i don`t love you

Devilsgirl,pocecu da te obozavam!
Sad ne mogu da se setim,ali verovatno sam pricao i mnogo gore stavri.Ako ti treba savet za odjebavanje voljene osobe imamja prirucnik....extra uspesan!
Joj sto sam bio na nekoj zurci,sad sam dosao! Samo sam u prolazu,ajde....
 
Ja mom boyfriend-u svako malo kazem tako nesto, kao podzapamo se, pa nam seks posle toga perverzija. To nam dodje k`o inicijalna kapisla. Sta ces, posle svadje fuc*-anje je sladje! (Ok, ovo je bilo malo neozbiljno)
 
Da. :wink: posto oboje volimo tj voleli smo ( :cry: ) da se otimamo, da ne prihvatamo ad hoc ideje (sve je to bila lepa igra). Rekla bih mu "Jao, sto te mrzim"...na sta bi on odgovarao "Da, da, sad ti verujem...nemoj da lazes sebe :D "....i opet ta cudna, zanimljiva igra macke i misa.... :D :wink:
 
taja:
alo bre ljudi ...... sto se lazete da biste se povredjivali.....cuvajte one koje volite

Upravo to!
Cak i u svadjama ne izustiti tako nesto, a ako vam nije jasno zasto, upitajte se koliko biste vi zeleli da cujete to isto od vase drage osobe.
Drugo, ZASTO je povrediti ako je volite? Moze se sasvim lepo raspravljati i bez toga, osim ako vam je recnik toliko ogranicen da se svodi na 'volim-ne volim' :?
Trece, posmatrajte malu decu do 5 godina... strah da ih necete voleti je tako velik, da je to prvo sto ce vam reci u besu: 'ne volim te', dakle, korigujte to besno dete u sebi!
 
Devilishgirl:
ma nisam..u stvari rekla sam 'mrzim te'.

moram da se ubacim!!! Jedno je kad kazes nekom "mrzim te" to ti je ko da kazes "volim te" al na drugaciji nacin. Reci "ne volim te" je mnogo ozbiljnije i zna da boli. Ja sam imala obicaj da to cujem sa ciljem da budem povredjena..i odvratno je...Licno ja nikad nisam izvrtala svoja osecanja...ili ih precutim ili ih jasno pokazujem
 

Back
Top