grcki na filoloskom
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: grcki na filoloskom

anja13
    Guest

Podrazumevano grcki na filoloskom

Htela bih da upisem grcki na filoloskom,ali ne znam ni sta se polaze,ni koliko je poena potrebno.Recite mi ako znate nesto vise.

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Samo ti misli kako ces da upises...nema veze sto ces kad zavrsis godinama da budes isfrustrirana sto nemas posao i sto nikome ne treba diplomirani filolog grckog jezika i knjizevnosti....ma vazno je da upises ono sta volis!!!

PS Izvinjavam se zbog sarkazma,prosto je bilo jace od mene....

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

Sa Lady se slazem samo po pitanju jedne stvari.... pametnog odn. glupog izbora jezika.
    Mislite o tome

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano

A da,... Lady, mislim da sam te vec jednom pitala... Sta si tacno zavrsila, koji jezik?

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Pa mislim da je jasno....grcki! Zato sam i napisala sve to u prethodnom postu,naime,tematika mi je vrlo bliska. Sada imam dobar posao,ali definitivno ne bih preporucila upis grckog nikome ko vec sada nema obezbedjen posao tj. sigurnu vezu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ne zali se! I sama znas koliko je to divan i poseban jezik! Najzad, studira se da ti u glavi budu Elitis i Seferis , i Santorini, i mediteransko sunce...i, znas vec! :wink:
    Uzgred, je l' drzis casove ( studentiu starogrckog)?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

p.s. a za "sigurnu vezu" cemo se, vec, nekako snaci! :wink:

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

[quote="Rukavodilica"]Ne zali se! I sama znas koliko je to divan i poseban jezik! Najzad, studira se da ti u glavi budu Elitis i Seferis , i Santorini, i mediteransko sunce...i, znas vec! :wink:
    Uzgred, je l' drzis casove ( studentiu starogrckog)?[/quote

Jeeeste divan jezik i slazem se da se studira zbog Elitisa, Seferisa itd.,ali se posle iz istih razloga udara glavom o zid!
    Skoro da ne drzim vise casove zbog specificnog radnog mesta na kome sam sad. Srecno sa studijama,klasicarko!

Početnik
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano oj meni

i kako ja sad da drugarici, koja je mjesecima vec unazad mastala kako ce da upise grcki, da kazem da je to smece i da ne treba to da upise! Nadao sam se da je upravo zbog te specificnosti trazen posao! A ne kao engleski! Svi ga sad skoro znaju! Sto da cinim!?

Obećava
    Učlanjen
    25.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: oj meni

Citat Original postavio Gogash
    i kako ja sad da drugarici, koja je mjesecima vec unazad mastala kako ce da upise grcki, da kazem da je to smece i da ne treba to da upise! Nadao sam se da je upravo zbog te specificnosti trazen posao! A ne kao engleski! Svi ga sad skoro znaju! Sto da cinim!?
    Pa reci joj lepo ono sta si saznao. Ima pravo da bude iole pristojno obavestena. E,onda,ako i dalje bude htela sama da udari glevom o zid da se uveri da je tvrd,to je njena odluka,ti si ucinio ono sta je tvoja duznost :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: oj meni

Citat Original postavio Gogash
    Ja znam vise devojaka koje su zavrsile grcki i veoma je problematicno za posao, uglavnom rade kao poslovne sekretarice u nekim gradjevinskim ili spoljnotrgovinskim firmama, a grcki i ne koriste. Sto se tice engleskog, svi samo misle da ga znaju, ali u praksi... Iako je katedra za Anglistiku najveca na filoloskom, ipak ti ljudi najlakse nalaze posao (kakav-takav, bolje nego nikakav).

Slične teme

1. PROSIRENJE LISTE NA FILOLOSKOM???
    Autor Majat. u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.07.2008., 17:57
  2. Studiranje japanskog na filoloskom,da ili ne?
    Autor samurai u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.04.2005., 20:04
  3. najmanja konkurencija na filoloskom?
    Autor demijan... u forumu Arhiva
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 29.09.2004., 19:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku