pomoc oko starijeg racunara

Кулиража:
Najbrzi CPU sto sam ja video a da ide u Slot 1 je PIII na 600MHz (100x6), samo ne znam da li ce tvoja ploca to izgurati.
RAMa mozes dodati bez bojazni.
A sto se graficke tice, to zavisi, da li imas AGP slot ili nemas. AKo imas nije problem, a ako ne onda nece da moze.
:o :o :o Moze se poboljsti i graficka ali dodavanjem graficke kartice koja ide u klasican PCI slot , jedan jedini je problem ovde kod nas sto ce pokusati da ti uvale sve i svasta a o snabdevenosti naseg trzista samo toliko pogledaj sajt WWW.chaintechusa.com
:P :P
 
Zolika:
Кулиража:
Najbrzi CPU sto sam ja video a da ide u Slot 1 je PIII na 600MHz (100x6), samo ne znam da li ce tvoja ploca to izgurati.
RAMa mozes dodati bez bojazni.
A sto se graficke tice, to zavisi, da li imas AGP slot ili nemas. AKo imas nije problem, a ako ne onda nece da moze.
:o :o :o Moze se poboljsti i graficka ali dodavanjem graficke kartice koja ide u klasican PCI slot , jedan jedini je problem ovde kod nas sto ce pokusati da ti uvale sve i svasta a o snabdevenosti naseg trzista samo toliko pogledaj sajt WWW.chaintechusa.com
:P :P
Moze, ali ne znam sta bi dobio sa njom.
Najbolja PCI graficka ima 8MB i sve sto moze postici sa njom je da gleda filmnove, sto verujem moze i sa postojecom.
 
Кулиража:
Zolika:
Кулиража:
Najbrzi CPU sto sam ja video a da ide u Slot 1 je PIII na 600MHz (100x6), samo ne znam da li ce tvoja ploca to izgurati.
RAMa mozes dodati bez bojazni.
A sto se graficke tice, to zavisi, da li imas AGP slot ili nemas. AKo imas nije problem, a ako ne onda nece da moze.
:o :o :o Moze se poboljsti i graficka ali dodavanjem graficke kartice koja ide u klasican PCI slot , jedan jedini je problem ovde kod nas sto ce pokusati da ti uvale sve i svasta a o snabdevenosti naseg trzista samo toliko pogledaj sajt WWW.chaintechusa.com
:P :P
Moze, ali ne znam sta bi dobio sa njom.
Najbolja PCI graficka ima 8MB i sve sto moze postici sa njom je da gleda filmnove, sto verujem moze i sa postojecom.
prvo i prvo najbolja PCI grafika koja ide u klasican PCI slot ima ne 8 nego 128 Mb rama a to sto se kod nas tesko nalazi i 8 to ti je drugi padez lepo sam ti ostavio link ka sajtu ovo je predlog za sve one sto veruju da smo dobro snabdeveno trziste fujjjj.
 
Na tvoju plocu iz generacije p2 racunara u slot 1 podnozje moras da ubacis adapter fcpga koji veoma tesko naci,najbrzi koji mozes da stavis je p3 na 633mhz.Ram mozes dodati slobodno ali moras pogledati u uputstvu od ploce koliko maksimalno rama i u koliko slotova podrzava tvoja ploca.Varijanta za grafiku Ati rage 128 ili Vodoo 2 Banshee.Ne bi trebalo da je skupo a brzo radi.Sve ovo budzenje ti ne vredi ako imas spor hard-disk,tako da ...
 

Back
Top