Ima li ko resenje za moj problem?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Ima li ko resenje za moj problem?

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ima li ko resenje za moj problem?

Radi se sledecem...Ponekad a u poslednje vreme cesce, desava se da kad ugasim racunar(bezbedno) jednostavno nece da se ugasi.Na monitoru je slika "windows se iskljucuje", iskljuci se hard-disk a ventilator(cooler) radi takodje.Ugasi se dugme za startovanje racunara ili rucno restartovanje.Pomagajte!Hvala svima unapred.

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Meni se to desavalo na Win 98,to je neki njegov bag ali postoji patch koji resava taj problem.

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Ima li ko resenje za moj problem?

Citat Original postavio 888bocky
    Radi se sledecem...Ponekad a u poslednje vreme cesce, desava se da kad ugasim racunar(bezbedno) jednostavno nece da se ugasi.Na monitoru je slika "windows se iskljucuje", iskljuci se hard-disk a ventilator(cooler) radi takodje.Ugasi se dugme za startovanje racunara ili rucno restartovanje.Pomagajte!Hvala svima unapred.
    Pa prijatelju Kakav racunar,OS,od kada ,kako sta si sve instalirao i sl. pa onda kukaj, ovako i kod mene se neki put sporo gasi kada ga maltretiram , instaliram, deinstaliram svasta pa se malo pregreje , sve se razbuca po disku i sl.
    Znaci naspisi malo istorije da bi neko eventualno probao da resi tvoj problem

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Imam XP SP1.Pre toga imao sam SP2 i desavalo se isto.Ploca je ABIT KD&-G, procesor AMD 2000+BOX,memorija 512 Kingston, hard Maxtor 80 GB, grafika HIS ATI 128mb+TV out.Od ostalih dodataka Toshiba DVD citac,LiteOn rezac,zvucnukartu CMedia, SkayStar2,modem,flopi...To je sve.Inace kontrolisem grejanje OS programom AIDA i nije se do sada grejao.Igrice ne igram ali moj sin igra manje zahtevnije(ima 6 godina).Ponovo hvala svima!

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Ima li ko resenje za moj problem

Citat Original postavio 888bocky
    Imam XP SP1.Pre toga imao sam SP2 i desavalo se isto.Ploca je ABIT KD&-G, procesor AMD 2000+BOX,memorija 512 Kingston, hard Maxtor 80 GB, grafika HIS ATI 128mb+TV out.Od ostalih dodataka Toshiba DVD citac,LiteOn rezac,zvucnukartu CMedia, SkayStar2,modem,flopi...To je sve.Inace kontrolisem grejanje OS programom AIDA i nije se do sada grejao.Igrice ne igram ali moj sin igra manje zahtevnije(ima 6 godina).Ponovo hvala svima!
    Pa ovako, meni se gasio letos pa sam mu smanjio brzinu sa 2000hz na 1500 pa je tako radio dok ga nisam otvorio i dobro ocistio narocito hladjenje procesora tamo je bilo svasta (inace kod mene je 2400+)onda je do skoro radio na 2000hz pa ponovo poceo da se gasi umesto restarta, skinuo sam ga ponovo na 1500 i tako radi dok ga dobro ne ocistim pa da ide na 2000.
    :wink:

Inace ocisti ga i od raznih programa od cocija istorije spy i adwarea narocito temp i internet temp fajl to ti je u dok.i setings tvoje ime pa lokal setings (moras prvo da u kontrol panelu otvoris opcije fascikle pa da omogucis da se vide sakriveni fajlovi), posle toga ciscenja ce se sigurno brze gasiti

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc

Pogledaj da te slucajno ne zeza bios,meni se to desavalo ranije,imas opciju koja kontrolise gasenje,bios ti mesa opciju gasenja i opciju sleep stanja.Po mom misljenju jedino resenje je update bios maticne ploce.

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

HVALA SVIMA.Pokupio sam zakrpe i jos mi je ostalo da probam to sa biosom.

Zainteresovan član Edge.com (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Problem moze da bude do same ploce, ali do Windowsa!

Neke ploce jednostavno tako rade i ti tu ne mozes nista, ali probaj sa instalacijom Windowsa na prazan dis i vidi da li se ponovo desava! Ako je sve O.K. onda prati programe koje instaliras da li oni unistavaju Windows!
    Pozdrav!

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

resio sam ane znam kako.Jednostavno radi bez problema...Hvala svima!

Slične teme

1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 31.03.2009., 18:53
  2. Problem - rešenje.
    Autor Walburga u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2008., 22:41
  3. DSO Exploit spyware problem i resenje
    Autor codemaker u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 22:49
  4. RESENJE ZA PROBLEM!!!