BK player 2-help please!
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: BK player 2-help please!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano BK player 2-help please!

Pre koji dan sam skinuo sa neta BK player verziju 2.Ali nemam pojma kako da ga podesim i kako da ga koristim.Koristim Dial-up konekciju sa 36.6 Kbp/s i Mozillu Firefox.Da li je neko mozda skinuo ovo pa da zna da mi objasni.Unapred sam zahvalan svakom!

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: BK player 2-help please!

Citat Original postavio bojance
    Pre koji dan sam skinuo sa neta BK player verziju 2.Ali nemam pojma kako da ga podesim i kako da ga koristim.Koristim Dial-up konekciju sa 36.6 Kbp/s i Mozillu Firefox.Da li je neko mozda skinuo ovo pa da zna da mi objasni.Unapred sam zahvalan svakom!
    Svojrvremeno sam ga instalirao, jednostavno ga ukljucis kada je ukljucena konekcioja pa onda isprobavas opcije, on ustvari treba da se ukljuci na tv bk, tj. da gledas preko neta bk televiziju sto je malo teze sa tombrzinom ali probaj, ja sam se malo zabavljao pa sam ga deinstalirao, jeftinije je i bolje gledati tv bk na tv-u ako te bas to interesuje, ovo se pojavilo nekako sa karicevim ulaskom u politiku

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ma cackam ja sve,a on nekad izbaci"Postovani korisnici trenutno radimo na poboljsanju BK playera....." ili "the page is retr... tako nesto" i to je sve.

Zainteresovan član tigi (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Sa tom konekcijom slobodno zaboravi na njega, koji je trenutno u fazi "poboljsanja". Inace dok je radio imao je jednu od boljih slika od nasih domacih kanala (izuzev tv metropolis koja je najbolja).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

A jel postoji (da se downloaduje) neki takav slican player drugih televizija a da mogu da gledam.Mislio sam tek onako iz zaje8ancije...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

A jel postoji (da se downloaduje) neki takav slican player drugih televizija a da mogu da gledam.Mislio sam tek onako iz zaje8ancije...

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Taj BK player 2 sam ja skinuo pre 3-4 meseca, i od tada do pre nedelju kada sam ga obrisao nisam mogao da koristim, tj. uvek mi je izbacivao isto ko tebi :"Postovani korisnici trenutno radimo na poboljsanju BK playera....." Izgleda da im treba godina da "poboljsaju" taj player

A inace imas na sajtu RTS-a i B92 mogucnost da gleda njihov TV program on-line, treba ti samo winamp ili real player, mada sa tom tvojom konekcijom mnogo ce da ti secka slika, ali probaj pa vidi....

Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Idi na www.wwitv.com i kao sto rece urospo treba ti real player ili neki drugi. A imas i programe za to tipa free internet TV, online TV ... Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ok,nabavio sam nov internet sa brzinom od nekih 50 kbs ali koji program da skinem koji bas specijalizovan za gledanje TV-a preko interneta.Inace imam WMP 10 i Winamp 5.06.Hteo bi samo da probam kako to izgleda.I jos nesto.Odem ja na taj sajt za te kanale i downloadujem neki stream ili nesto drugo i ne mogu da ga otvorim.

Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ja imam instaliran real player i sve ide kako treba. Probaj i ti njega da instaliras. A sto se tice ovih programa mogu ti ih ja poslati. Pozdrav

Aktivan član virked (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Koristio sam bk player tj.probao sam da ga koristim.Imao sam samo ton dok sliku nisam mogao da dobijem sto je posledica dial-up konekcije na net.

Slične teme

1. dvd player
    Autor Zwone u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 22:19
  2. Mp3 player
    Autor OKLAGIJA u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.10.2005., 19:24
  3. MP3 Player
    Autor rajkec u forumu Hardver
    Odgovora: 5