kraj price

Karina

Zainteresovan član
Poruka
152
Posle razocaranja prestala sam da verujem da muskarac je sposoban za ljuubav...uvek nadjem nekoga, ko ispadne djubre...kako da imam normalana odnos prema drugom polu, ako muskarci se samo igraju zenama...da se jednostavno smuci
 
jednostavno------ponekad pozelim neku super bombu koj bi pala na odredjene osobe...unistiti nekome zivot, ko neko meni...kako da se ima dete koje lici ce na njega...
 
Ja verujem da kada neko ispadne djubre prema tebi,da si ti verovatno zasluzio/la.Zbog nekih prednodnih stavari koje nemaju vezu sa trenutnim stanjem.
A najlakse je reci,svi muskraci su isti (stoka,barabe,bitange,skotovi....) ili sve zene su kurrve.
 
Karina:
Posle razocaranja prestala sam da verujem da muskarac je sposoban za ljuubav...uvek nadjem nekoga, ko ispadne djubre...kako da imam normalana odnos prema drugom polu, ako muskarci se samo igraju zenama...da se jednostavno smuci

Za svoj pogresan izbor ne krivi citav muski rod.
 
Karina:
Posle razocaranja prestala sam da verujem da muskarac je sposoban za ljuubav...uvek nadjem nekoga, ko ispadne djubre...kako da imam normalana odnos prema drugom polu, ako muskarci se samo igraju zenama...da se jednostavno smuci

Pa igraj se i ti sa njima...Prihvati izazov...
 
Karina:
Posle razocaranja prestala sam da verujem da muskarac je sposoban za ljuubav...uvek nadjem nekoga, ko ispadne djubre...kako da imam normalana odnos prema drugom polu, ako muskarci se samo igraju zenama...da se jednostavno smuci
Ne treba generalizovati,ali...moram te "utesiti" da nisi jedina koja nailazi na "takve" Sestro to nam je sudbina i moramo se pomiriti sa tim!Necemo fine momke kao sto su pojedini ovde na forumu (necu ih imenovati ali nadam se da ce se prepoznati) :oops: :oops: :oops: nego hocemo BARABE koji ne znaju da cene to sto imaju kraj sebe...TEK kada nas izgube "zapitaju se" :roll: gde li su to pogresili? :roll: :?:
ma,sve je to za ljude,jel'? Isto kao sto oni vole kurvice tako i mi padamo na barabice :wink:
 
Cak i kod moje najvece generalizacije tipa "mnogi", moras da se uhavtis za mene! :wink:

Krecem se u krugovima gde bi Mnogi ostavili trudnu devojku a Mnogi ne bi. Eto. Veoma siroookiii krugovi. I generalziacija. :wink:
 

Back
Top