Skola plesa???

loocid angel:
Ima li ovde neka devojka da se bavi plesom(modernim)? Da mi preporuci neku dobru skolu? Ja sam ranije trenirala u "Aurori" ali... hm... ne vraca mi se tamo.
Hvala unapred!
Poz za ekipu :wink:



Samo ti meni reci sta podrazumevas pod modernim plesom-pa cu da ti odgovorim.
 
Heh, znaci imamo isti problem :D
I ja htela trbusni ali... moderni je zanimljiviji. Sem toga, ja imam ravan stomak :wink: Mada to u sustini nema veze iako je pozeljno da imate stomacic (pod tim ne podrazumevam 100kg sala oko struka kao sto mozete da vidite kod trbusnih plesacica na kosavi... bljak! Da onako izgledam bilo bi me blam i da se pojavim a kamoli da tresem tim "slaufom"! Jezivo... :roll: )
Ali za razliku od modernog, trbusni ples mozete da naucite gotovo na svakom cosku, posto je interesovanje sve vece ima i sve vise skola...
 
Nemojte mi samo reci da gledate ''Korak Napred''. Imam (pogresan verovatno) utisak da je zbog te serije i nastala ova tema :P .
Morala sam to da pitam, jer mi je serija ziva dosada, a jos se ispovracam od spanskog...
Trbusni ples je za malo starije, zar ne mislite? Vise koristi cete imati od modernog...jedino u slucaju, sto Angel rece, da se zaposlite na Kosavi ili Pinku...ili nesto drugo sto necu da pominjem sad...
 
Serija "Korak napred" nema nikakve veze sa tim da li volim da igram (sigurna sam da će se mnogi složiti), tu seriju ne pratim, ali sam i igrala mnoogo pre nego što sam i znala da ona postoji...
***
A kako to mislite "više" koristi?
Pa, korist je znati da odigraš nešto, a ako ste primetile trbušni ples je prisutan skoro svuda, a o modernom da i ne govorimo...
Dobro je znati i jedan i drugi, stvarno je čudno ono "više koristi"...
Primetila sam da danas mnoge devojke vole da igraju, ali ih je jednostavno blam kada dođu na žurku, kad lepo završiš neki kurs, onda znaš da imaš neko pokriće i onda ti je lakše da igraš pred publikom. :) :wink:
 
Boze, ne moram da idem na chasove modernog plesa da bih igrala ne nekoj zurci. Samo slushash ritam, krecesh se uz ritam i to je to. To shto vi idete na neka isfolirana mesta, to je druga stvar. Ne mislim ovom izjavom na sve. I meni je chudno ono "vishe koristiti"... :?
 
Гледала сам данас на тв-у како једна девојка учи да игра hip-hop dance..одушевила сам се!!!
Људи јел зна неко неку плесну школу где се учи ово???
 
LPhoklica:
Moon Child:
vise koristi-koliko ja znam moderni zateze vise misica i efikasniji je za figuru i sve to...
Ja sam baš čula da je za trbušni potremo dosta energije, jer često dugo traje...a i nije baš lako da neprekidno pola sata drmati kukovima :)
ok, ni moderan nije lak, to je sigurno...
da ali je samo za taj deo tela, trbusni misici, butine, guza....


ja sam isla na dzaz balet godinu dana....dino je bilo, mislim da cu opet da krenem...
 
winnetou:
Bliznakinja:
*Lenja_Pita*:
A jel' neko nekad trenirao folklor?

Ја ..7 година :P И сморила сам се...
По мени је скроз испао из моде,али ко воли нек' изволи.

ja igram devet godina i nisam se smorila. smorile su me neke neprevazidjeno smorne koreografije, ali je inace super!!
Ja sam išla na folklor oko 4 godine, i bilo mi je baš super...ali sam se onda uinatila jer me nisu izabrali da idem u Singapur sa plesnom grupom...kreten ja. Sad mi se baš ide, ali već se smaram sa muzičkom školom... :D :D :D
Winnetou, od tebe samo neka prijatna iznenađenja... :D :D :D
 

Back
Top