Al se Novi Sad promenioooooo!!!!!

Varnica

Početnik
Poruka
11
Grbavicu ne mogu da prepoznam. Sve one lepe kuce su nestale. Sad, umesto njih, stoje zgradurine koje nemaju veze jedna sa drugom. Mesaju stil gradnje i boje....joooooj bojeeeee.....ma meni se to nista ne svidja. Zadnji put sam bila u Novom Sadu pre dve godine. Planiram da dodjem ovog leta. Da li cu imati prilike da vidim jos neka iznenadjenja ili....?
 
DOKONI UM:
Nadam se da Maja neće stavite "sebe" na Most Slobode.

Хаха, баш си.... Јеси ли нормалан? Ко ће ставити своју слику?!! Ви сте тако себи убацили неку слику у главу и терате... ВААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
 
Sto se boja na fasadama tice trenutno nosim djozluke koje umanjuju intenzitet boja, a sto seizgradnje tice e tu su "gradjeivnari pravi majstori" pogotovo ulica ne znam kako se zove (moja sramota rodjen u Novom Sadu a slabo znam ulice). Sa Bul. oslobodjenaja se skrene u Brace Ribnikara i omah prva levo izlazi na Bul. oslob. pored cafea Zeppelin koji su naravno skenjali (bivsi a nesto nije i valjao), e tom ulicom treba da je Avgusta Cesarca ali nisam siguran, NE koristiit prevozno sredstvo AUTO, samo pesaci i biicikl ako je neko hrabar jer ima KRATERA
 
MirjaMN:
Ima jedna PLAVA zgrada u Pavla Papa. Ovo čudo nemojte propustiti!

Zgrada kao zgrada je dobra , ali je boja "malo" upadljiva ! Losije su mi one zgrade kojima je fasada ( boja ) isprana od kise , a zgrada stara tek par godina ! ( preko puta zgrade Dnevnika , a ima ih jos ) . Nemam nista protiv renoviranja grada ,treba da se renovira - ali ona zgrada u centru ( gde je Todor - odeca za klince ) me iritira - i nikako se ne uklapa - sprat !
 
DOKONI UM:
storm cloud:
nesons:
Puno upadljiva bi bila da je ofarbana u dugine boje ! :shock:
Biće i toga, garant! :roll:

Sad će DULE DALTON, DIJAGONALA ili ALEXANDAR da izgrade po jednu u takvim bojama...

Ako VI TAKVI , nastavite konverzaciju biće i sa šljokicama, sjajem i zvezdicama, FALTAMA i karnerima, mašnicama i trakama ... !!!
 

Back
Top