Tinejdzeri, koga vise volite...

Deer Hunter

Početnik
Poruka
29
MAMU ili TATU?

Ne, nije decije pitanje. Poznato je da je u vasim godinama sasvim normalno imati blizi odnos sa mamom, odnosno tatom. Ok, cerke sa mamama, sinovi sa ocevima... ali ne uvek.

Da li mislite da je, nezavisno od pola, moguce imati istu bliskost, poverenje i ljubav prema oba roditelja?

Ako je to ipak samo jedan roditelj, sta mislite, zasto je to tako?
 
Eeee...
Isti slucaj kao Tinar :( ...
Razvedeni :cry: , caleta sam posle 8 godina videla sa 10 godina i slogirala se kakav je lik :shock: . Ali i on je smotan i sasav...jos ga ne poznajem dovoljno, pretpostavljam, jer se retko vidjamo (njegov posao, putuje 100 puta u 5 minuta :cry: ), sa mamom sam razvila odnos bolji nego sa drugaricama, umemo bas da brbljamo, placemo zajedno, ceeepamo se zajedno, tesimo se zajedno, lupamo gluposti zajedno :wink: ...Ona je dete u dusi i najbolja drugarica :roll: . A i dosta je pametnija i starija i sve to, jos sta mi je sve nakupovala (OK, nije to najbitnije, ali ipak znaci) a ja se ponasala prema njoj kao 100ka...
Ma, moja keva je zakon :!: :!: :!:
 
Meni je moja porodica sve ,tako da volim podjednako i mamu i tatu i brata i bubu ( psa ) mozda malo manje bubu . Drago mi je sto smo svi na okupi pa makar imali samlo leba i soli tako da kada vidim ove razvedene roditelj prosto mi je drago sto moji nisu posto bez obzira na sve sto kazu ovi sto su im razvedeni roditelji da im je super i tako to znam da u dubini duse pate za oba roditelja sto nisu zajedno. PS; mislio sam kao kada su i roditelji razvedeni kao imas vise prostora nema ko da ti nareduje i to ali nije to bash tako meni su moji roditelji sveeee tako da nema iskrenih i pravih pijatelja i onih koji su tu bez obzira na sve da ti pomognu osim tvojih najdivnijih roditelja....
 
dino.:
Meni je moja porodica sve ,tako da volim podjednako i mamu i tatu i brata i bubu ( psa ) mozda malo manje bubu . Drago mi je sto smo svi na okupi pa makar imali samlo leba i soli tako da kada vidim ove razvedene roditelj prosto mi je drago sto moji nisu posto bez obzira na sve sto kazu ovi sto su im razvedeni roditelji da im je super i tako to znam da u dubini duse pate za oba roditelja sto nisu zajedno. PS; mislio sam kao kada su i roditelji razvedeni kao imas vise prostora nema ko da ti nareduje i to ali nije to bash tako meni su moji roditelji sveeee tako da nema iskrenih i pravih pijatelja i onih koji su tu bez obzira na sve da ti pomognu osim tvojih najdivnijih roditelja....
Nemoj s r a t i molim te. :x Kako ti mozesh da znash da mi, kojima su roditelji razvedeni, patimo u dubini dushe. :roll: Znachi, shut the **** up.
 
Tinar:
dino.:
Meni je moja porodica sve ,tako da volim podjednako i mamu i tatu i brata i bubu ( psa ) mozda malo manje bubu . Drago mi je sto smo svi na okupi pa makar imali samlo leba i soli tako da kada vidim ove razvedene roditelj prosto mi je drago sto moji nisu posto bez obzira na sve sto kazu ovi sto su im razvedeni roditelji da im je super i tako to znam da u dubini duse pate za oba roditelja sto nisu zajedno. PS; mislio sam kao kada su i roditelji razvedeni kao imas vise prostora nema ko da ti nareduje i to ali nije to bash tako meni su moji roditelji sveeee tako da nema iskrenih i pravih pijatelja i onih koji su tu bez obzira na sve da ti pomognu osim tvojih najdivnijih roditelja....
Nemoj s r a t i molim te. :x Kako ti mozesh da znash da mi, kojima su roditelji razvedeni, patimo u dubini dushe. :roll: Znachi, shut the * up.

NE bih da se svađam sa tobom ponovo, ali u duši ostaju tragovi zbog toga što živiš samo sa mamom. Pre ili kasnije će se pokazati na tebi.
Ja sam bila užasno nesrećna godinama a nisam znala zašto-tek kasnije su svi shvatili da je bilo zbog toga. To, naravno, ne znači da svi moraju da pate, ali će se to manifestovati u tvojoj 19. ili 119. godini! Shvataš?
Ali uvek ima izuzetaka.
 
*Lenja_Pita*:
Tinar:
dino.:
Meni je moja porodica sve ,tako da volim podjednako i mamu i tatu i brata i bubu ( psa ) mozda malo manje bubu . Drago mi je sto smo svi na okupi pa makar imali samlo leba i soli tako da kada vidim ove razvedene roditelj prosto mi je drago sto moji nisu posto bez obzira na sve sto kazu ovi sto su im razvedeni roditelji da im je super i tako to znam da u dubini duse pate za oba roditelja sto nisu zajedno. PS; mislio sam kao kada su i roditelji razvedeni kao imas vise prostora nema ko da ti nareduje i to ali nije to bash tako meni su moji roditelji sveeee tako da nema iskrenih i pravih pijatelja i onih koji su tu bez obzira na sve da ti pomognu osim tvojih najdivnijih roditelja....
Nemoj s r a t i molim te. :x Kako ti mozesh da znash da mi, kojima su roditelji razvedeni, patimo u dubini dushe. :roll: Znachi, shut the * up.

NE bih da se svađam sa tobom ponovo, ali u duši ostaju tragovi zbog toga što živiš samo sa mamom. Pre ili kasnije će se pokazati na tebi.
Ja sam bila užasno nesrećna godinama a nisam znala zašto-tek kasnije su svi shvatili da je bilo zbog toga. To, naravno, ne znači da svi moraju da pate, ali će se to manifestovati u tvojoj 19. ili 119. godini! Shvataš?
Ali uvek ima izuzetaka.
E, nemoj me smarash. Kako ti mozesh da znash da li je meni bilo teshko ili ne? To znam samo ja i nemam razloga da lazem- ne, nije mi bilo i nikad mi nece biti teshko. Roditelji su mi razvedeni vec 10 godina. Ko shto rekoh, nemoj vishe soliti pamet...
 
Ja ih volim jednako . Sa mamom mogu o svemu da pricam i sve mogu da joj kazem . A tata mi omaze oko skole i dopusta malo vise od mame , i njemu isto mogu sve reci . Smatram da je moja porodica stvarno OK , pre smo imali mnogo problema , ali sad je sve super ... Dobro moj brat malo smara , ali to se da prevazici ... :P :P :P :D :D :D
 

Back
Top