VIse teorije - manje prakse

VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:
A otkud ti znas da svi muskarci pricaju samo o seksu a da su praksi jadni???Mozda je naslov trebao da bude manje price vise prakse ili enjam anjanek esiv axes. 8)
 
Backspace:
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:
A otkud ti znas da svi muskarci pricaju samo o seksu a da su praksi jadni???Mozda je naslov trebao da bude manje price vise prakse ili enjam anjanek esiv axes. 8)
Verujem ja da nisu svi takvi
Ali ovi sa kojima ja pricam o sexu jesu. Samo pricaju koga bi, kako bi koliko bi, a ustvari nista ne rade.
A i ovaj moj bi mogao vise.
Sada cete da me zezate :cry:
 
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

jednom se nije "digo" i ti si zakljucila da su muskarci u praksi vise nego jadni.
vidi pod "indukcija"
 
?:
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

jednom se nije "digo" i ti si zakljucila da su muskarci u praksi vise nego jadni.
vidi pod "indukcija"
OOOOO, dize se, dize se, samo se ne koristi.
:shock:
 
VesticaBG:
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

:lol: :lol: :lol: I know the feeling! :wink:
ma,lepo mu objasni da ti nisi kriva sto se njemu non stop dize na tebe...i zanimljivo je sto te uvek podsete da si nimfomanka tek posle sexa... :roll:

ma,bezveze ti je taj tip...cim tebi nije dovoljno samo jednom,a njemu jeste-izgleda da ne mozete da se uskladite...al; ti najbolje znas je l' on spada u red "jadnih" koji samo pricaju o sexu...na svu srecu,nisu svi takvi...ima i onih koji pricaju i rade...a i cute i rade...ma,raznih! 8)
 
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

Oni koji non stop pričaju o seksu znaju da budu jako loše iznenadjenje....
Jedan moj poznanik uspešno važio za velikog flert i muvatora, hajde de imao je stil , ali kad se otvorio da je njemu zbog karijere normalno tri puta mesečno (bez obzira sa kim) sa svojom ribom , postavlja se opravdano pitanje kako je zaradio svoj renome .

Ispade na blef , žene se lože na onog na koga se sve lože, kao da čekaju na priliku da napakoste prethodnoj i osvoje trofej.....A on dasa na rečima....

I ovi ovde , uglavnom su neispoljeni, bez obzira koliko su aktivni. Seks sa osobom koja je neispunjena se svodi na drkanje (i muško i žensko) samo ne sa rukama.

E, čovek nebi bio čovek da ne uradi ulepšavanje svog ponašanja.... svojih postupaka.....projekcija....

"E bate imao sam seks, strašan sudar svetova, itd...."

--------------------------
A za vešticu,,,, pa ako je do tri puta , hajde još i ok , posle već moramo da razmišljamo o povećanom libidu.....
 
Sa moje tacke gledista prica o sexu je ipak produktivna. Kroz pricu partneri se upoznaju i svesno ili nesvesno projektuju neke poze, situacije i ostalo, sto ih ipak cini vise zainteresovanim za sex. Upoznaju se i kroz pricu resavaju dileme, nedoumice, pa i strahove. Postaju opusteniji i sigurniji.
Mislim da to nije do toga "ko prica taj ne radi" to je vise individualna stvar. Ti si mozda sad naletela ne nekog koji ne radi, ali ko zna mozda jednom naletis i na nekog ko radi. :wink:
Nadamo se da i ti nisi od onih sto pricaju a ne rade. :P
 
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

Ako ti je seks toliko bitna stavka u vezi (ima ljudi kojima nije, nemojte da se smejete :) ) lepo ga ostavi i nadji nekog koji ce da bude presrecan sto si "nimfo" i gotova stvar!
Uspeh zelim... :D
 
mardz:
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

Ako ti je seks toliko bitna stavka u vezi (ima ljudi kojima nije, nemojte da se smejete :) ) lepo ga ostavi i nadji nekog koji ce da bude presrecan sto si "nimfo" i gotova stvar!
Uspeh zelim... :D
Seks nije najbitnija stavka, ali je bitna!!!
Da nije tako ostavila bih ga.
 
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:
:D Zeno ja mislila da sve znam a pojma nemam..sta da ti pricam, namestim atmosferu...kada puna ruzinih latica...sampanjac svece sve mirise ja u izdanju kakvo se samo sanja...uh...a on sedi ko klada na ivici te iste kade i kaze... da znas samo kako mi se spava...Sutradan ja u farmerkama zakopcana do grla, prehladjena nos ko babura smrkcem kijam tri para carapa na meni pritom.. i sama sebe ne mogu da gledam a on sa vrata skace ko da nikad nesto zanosnije nije video...pa uhvati kraja i pocetka...desava se svasta...Napisala Vesna Radusinovic jednu knjigu "Muskarci su ko cokolada" i tamo ima nesto sto vesto koristim kad su u pitanju traume od sexa...pronadji videces da pali :wink:
 
VesticaBG:
Dosla sam do zakljucka da muskarci pricaju o seksu non-stop, a da su u praksi vise nego jadni.
Proglase te nimfomankom ako hoces vise od jednog puta...
Ili sam ja nasla nekog bezveze tipa...
Nemam pojma :?:

Moze lako da se desi da te ne smatra dobrom ribom, da mu nisi seksi pa da otaljava i taj jedan put

razgovarajte... ponudi mu da taj drugi put bude u drugu rupu :wink: .. ideje naviru same od sebe

 

Back
Top