 kilometra do najbliže pijace???
 
За такозване ''сопствене робне марке'', потражите ко их производи (треба да пише на паковању). Ја на пример немам никакву замерку на Меркаторову павлаку коју производи Млекара Младост Крагујевац (која јелте није нека фирма типа ''никла јуче ко печурка'', и замислите, још увек је домаћа). Међутим ако је произвођач нека noname фирма, или још горе, ако није наведен, не узимам.
Јаја су поскупела јер иду, Ускрс, Први Мај и Ђурђевдан, значи фарбање, торте и колачи, тј цена неће смањити тражњу. Видећемо тек негде од пола маја прави износ поскупљења...
Умал да заборавим- у БГу бар има пијаца, ако ништа, Бајлонијева за ове ''центровце'', мада је боље ухватити трамвај до Ђерма.
 
Немој Бајлони,никако.На тезгама све сами ганци препродавци а роба трулеж и отпад.Градска власт је претворила ту пијацу у сметлиште.
tamo kupujem uglavnom case, jer su kvalitetne i nisu skupe, a odgovorio sam stanovniku centra Beograda koji ne zna gde da nadje pijac pa mora da kupuje u Maxiju;)
 
tamo kupujem uglavnom case, jer su kvalitetne i nisu skupe, a odgovorio sam stanovniku centra Beograda koji ne zna gde da nadje pijac pa mora da kupuje u Maxiju;)
Лепо га упућујеш.Ако посети Бајлони,отићи ће на политику и отвориће неприкладну тему о Ромима.Ионако има кратак фитиљ.
 

Back
Top