УМРО ПАПА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Ватикан је саопштио да је Карол Војтила, познатији као папа Јован Павле II, преминуо 2.4.2005. у 21.37. Међутим, поједини медији су дан пре тога објавили да је Војтила мртав. Зашто је Ватикан чекао 2. април да саопшти верницима да је папа преминуо? Одговор се налази у бројевима. Наиме, ако саберете све цифре које се налазе у датуму папине смрти, дакле 2 + 4 + 2 + 5, добијате број 13!
С друге стране, речено нам је да је преминуо тачно у 21.37. Ако саберете све ове бројеве, поново добијате број 13!

Зашто је 13 толико важан број? На новчаници од једног долара налазе се 13 листића на маслиновој гранчици, 13 стрела, 13 звездица у пољу изнад главе орла, 13 каменова од гранита у пирамиди, 13 слова. Креатори ове новчанице, као Централне банке у Америци, познатије као Федералне резерве, били су МАСОНИ! Број 13 је масонски број, а према Стену Дејоу, аутору књиге Космичка завера, «13 је вредност приписана Сатани».

Поента целе приче је да је Карол Војтила био МАСОН, и ја користим ову прилику да се извиним учеснику овог форума који ми је на то скренуо пажњу, али му ја нисам веровао.
Сада, када имам више информација, могу са сигурношћу да кажем да је папа Јован Павле II био масон, што значи да је веровао у Луцифера!!!!!

Зато не треба да вас чуде силна злодела која је починио, почевши од тровања људи поквареним лековима, преко организовања револуција широм источне Европе, па до разбијања Југославије.
 
Pobunjenik:
Ватикан је саопштио да је Карол Војтила, познатији као папа Јован Павле II, преминуо 2.4.2005. у 21.37. Међутим, поједини медији су дан пре тога објавили да је Војтила мртав. Зашто је Ватикан чекао 2. април да саопшти верницима да је папа преминуо? Одговор се налази у бројевима. Наиме, ако саберете све цифре које се налазе у датуму папине смрти, дакле 2 + 4 + 2 + 5, добијате број 13!
С друге стране, речено нам је да је преминуо тачно у 21.37. Ако саберете све ове бројеве, поново добијате број 13!

Зашто је 13 толико важан број? На новчаници од једног долара налазе се 13 листића на маслиновој гранчици, 13 стрела, 13 звездица у пољу изнад главе орла, 13 каменова од гранита у пирамиди, 13 слова. Креатори ове новчанице, као Централне банке у Америци, познатије као Федералне резерве, били су МАСОНИ! Број 13 је масонски број, а према Стену Дејоу, аутору књиге Космичка завера, «13 је вредност приписана Сатани».

Поента целе приче је да је Карол Војтила био МАСОН, и ја користим ову прилику да се извиним учеснику овог форума који ми је на то скренуо пажњу, али му ја нисам веровао.
Сада, када имам више информација, могу са сигурношћу да кажем да је папа Јован Павле II био масон, што значи да је веровао у Луцифера!!!!!

Зато не треба да вас чуде силна злодела која је починио, почевши од тровања људи поквареним лековима, преко организовања револуција широм источне Европе, па до разбијања Југославије.
koliko ti je trebalo vremena da to shvatiš :?:
 
:shock: :shock: :shock: Почињем да се бринем за себе: живим у згради број 13, до посла се возим аутобусом број 13, а кад се саберу цифре мог рођендана , па се поделе са 2 добије се број 13...Можда ће ме прогласити масоном и сатанистом?! :?
 
ma mani se ti psihoticnih teorija zavere, masona, i ostalih susumiga. Bolje prestani da drndas prase po kuci i nadji nesto zdravo zensko da se malo smiris ...

Pobunjenik:
Ватикан је саопштио да је Карол Војтила, познатији као папа Јован Павле II, преминуо 2.4.2005. у 21.37. Међутим, поједини медији су дан пре тога објавили да је Војтила мртав. Зашто је Ватикан чекао 2. април да саопшти верницима да је папа преминуо? Одговор се налази у бројевима. Наиме, ако саберете све цифре које се налазе у датуму папине смрти, дакле 2 + 4 + 2 + 5, добијате број 13!
С друге стране, речено нам је да је преминуо тачно у 21.37. Ако саберете све ове бројеве, поново добијате број 13!

Зашто је 13 толико важан број? На новчаници од једног долара налазе се 13 листића на маслиновој гранчици, 13 стрела, 13 звездица у пољу изнад главе орла, 13 каменова од гранита у пирамиди, 13 слова. Креатори ове новчанице, као Централне банке у Америци, познатије као Федералне резерве, били су МАСОНИ! Број 13 је масонски број, а према Стену Дејоу, аутору књиге Космичка завера, «13 је вредност приписана Сатани».

Поента целе приче је да је Карол Војтила био МАСОН, и ја користим ову прилику да се извиним учеснику овог форума који ми је на то скренуо пажњу, али му ја нисам веровао.
Сада, када имам више информација, могу са сигурношћу да кажем да је папа Јован Павле II био масон, што значи да је веровао у Луцифера!!!!!

Зато не треба да вас чуде силна злодела која је починио, почевши од тровања људи поквареним лековима, преко организовања револуција широм источне Европе, па до разбијања Југославије.
 
Можете да вређате колико вам воља, и да исмевате, и да да радите шта год хоћете, али нико од вас не може да оспори ово што сам написао! Зато све ваше коментаре доживљавам као ваш израз немоћи и незнања.
 
mislim da neko ko i sam nosi klicu zla u sebi ne treba da pise o ovome
**** THE PROOF THAT pobunjenik IS EVIL ****

P O B U N J E N I K
80 79 66 85 78 74 69 78 73 75 - as ASCII values
8 7 3 4 6 2 6 6 1 3 - digits added
\_____/ \_____/ \_____/ \_____/ \_____/
6 7 8 3 4 - digits added

Thus, "pobunjenik" is 67834.


Turn the number backwards, divide by 7 - the sacred number of Illuminati. The number is now 6268.

Turn the number backwards, and add 1929 - the year Bingo was invented, taking many lives in years to come. The number is now 10555.

Multiply the number by 002 - this is the symbol of greed, from right to left. It gives 21110.

Subtract 1970, the year IBM announced S/370. The result will be 19140.

Add 4091 to it - this is the year Oppenheimer, the man who created the atomic bomb, was born, written backwards - you will get 23231.

Write 1889 backwards. Translate it to octal - this will give you 23231. Thus, 23231 stands for 1889, the year Adolf Hitler was born.
 
Mogu ja da osporim. 13 je numaricka vrednost AHBH i AChD. prvo znaci Ljubav, drugo znaci jeninstvo i odnosi se, po tradicionalnom hebrejskom ucenju, na jedinstvo sa Bogom. Ako je papa umro u to vreme mozda to oznacava njegovo jedinstvo sa Bogom, a ne sa Luciferom? BTW, kako sam vec hiljadu puita rekao Lucifer je bio etrursko bozanstvo, a kao nosilac svetlosti ja to bilo ime koje je bilo veoma omiljeno kod hriscana. Cak je i jedan rani biskup nosio to ime. St avise, taj je bio u neslaganju sa sastavljacima vulgate, pa su oni hebrejsku rec helel ben Sahar preveli kao Lucifer (cisto da mu napakoste). To je prvi put da to ime, nepravedno, dobija negativno znacenje. Dakle ne lupetaj. Sto se tice broja 13, vratimo se njemu, on je istovremeno, ako cemo malo o pitagori i neoplatonicarima i ostalim post-grckim produktima, razrada Dijade i Septenara. Dakle sve sto si rekao jednostavno ne stoji :P
Ali stoji moj savet da nadjes neku zdravu zensku pa da malo dodjes sebi...
 
Интересантно је да се на овакве теме, по правилу, јављају незналице које се у езотерију разумеју као што се чистачица у Клиничком центру разуме у неурохирургију.

Верујем да има и оних којима је стало до ИСТИНЕ, па ћу због тога објаснити значење броја 13.

У Библији, Прва Књига Мојсијева 14:4, записано је:

"Дванаест година бјеху служили Ходологомору, па се ТРИНАЕСТЕ године одметнуше."

Ова прича има једно дубље значење; наиме, према Библији, Бог је створио анђеле да му служе, али се једна група њих, предвођена ЛУЦИФЕРОМ, одметнула.

Ето симболичког значења броја 13. Дакле, тај број означава Луциферову побуну против Бога.

Сасвим је небитно да ли ви који ово читата верујете у ову причу или не. Битно је да МАСОНИ и остали следбеници Луцифера у њу верују.

А доказ да масони верују у Луцифера налази се у књизи Алберта Пајка - "највећег масона свих времена", која носи назив МОРАЛИ И ДОГМА:

"Луцифер, Лучоноша.
Луцифер, син Јутра!
Је ли он тај који носи Светло?
Не сумњајте у то!"

Значење бројева у езотерији је веома битно, а они који их тумаче буквално, као што то већина вас ради, постају жалосни примери манипулације.
 
Pa dobro pobunjenice, kada ces se vise bataliti od te Kabale i igrom brojeva? Isus je bio 13-i a ti verujes u njega, svi meseci imaju broj 13 i svaki je znaci satanski...

Ja ne sporim da ima grupica ljudi, koji nisu u javnosti, ali imaju jake veze i postavljaju svoje ljude na polozajima, ali ta igra brojeva, Kabala... zar ne smatras sebe mozda sledbenikom (nenamernim, mogu reci naivnim) te jevrejske zavere, kojima oni hoce da zavladaju svetom, plase narod kataklizmom, apokalipsom... a ti sada poceo i nas time da plasis?! Strah me je da upalim ovu satansku stvar, podize sistem za tacno 13 sekundi, dok se ja smislim sta cu sa njom prodju 12 a odlucim u trinaestoj sekundi... polako i ja postajem satanski sledbenik, mason... sta li sam?

Mislim da si stvarno preopterecen tim stvarima koje su ti usle u podsvest citajuci ih. Stvarno bi bolje bilo da nadjes nesto da izdrndas, lepse ces razmisljati a za to vreme, dok ne nadjes, kada volis da citas, citaj velikane svetske knjizevnosti i realna naucna stiva...

I ja sam se povladjivao za mnogim stvarima kao i ti, dok me jednom nije "prenulo", ono sto sam video svojim ocima: Covek koji je nudio jednom knjizaru da mu prodaje njegove knjige i pri tome pokazivao dokumenta da su priznate u svetu... da ne objasnjavam, ali mozda njegove knjige i jesu velika dela, medjutim ni meni ni na kraj pameti nije bilo ni da pomislim ni na poklon da ih uzmem (mozda kao WC papir, ali ni za to nije prigodno), videci kakav je to tip i karakter coveka koji ih je pisao. Tako razmisli kakav je to tip coveka koji je napisao neku knjigu?! Da nije ta knjiga njegovo lecenje neke frustracije, pisajuci ih a jos i saznanje da ima pristalica podgreva njegov bolesni ego...

Probaj sebe da sagledas sa strane!

Sto se pape tice, jedno ***** je otislo, zamenice ga drugo!
 
Apsolutno je tacno da se ja u te ezoterije i slicne tandara-mandara gluposti ne razumem. Ali je tacno i to da se ti razumes jos manje od mene. Dakle ponovicu. Lucifer je etrursko bozanstvo i nema veze sa judeo-hriscanstvom, sem u onoj meri koliko su ga rani hriscani smatrali za dobro ime koje mogu da, kao dobri hriscani, preuzmu. Lucifer je usao u vulgatu samo da vbi jednom biskupu naudili i ocrnili ga. Pre toga je to bilo sasvim cenjeno hriscansko ime.
12 godina u biblijskom kontekstu moze da se odnosi na solarnu godinu koja je smenila lunarnu koja je imala 13 meseci, tj solarni kult koji smenjuje lunarni. Muskarci koji pripadaju kultu zasnovanom na Suncu poubijaju svestenice koje su predvodile stocarski kult zasnovan na Mesecu? Jesi li mozda o tome nekad razmisljao? Jevreji petoknjizje, a Prva Mojsijeva tu spada, tumace u egzegezisu i tu iams onu metaforu sa 4 rajske reke. Kapish, retosu?
Dalje, Albert Pike nije bio najveci mason svih vremena. Zapravo, masoni bi ti rekli da uopste i nije bio mason. Naime, u americi su prava, "plava" masonerija, i Skotski obred kojem je Pikepripadao odvojene stvari. Ovi prvi ne priznaju ove druge za masone. Dakle ne lupetaj. Dobi osi znacenje brojeva sa numerickim vrednostima hebrejskih reci. A to sto ti citas knjige raznih budala ko ti je kriv. Preporucujem ti da predjes i na Davida Ickea. Bolidi bolide privlace ...
 
bice da je gematria...
jod neke vrednosti su:
ACHD
AChD
AGDH
AHBH
AIB
BHV
ChGB
itd...mrzi me sad da kucam
ONo sto je zanimljivo da su im znacenja i ljubav i mrznja i praznina itd...izmedju ostlog iu ribar i skakavac :) tako da verovatno moramo da se plasimo i nekih cudnih ribara i mutiranih skakavaca...
 
Tu moras biti jako oprezan da vidis sta tacno te hebrejske reci znace, jer su pogresni prevodi jako cesti. Praznina nemora biti ono sto mi podrazumevamo pod prazninim. I onda sta tacno znaci mrznja u tom kontekstu. Imas recimo zanimljive varijacij ena tu temu vezano za smrt u Knjizi propovednika.

Obersturmfuehrer:
bice da je gematria...
jod neke vrednosti su:
ACHD
AChD
AGDH
AHBH
AIB
BHV
ChGB
itd...mrzi me sad da kucam
ONo sto je zanimljivo da su im znacenja i ljubav i mrznja i praznina itd...izmedju ostlog iu ribar i skakavac :) tako da verovatno moramo da se plasimo i nekih cudnih ribara i mutiranih skakavaca...
 
ja sam bio sklon da verujem da je on umro ranije, a da su posle objavili...

ali u to sam verovao dok nisu danas izlozili telo "da se ljudi oproste"...

pa, ili je umro kad su rekli ili oni iz svajcarske garde malo po malo prskaju osvezivac vazduha po sobi... :)
 
Gwydion:
Tu moras biti jako oprezan da vidis sta tacno te hebrejske reci znace, jer su pogresni prevodi jako cesti. Praznina nemora biti ono sto mi podrazumevamo pod prazninim. I onda sta tacno znaci mrznja u tom kontekstu. Imas recimo zanimljive varijacij ena tu temu vezano za smrt u Knjizi propovednika.

da, ali s obzirom da sa hebrejskim imam veze ko riba sa biciklom ostavicu to drugima. Ono sto je bitno je upravo tosto si rekao da moze da pogresno protumaci i prevede, a onda da se taj pogresan prevod uzima kao dokaz za nesto (sto ne mora da bude cak i ako je prevod tacan)...Pobunjenik je citirao bibliiju par postova pre, zbog toga ovo pisem...
 
To sto on citira zaboravi. To je ko da slusas vidovitu corku.

Obersturmfuehrer:
Gwydion:
Tu moras biti jako oprezan da vidis sta tacno te hebrejske reci znace, jer su pogresni prevodi jako cesti. Praznina nemora biti ono sto mi podrazumevamo pod prazninim. I onda sta tacno znaci mrznja u tom kontekstu. Imas recimo zanimljive varijacij ena tu temu vezano za smrt u Knjizi propovednika.

da, ali s obzirom da sa hebrejskim imam veze ko riba sa biciklom ostavicu to drugima. Ono sto je bitno je upravo tosto si rekao da moze da pogresno protumaci i prevede, a onda da se taj pogresan prevod uzima kao dokaz za nesto (sto ne mora da bude cak i ako je prevod tacan)...Pobunjenik je citirao bibliiju par postova pre, zbog toga ovo pisem...
 
Pobunjenik:
Ватикан је саопштио да је Карол Војтила, познатији као папа Јован Павле II, преминуо 2.4.2005. у 21.37. Међутим, поједини медији су дан пре тога објавили да је Војтила мртав. Зашто је Ватикан чекао 2. април да саопшти верницима да је папа преминуо? Одговор се налази у бројевима. Наиме, ако саберете све цифре које се налазе у датуму папине смрти, дакле 2 + 4 + 2 + 5, добијате број 13!
С друге стране, речено нам је да је преминуо тачно у 21.37. Ако саберете све ове бројеве, поново добијате број 13!

Зашто је 13 толико важан број? На новчаници од једног долара налазе се 13 листића на маслиновој гранчици, 13 стрела, 13 звездица у пољу изнад главе орла, 13 каменова од гранита у пирамиди, 13 слова. Креатори ове новчанице, као Централне банке у Америци, познатије као Федералне резерве, били су МАСОНИ! Број 13 је масонски број, а према Стену Дејоу, аутору књиге Космичка завера, «13 је вредност приписана Сатани».

Поента целе приче је да је Карол Војтила био МАСОН, и ја користим ову прилику да се извиним учеснику овог форума који ми је на то скренуо пажњу, али му ја нисам веровао.
Сада, када имам више информација, могу са сигурношћу да кажем да је папа Јован Павле II био масон, што значи да је веровао у Луцифера!!!!!

Зато не треба да вас чуде силна злодела која је починио, почевши од тровања људи поквареним лековима, преко организовања револуција широм источне Европе, па до разбијања Југославије.

Jasno je da je Papa Jovan Pavle II kao vođa najbrojnije svjetske Crkve pokušao da ispravi neke greške Katoličke Crkve u istoriji (izvinjenje muslimanima zbog zločina krstaša u Jerusalimu, izvinjenje Srbima u Banja Luci zbog zločina Hrvatskih ustaša), i doveo do propasti komunizma u svijetu, ali još ništa nije učinio na ispravljanju dogmatskih zabluda koje je i dalje odvajaju od jedino ispravnog učenja Hristove Crkve (pravoslavno učenje). Nadam se da će ga zamijeniti neko ko će imati više sluha za dijalog i koji će doprineti konačnom i ponovnom ujedinjenju Hristove Crkve!
 
ja u principu ne volim da govorim o ontoloskoj strani stvari, no takozvano pravoslavlje je toliko daleko od
originalnog hriscanstva da sa hriscanstvom zapravo i nema veze. U ovom momentu je protestantizam mozda najblizi izvoru. Pravoslavlje sa svojom paganstinom je pre neko isprazno idolopoklonstvo.

analiticar:
Pobunjenik:
Ватикан је саопштио да је Карол Војтила, познатији као папа Јован Павле II, преминуо 2.4.2005. у 21.37. Међутим, поједини медији су дан пре тога објавили да је Војтила мртав. Зашто је Ватикан чекао 2. април да саопшти верницима да је папа преминуо? Одговор се налази у бројевима. Наиме, ако саберете све цифре које се налазе у датуму папине смрти, дакле 2 + 4 + 2 + 5, добијате број 13!
С друге стране, речено нам је да је преминуо тачно у 21.37. Ако саберете све ове бројеве, поново добијате број 13!

Зашто је 13 толико важан број? На новчаници од једног долара налазе се 13 листића на маслиновој гранчици, 13 стрела, 13 звездица у пољу изнад главе орла, 13 каменова од гранита у пирамиди, 13 слова. Креатори ове новчанице, као Централне банке у Америци, познатије као Федералне резерве, били су МАСОНИ! Број 13 је масонски број, а према Стену Дејоу, аутору књиге Космичка завера, «13 је вредност приписана Сатани».

Поента целе приче је да је Карол Војтила био МАСОН, и ја користим ову прилику да се извиним учеснику овог форума који ми је на то скренуо пажњу, али му ја нисам веровао.
Сада, када имам више информација, могу са сигурношћу да кажем да је папа Јован Павле II био масон, што значи да је веровао у Луцифера!!!!!

Зато не треба да вас чуде силна злодела која је починио, почевши од тровања људи поквареним лековима, преко организовања револуција широм источне Европе, па до разбијања Југославије.

Jasno je da je Papa Jovan Pavle II kao vođa najbrojnije svjetske Crkve pokušao da ispravi neke greške Katoličke Crkve u istoriji (izvinjenje muslimanima zbog zločina krstaša u Jerusalimu, izvinjenje Srbima u Banja Luci zbog zločina Hrvatskih ustaša), i doveo do propasti komunizma u svijetu, ali još ništa nije učinio na ispravljanju dogmatskih zabluda koje je i dalje odvajaju od jedino ispravnog učenja Hristove Crkve (pravoslavno učenje). Nadam se da će ga zamijeniti neko ko će imati više sluha za dijalog i koji će doprineti konačnom i ponovnom ujedinjenju Hristove Crkve!
 
Gwydion:
ja u principu ne volim da govorim o ontoloskoj strani stvari, no takozvano pravoslavlje je toliko daleko od
originalnog hriscanstva da sa hriscanstvom zapravo i nema veze. U ovom momentu je protestantizam mozda najblizi izvoru. Pravoslavlje sa svojom paganstinom je pre neko isprazno idolopoklonstvo.

A po tebi su ziloti jedino ispravni...CCCCC :shock:
 
Ista su prica u osnovi, ali se ziloti bar drze nekih principa kojih se SPC ne drzi. U zajednickom koordinantnom siistemu vrednosti SPC je otpao od Hrista i pod vlascu satane, a ziloti su jos uvek pravoslavci. Tu je razlika izmedju njih.

analiticar:
Gwydion:
ja u principu ne volim da govorim o ontoloskoj strani stvari, no takozvano pravoslavlje je toliko daleko od
originalnog hriscanstva da sa hriscanstvom zapravo i nema veze. U ovom momentu je protestantizam mozda najblizi izvoru. Pravoslavlje sa svojom paganstinom je pre neko isprazno idolopoklonstvo.

A po tebi su ziloti jedino ispravni...CCCCC :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top