Sta posle?Brak ili druzina prstenova>?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
Ono imam dosta drugarica koje su protiv braka a ja covece nisam,iako mi se svidela jedan plam moje lude ortakinje...putuje po svetu...Moram priznati da ja nisam ni predpostavila njen plan...iako ja bih volela da krenem na avanturu po svetu sa nekim prijateljima i "brakom"...mozda se posle ustalim,ali sumnjam...ja ne pustam korenje 8) a kako vi o tome razmisljate? :?: :?: :?: :?:
 
Bliznakinja:
tanja_cudo:
wild_child:
Trenutno mi nije do braka ali kad budem imala 60 godina verovatno cu zeleti da pod stare dane imam nekog na koga mogu da se oslonim....neeku sigurnost

a jesi sigurna da ces moci da se oslonis na muza koji ima oko 60 godina? i dont think so! :)

Мислим да је мислила психички..

Hvala Bliz :wink:
 
wild_child:
Bliznakinja:
tanja_cudo:
wild_child:
Trenutno mi nije do braka ali kad budem imala 60 godina verovatno cu zeleti da pod stare dane imam nekog na koga mogu da se oslonim....neeku sigurnost

a jesi sigurna da ces moci da se oslonis na muza koji ima oko 60 godina? i dont think so! :)

Мислим да је мислила психички..

Hvala Bliz :wink:
Нема на чему :wink: :wink:
 
e ala ste mi iskusni...sram da vas bude,cast izuzecima koji su rekli par konkretnih reci 8) ma slazem se da ti ne treba papir,ali po toj logici ti cesh se onako i ovako(ranije-kasnije)SMORITI od ljubavi,ziveti "NORMALU" sa i bez braka :( a meni je u principu svejedno,ali ipak ja sam romantican u dushi...ne bih mogla da ne zamiljim kako sa 70 i kusur slavim zlatne godine...sweet :) i NIJE tacno da je brak smor,zavisi da li ce ti dusa umreti...zato necu ustaliti korenje i setati ka Bri-u...
 
Moon Child:
hm hm
brak ubija ljubav
imacemo mi decu, zivecemo zajedno, i sve to...ali cemu papir?
Bas glupo,mislim zivis s' nekim i neces da odete u crkvu ili opstinu da potpisete nekoliko papira,jer ako se to ne uradi vi necete osecati neku obavezu jedno prema drugom niti prema deci,osecate se kao da ste uvek mladi a u stvari ste u kasnim godinama,i kad je bez tih papira kao sto ti kazes sve lakse puca jer nema sta da vas drzi zajedno.Ja licno cu se kad tad ozeniti i potpisacu te papire i to cu potpisati papira samo zbog one osobe s kojom bih ostao do kraja zivota ili ta osoba da ostane samnom do kraja zivota,jer svi znamo da se da zakletva da ces postovati svog bracnog druga,ipak je to donekle vazno.
 
Stvarno mislim sledece:
Imacu vezu sa tim deckom, tj. covekom, ali cemo provesti nekoliko godina putujuci sa prijateljima (ali ne ka Mordoru, nego negde dalje) da bismo se na kraju vratili i ziveli normalno a mozda se i vencali (tj. otplovili iz Sivih Luka ka Zapadnim obalama). Bili bismo u braku 100 godina ako ne i vise... :D
Samo se nadam da necu proci kao moj cale (3 neuspesna braka :shock: :shock: :shock: ), nadam se da mi nije u genima, jbt...
A volela bih da se udam sa 25 godina, a decu da dobijem sa 27.
 
*Lenja_Pita*:
Stvarno mislim sledece:
Imacu vezu sa tim deckom, tj. covekom, ali cemo provesti nekoliko godina putujuci sa prijateljima (ali ne ka Mordoru, nego negde dalje) da bismo se na kraju vratili i ziveli normalno a mozda se i vencali (tj. otplovili iz Sivih Luka ka Zapadnim obalama). Bili bismo u braku 100 godina ako ne i vise... :D
Samo se nadam da necu proci kao moj cale (3 neuspesna braka :shock: :shock: :shock: ), nadam se da mi nije u genima, jbt...
A volela bih da se udam sa 25 godina, a decu da dobijem sa 27.

ja ne bih bas sa 25.. negde sa 30..
kad lepo zavrsim fakultet, napravim neku karijericu, e onda mogu da se udam.. nekako, zelim prvo da se skrasim, da uradim ono sto je potrebno da bi bila srecna bez braka, a onda srodna dusa da totalno upotpuni moju srecu.
 
joGooOOD:
ma slazem se da ti ne treba papir,ali po toj logici ti cesh se onako i ovako(ranije-kasnije)SMORITI od ljubavi,ziveti "NORMALU" sa i bez braka :( a meni je u principu svejedno,ali ipak ja sam romantican u dushi...ne bih mogla da ne zamiljim kako sa 70 i kusur slavim zlatne godine...sweet :) i NIJE tacno da je brak smor,zavisi da li ce ti dusa umreti...zato necu ustaliti korenje i setati ka Bri-u...
ma da ali bez papira je mnogo veca sloboda, a samim tim onaj 'pocetni zar' moze duze da traje....
uostalom bar necete imati frku oko razvoda iako se smorite...
 

Back
Top