Za secanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sunashce

Primećen član
Poruka
547
Imate li neki sitan dogadjaj,za koji mislite da je za pamcenje? Ako imate-napisite! Lepi,ruzni,blamovi,podvizi,nestasluci, sve vrste dogadjaja!

Moj dogadjaj za pamcenje:
Bila sam mala. Mama mi se posvadjala zato sto sam se uneredila, a zatim me strpala u krevet. Nakon malo vremena ja sam ustala iz kreveta i zaspala- PORED VRATA! Na podu. Posle malo vremena mama je usla u sobu da vidi da li sam zaspala. Ali, ostavila je vrata otvorena i tako me sakrila od svog pogleda posto se vrata te sobe otvaraju ka unutra. I vidi-nema deteta u krevetu! Trazili me po celoj kuci, napolju, u komsiluku, ali od mene ni traga ni glasa!
 
Uh ja se stalno blamiram, ali i sve to brzo zaboravljam (po sistemu "niko nista nije video")...
srecom...
....
Naravno da imam nesto sto cu dugo pamtiti, ali ne zelim ovde da pricam o tome...
 
ajde evo...sad sam se setio kad sam pre jedno mesec dana isao u radnju, izlazim iz zgrade,i vidim komsiju kako stoji na terasi i peca!!!covek izasao na terasu i peca!!!ja se izgubio.ne mogu da verujem. reko aj' mozda nesto proba...i posle desetak minuta se vracam a on i dalje-zamahuje,covek ko pravi.
i bilo mi smesno kazem majci,ona naravno drugom komsiji i on ode da zeza ovog da je pecao komsinicu koja zivi ispod...
 
Sunashce:
Imate li neki sitan dogadjaj,za koji mislite da je za pamcenje? Ako imate-napisite! Lepi,ruzni,blamovi,podvizi,nestasluci, sve vrste dogadjaja!

Moj dogadjaj za pamcenje:
Bila sam mala. Mama mi se posvadjala zato sto sam se uneredila, a zatim me strpala u krevet. Nakon malo vremena ja sam ustala iz kreveta i zaspala- PORED VRATA! Na podu. Posle malo vremena mama je usla u sobu da vidi da li sam zaspala. Ali, ostavila je vrata otvorena i tako me sakrila od svog pogleda posto se vrata te sobe otvaraju ka unutra. I vidi-nema deteta u krevetu! Trazili me po celoj kuci, napolju, u komsiluku, ali od mene ni traga ni glasa!

Ne mogu da verujem da pamtis kad si bila mala i kad si se uneredila.Koje to cajeve pijes za pamcene?
Daj hocu i ja malo toga :P
 
Leto pred osmi razred, ja tek došla s mora.
Idem do prodavnice da kupim nešto. Imam žuti šorc i majicu.
Upadam u šaht. Okruglog otvora, koji se drži na jednoj osovini,
i usečen na mojim nogama. Toliko me zaboli u trenutku da se
skoro onesvestim.

Neki dečaci mi idu u susret, smeju se i pitaju:
- Jel ti ulaziš, ili izlaziš?
- Izlazim, - kiselo se osmehnem i izvučem odande.
Sva krvava.

Posle im bilo neprijatno što su me zezali.
 
Dakle,imala sam mozda 4 godine i mama je sisala sestru.Ja sam se setkala u kupacim gacicama i kad je dovoljno kose otpalo ,ja sam skupila to u rucicu i gurnula u gacice i setala se tako po dvoristu dok nisu primetili i poceli da se valjaju od smeha zbog one kose koja je virila sa strane.
Uvek sam isla ispred svoje generacije :wink:
 
Kako sam po drugi put razbila nos(bilo je i treceg puta0: Otisli ja, mama i tata kod rodjaka na "sedencu". Kako mi je bilo dosadno odmah sam usla u drugu sobu, koja je bila spojena sa dnevnom sobom, jer nije imala vrata. Odmah sam nasla zanimaciju: pela sam se na ivicu kreveta i s nje se bacala na krevet. Ispred te ivice bila je neka velika saksija sa indijskim perom. U jednom trenutku izgubila sam kontrolu i nisam znala na koju stranu treba da se bacim. I umesto unazad bacila sam se unapred- pravo u saksiju sa cvecem!!! I tako sam ja po drugi put razbila nos!!!


Jednom sam, vozeci bicikl, pevala pesmu 'Ginem' i tako umalo nisam zaista poginula- odlete bicikl na jednu, ja na sasvim desetu stranu!!! Posle sam se vratila kuci kao iz Kosovskog boja- sva krvava, i danas imam oziljak na desnom kolenu...
 
Jaoj, imam toliko dozivljaja za secanje, da me ponekad i sramota da se secam. :?
Recimo, palo mi na pamet, ne secam se koliko sam godina imala,...idem ja u apoteku, staklena vrata, ocigledno lepo oprana, kad ih ja nisam videla,...tako sam se zalepila za njih da je sve zvecalo, i meni i ovima unutra. :oops:
 
Kad sam bila na utakmmici PARTIZAN:Cibona...

Kraj prvog poluvremena i posto je pauza, ja otisla sa sestrom u WC.. i vracamo se nas dve, a pritom prolazimo pored tribina... i samo osetim nesto na glavi, kad ono, neko je bio bacio onu kartonsku casu koka-kole... :x
 
pa... kad sam bila mala, imala sam negde oko 5-6 godina...

Ja, na rodjendanu sa porodicom kod moje seke (od ujaka) i nista..mi se igrali, kao sto deca to rade,jurili se i td... i sad.. ona je imala psa - muzjak, Kraljevska Siva Doga, bio je veliki zvao se Dogi... i sad sva se deca okupila oko njega,ukljucujuci mene ...i poceli su da nas slikaju.I ja u jednom trenutku,ne znam sto, uvatila jadno kuce za onu stvar i jadno kuce pocelo da cvili i pobeglo od mene...jadnicak :oops:

i jos..kad sam bila mala ,nesto, sam pocela da 'vatam sve decake,tamo gde ne bih trebala..i bio jedan komsija, stariji covek i ja, svaki put kad bih ga videla - uvatila bi ga TAMO :lol: :lol: i to je bilo tokom nekih mesec dana...sledeci put kad sam ga videla iz daljine, ja viknula:"Dobar dan!" a on se odmah uvatio za onu stvar i pobegao :lol: :lol: :lol: :P hehe

onda..jedan skoriji blam...
Ja na kosarkaskoj utakmici Atlas : PARTIZAN sa sestrom...
Zavrsila se utakmica, a nas dve ostale,jer trebale smo da sacekamo druga i da odemo u onaj kao kafic (u Vizuri) i nista mi tamo posedeli i tako...
I sad mi izlazimo,krecemo kuci , kad ono izlazi Vule Avdalovic (kapiten Partizana, a Partizan je tad pobedio) i moja sestra njemu pruzila ruku i cestitala mu... i ja isto kao:"ajde i ja cu" i ja to uradila...

Kazem:"Cestitam vam" i nastavila 'razgovor' sledecim recima:"Jeste li vi Vule Avdalovic?" :lol: :lol: i ja kazem sestri i drugu sta je bilo ..kad su oni to culi,poceli su da placu od smeha... :roll:
 
pa dobro.... imao sam 12 godina... uzeo sam dedin pishtolj... loshe repetirao... metak se zaglavio... i onda sam ga uperio u ortaka i opalio... metak je odleteo (ne izpalio, odleteo) kroz sharzer u vazduh... a drug ostao bez daha.

ha ha
 
Kao, ja stojim u krevecu i mama pokušava da me natera da zaspim, a ja skontam da mora na posao, a da žena koja me čuva kasni... i ona izađe a ja počnem da urlam na sav glas... A nemam pojma šta je posle bilo, valjda je ipak sačekala tu ženu. :cry:
 
VisionOfDisorder:
pa dobro.... imao sam 12 godina... uzeo sam dedin pishtolj... loshe repetirao... metak se zaglavio... i onda sam ga uperio u ortaka i opalio... metak je odleteo (ne izpalio, odleteo) kroz sharzer u vazduh... a drug ostao bez daha.

ha ha
ti si debil
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top