Skup Omladine PSSa

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
gledajuci danas "skup omladine PSSa" dosao sam na ideju da pitam ima li nekog ovde iz te str...pardon, POKRETA...?

a, ako ima jos ljudi koji su gledali taj skup, neka podele utiske...

evo mojih utisaka...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA.......strAsno...!
 
Nexus 6:
gledajuci danas "skup omladine PSSa" dosao sam na ideju da pitam ima li nekog ovde iz te str...pardon, POKRETA...?

a, ako ima jos ljudi koji su gledali taj skup, neka podele utiske...

evo mojih utisaka...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA.......strAsno...!

Za pocetak cu dodati AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
OoondaKKKKKKKK-ako nisi naucio gradivo,imas veceras reprizu u 23:10........
A kad sam vec TUNEKA da dodam da ti ljudovi nisu odgovarali jer pomno prate njegove kongrese....koji su 24 casa dnevno...
Salu na stranu,za mene ne postoje odvratniji i mrskiji ljudi u zemlji od Karica,svaka tebi cast na zivcima pa si jos i gledao,ja ni prilog u vestima ne mogadoh do kraja da odgledam,bukvalno,najbukvalnije dobijam nervni slom kad ih cujem..
A od svega je meni najinteresantnije,sigurno si to primetio,kako svi,ali bas svi u PSS-u govore,tj.viiiicu,isti glas,isti pokret,isti akce^nat, kao Paroljub,cak i mladi.Moja mama,koja za sve na svetu ima opravdanje,kaze-Pa mozda su iz Peci.Jeste mama,svi su iz Peci,hoce to...Kako ih klonira,braaateeeeee....
Ne postoje vece seljacine na kugli zemaljskoj,i kako se bre svi skupise,kako niko od njih nema ni trunke kulture,ni trunke mozga,kao izrucena ludnica,i siluju nas,siluju,i nigde mira od njih,jooooooooooj..
Posle njih,meni je Velja sada najkulturniji covek na svetu,normalan,simpatican,a kako mi je samo gadan bio
Ljudi se pale na to0 sto su oni satro uspesni privrednici,pa ce nam izvuci zemlju iz kaljuge..,
Hoce to,pa sto nista ne uradise za 15 godina,i ministar je Bogoljub bio,pa nikad nista sem svog stomaka..Sa Siptarcinama ceo zivot odlicno posluju,i sada posebno,sa najvecim zlocincima,u odlicnim su odnosima,Bogoljub moze mirno da se proseta Kosovom,a ti isti njihovi Sipci kolju li kolju Srbe,a Karic za sve ovo vreme nije ni pokusavao da resi nesto na tom polju,da iskoristi svoj uticaj medju njegovom bracom UCK.
Istresoh se posteno,ovo mi je prvo i poslednje o njima,ne obracajte paznju na mene mnogo
Joooj,23:10 je,moram da prekinem,propusticu.... :lol: :lol:
 
Takodje nisam mogao da gledam duze od 10 minuta. Smeshno, jedan viche, masa aplaudira, kao da smo na partijskim mitinzima CK SKJ, prepotentni SKOJ-evci, drug stari.. Ne volim ni kada slichni skupovi radikala, DSa, DSSa, i svih ostalih, krenu sa uzvikivanjem otrcanih fraza i aplaudiranjem na iste. Realno, to je uchesnicima dobro zezanje, a gledaocima Grand show sa malo manje lepshim ribama :)
 
Ja bih molio da se Gospodin Velja Ilic i Gospodin Bogoljub Karic ne omalovazavaju na ovim diskusijama. Priznajem, ja imam velikih politickih simpatij aza obojicu (iako me Bogoljub razocarao kad je obrijao brkove).
 
Gwydion:
Odkako je Bogoljub obrijao brkove ja izbegavam njegove politicke aktivnosti, a sve iz straha da ce umesto tarzanke nabaciti neku novu 'zuru. Dakle ja to iz straha ignorisem.

7.gif
 

Back
Top