Sta posle?Brak ili druzina prstenova>?

Moon Child:
joGooOOD:
ma slazem se da ti ne treba papir,ali po toj logici ti cesh se onako i ovako(ranije-kasnije)SMORITI od ljubavi,ziveti "NORMALU" sa i bez braka :( a meni je u principu svejedno,ali ipak ja sam romantican u dushi...ne bih mogla da ne zamiljim kako sa 70 i kusur slavim zlatne godine...sweet :) i NIJE tacno da je brak smor,zavisi da li ce ti dusa umreti...zato necu ustaliti korenje i setati ka Bri-u...
ma da ali bez papira je mnogo veca sloboda, a samim tim onaj 'pocetni zar' moze duze da traje....
uostalom bar necete imati frku oko razvoda iako se smorite...
Slazem se. Mislim, ako bi mi dechko insistirao da se venchamo, ajde, ali preko znate vec chega bih to uradila. Mislim, ako je njemu potrebno parche papira i venchanje u crkvi (shto nikada necu uraditi) sa stotinu zvanica da bi svima rekao da se volimo, onda to nije mushkarac za mene. Imacemo decu, ziveti zajedno, sve kao i u braku ali bez papira. Moze i da nosimo prestenje- burme, ali papir... :roll: I kad budem htela da se odvojim od njega, necu morati da se ravodim, delim imovinu, mozda i starateljstvo nad decom... Mislim, ekonomichnije je bez papira po meni. Mada, sve je to isto.
 
winnetou:
*Lenja_Pita*:
Stvarno mislim sledece:
Imacu vezu sa tim deckom, tj. covekom, ali cemo provesti nekoliko godina putujuci sa prijateljima (ali ne ka Mordoru, nego negde dalje) da bismo se na kraju vratili i ziveli normalno a mozda se i vencali (tj. otplovili iz Sivih Luka ka Zapadnim obalama). Bili bismo u braku 100 godina ako ne i vise... :D
Samo se nadam da necu proci kao moj cale (3 neuspesna braka :shock: :shock: :shock: ), nadam se da mi nije u genima, jbt...
A volela bih da se udam sa 25 godina, a decu da dobijem sa 27.

ja ne bih bas sa 25.. negde sa 30..
kad lepo zavrsim fakultet, napravim neku karijericu, e onda mogu da se udam.. nekako, zelim prvo da se skrasim, da uradim ono sto je potrebno da bi bila srecna bez braka, a onda srodna dusa da totalno upotpuni moju srecu.

Ja imam umobolnu ambiciju da budem mlada mama :shock: :?: Nemam pojma odakle mi to...
Naravno, važi se da prvo završim fakultet, a pošto sam ja jedno pametno detence, računa se da ću da ga završim (valjda,huh :shock: ) do 25-26 godine...
I mislim da je papir to što upotpunjuje tu ljubav (aj sad-ja sam malo dete sa zatucanim shvatanjima), to što te drži pored tog čoveka/žene čak i kada ti nije do njega...ček, a možda su to deca. Pobrkala sam...
U svakom slučaju, ja ću (kao vernik) da se udam u crkvi...
A jedna devojka (ćerka moje razredne) je 10 godina bila u vezi sa svojim sadašnjim mužem pre nego što su se uzeli :shock: :shock: :shock: !
 
Naravno,fax do 24.-te,posao pa vencanje...hmm volela bih da se vencam u nekoj katedrali u gotskom fazonu, verovatno se necu udati u belo zbog te ogavne srednjovekovne simbolike(sveza-cista roba,neiskoriscena) :lol: ali prosto za mene nije to to a ako je svejedno da li cesh da se udash ili ne(bolje d se udash)jer nahi zakoni funxijonishu po tom principu,i svom nekom buducem klincu bi stvarao takvu frku kao vanbracnom detetu(ma vamte-namte)...Iako,kazzzem vam koliko se samo varate 8) toliko srecem parova,baka i deka koji trce kroz park(ne u bgd-u) i jure se,smeju,vole...
 
*Lenja_Pita*:
winnetou:
*Lenja_Pita*:
Stvarno mislim sledece:
Imacu vezu sa tim deckom, tj. covekom, ali cemo provesti nekoliko godina putujuci sa prijateljima (ali ne ka Mordoru, nego negde dalje) da bismo se na kraju vratili i ziveli normalno a mozda se i vencali (tj. otplovili iz Sivih Luka ka Zapadnim obalama). Bili bismo u braku 100 godina ako ne i vise... :D
Samo se nadam da necu proci kao moj cale (3 neuspesna braka :shock: :shock: :shock: ), nadam se da mi nije u genima, jbt...
A volela bih da se udam sa 25 godina, a decu da dobijem sa 27.

ja ne bih bas sa 25.. negde sa 30..
kad lepo zavrsim fakultet, napravim neku karijericu, e onda mogu da se udam.. nekako, zelim prvo da se skrasim, da uradim ono sto je potrebno da bi bila srecna bez braka, a onda srodna dusa da totalno upotpuni moju srecu.

Ja imam umobolnu ambiciju da budem mlada mama :shock: :?: Nemam pojma odakle mi to...
Naravno, važi se da prvo završim fakultet, a pošto sam ja jedno pametno detence, računa se da ću da ga završim (valjda,huh :shock: ) do 25-26 godine...
I mislim da je papir to što upotpunjuje tu ljubav (aj sad-ja sam malo dete sa zatucanim shvatanjima), to što te drži pored tog čoveka/žene čak i kada ti nije do njega...ček, a možda su to deca. Pobrkala sam...
U svakom slučaju, ja ću (kao vernik) da se udam u crkvi...A jedna devojka (ćerka moje razredne) je 10 godina bila u vezi sa svojim sadašnjim mužem pre nego što su se uzeli :shock: :shock: :shock: !

i ja isto. ali bez hiljadu zvanica i posle pod sator, pa ludujmo uz narodnjake. bice tu moja i njegova (nadajmo se)(e, da, to ne znam, jel mogu da se udam za devojku??)(mislim - otkud znam sta ce se sve desiti samnom dok porastem) najuza porodica, prijatelji i to je to.. bice violine, ili neki rok koji se svima svidja, ili bar donekle svidja (bjelo dugme)
 
britgirl:
Ja sam dugo vremena bila ubedjena da "brak nije za mene" da ce meni "sve da dosadi",ali u sustini znam da ,kao i vecina ljudi,ipak tezim za nekom harmonijom i stabilnoscu.
Hm, da svi teže stabilnošću, ali zar stvarno misle da ako se do sad nisu slagali da će se slagati u braku?
To je samo potpis, par papira, nakon potpisivalja braka sve ostaje isto, samo se oni drugačije zovu.
 
LPhoklica:
britgirl:
Ja sam dugo vremena bila ubedjena da "brak nije za mene" da ce meni "sve da dosadi",ali u sustini znam da ,kao i vecina ljudi,ipak tezim za nekom harmonijom i stabilnoscu.
Hm, da svi teže stabilnošću, ali zar stvarno misle da ako se do sad nisu slagali da će se slagati u braku?
To je samo potpis, par papira, nakon potpisivalja braka sve ostaje isto, samo se oni drugačije zovu.

da, sve ostaje isto, tako da je svejedno da li cu se udati ili necu.. ali, to je mnooogo lep dan, i onda, zasto ga ne doziveti.. kada ti je svako ko ti je vazan tu, pored tebe, i uziva!!
 
winnetou:
LPhoklica:
britgirl:
Ja sam dugo vremena bila ubedjena da "brak nije za mene" da ce meni "sve da dosadi",ali u sustini znam da ,kao i vecina ljudi,ipak tezim za nekom harmonijom i stabilnoscu.
Hm, da svi teže stabilnošću, ali zar stvarno misle da ako se do sad nisu slagali da će se slagati u braku?
To je samo potpis, par papira, nakon potpisivalja braka sve ostaje isto, samo se oni drugačije zovu.

da, sve ostaje isto, tako da je svejedno da li cu se udati ili necu.. ali, to je mnooogo lep dan, i onda, zasto ga ne doziveti.. kada ti je svako ko ti je vazan tu, pored tebe, i uziva!!

A tu je i hrana. I trubači :lol:
 
*Lenja_Pita*:
winnetou:
LPhoklica:
britgirl:
Ja sam dugo vremena bila ubedjena da "brak nije za mene" da ce meni "sve da dosadi",ali u sustini znam da ,kao i vecina ljudi,ipak tezim za nekom harmonijom i stabilnoscu.
Hm, da svi teže stabilnošću, ali zar stvarno misle da ako se do sad nisu slagali da će se slagati u braku?
To je samo potpis, par papira, nakon potpisivalja braka sve ostaje isto, samo se oni drugačije zovu.

da, sve ostaje isto, tako da je svejedno da li cu se udati ili necu.. ali, to je mnooogo lep dan, i onda, zasto ga ne doziveti.. kada ti je svako ko ti je vazan tu, pored tebe, i uziva!!

A tu je i hrana. I trubači :lol:
Zanimljivo je da mi je mama, koliko sam razumela, kada je trebala da se uda bila u nekom feminističkom raspoloženju i nije napravila veliko stavlje...i evo je još uvek u srećnom braku. :D :cool:
 
Znajuci sebe, posto sam jako leprsava :lol: , ne drzi me mesto i sve mi brzo dosadi, i ako budem imala brak, ne verujem da ce dduuugo potrajati :lol: Ne, stvarno, bas je to glupo, ljudi mogu da se vole i zda zive zajedno, a da nemaju jbni papir! :roll: Sve dok im je lepo...A onda razlaz :P :lol: Ja sam za to! Ali problem nastaje kad ostaris i nemas nikog pored sebe, a tad nisi za zurke, putovanja i provode! :cry: :cry:
 
Nefela:
Znajuci sebe, posto sam jako leprsava :lol: , ne drzi me mesto i sve mi brzo dosadi, i ako budem imala brak, ne verujem da ce dduuugo potrajati :lol: Ne, stvarno, bas je to glupo, ljudi mogu da se vole i zda zive zajedno, a da nemaju jbni papir! :roll: Sve dok im je lepo...A onda razlaz :P :lol: Ja sam za to! Ali problem nastaje kad ostaris i nemas nikog pored sebe, a tad nisi za zurke, putovanja i provode! :cry: :cry:
E tad se lepo udash i uzivash... :D
 
Tinar:
Nefela:
Znajuci sebe, posto sam jako leprsava :lol: , ne drzi me mesto i sve mi brzo dosadi, i ako budem imala brak, ne verujem da ce dduuugo potrajati :lol: Ne, stvarno, bas je to glupo, ljudi mogu da se vole i zda zive zajedno, a da nemaju jbni papir! :roll: Sve dok im je lepo...A onda razlaz :P :lol: Ja sam za to! Ali problem nastaje kad ostaris i nemas nikog pored sebe, a tad nisi za zurke, putovanja i provode! :cry: :cry:
E tad se lepo udash i uzivash... :D
Da, za nekog deduskaru koji ne moze da se pomeri :lol: :lol: :lol: posto kao babe verovatno necemo biti u mogucnosti da zavedemo nekog mladjanog momka :lol: :lol: :lol:
 
Nefela:
Tinar:
Nefela:
Znajuci sebe, posto sam jako leprsava :lol: , ne drzi me mesto i sve mi brzo dosadi, i ako budem imala brak, ne verujem da ce dduuugo potrajati :lol: Ne, stvarno, bas je to glupo, ljudi mogu da se vole i zda zive zajedno, a da nemaju jbni papir! :roll: Sve dok im je lepo...A onda razlaz :P :lol: Ja sam za to! Ali problem nastaje kad ostaris i nemas nikog pored sebe, a tad nisi za zurke, putovanja i provode! :cry: :cry:
E tad se lepo udash i uzivash... :D
Da, za nekog deduskaru koji ne moze da se pomeri :lol: :lol: :lol: posto kao babe verovatno necemo biti u mogucnosti da zavedemo nekog mladjanog momka :lol: :lol: :lol:
Ko zna, danas je sve poremeceno. Mladji traze starije i obrnuto. Nema zlatne sredine... :lol:
 
Tinar:
Nefela:
Tinar:
Nefela:
Znajuci sebe, posto sam jako leprsava :lol: , ne drzi me mesto i sve mi brzo dosadi, i ako budem imala brak, ne verujem da ce dduuugo potrajati :lol: Ne, stvarno, bas je to glupo, ljudi mogu da se vole i zda zive zajedno, a da nemaju jbni papir! :roll: Sve dok im je lepo...A onda razlaz :P :lol: Ja sam za to! Ali problem nastaje kad ostaris i nemas nikog pored sebe, a tad nisi za zurke, putovanja i provode! :cry: :cry:
E tad se lepo udash i uzivash... :D
Da, za nekog deduskaru koji ne moze da se pomeri :lol: :lol: :lol: posto kao babe verovatno necemo biti u mogucnosti da zavedemo nekog mladjanog momka :lol: :lol: :lol:
Ko zna, danas je sve poremeceno. Mladji traze starije i obrnuto. Nema zlatne sredine... :lol:
Hu, pa dobro onda, jos ima sanse da ostvarim svoje planove :wink:
 

Back
Top