Balkan on fire ?

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Nisam siguran dali se tako zove uglavnom izasla je neka nova igra u kojoj (kolko sam ja skapirao) vozis srpski tenk i rokas albance, hrvate, bosance itd... Jel zna neko neki tekst o ovoj igrici izasla je i u svetu kompjutera !!! AJ DAJTE LINK KA OVOME A KO IMA IGRU DA MI POSALJE DISK !!!
 
Inspector:
Nisam siguran dali se tako zove uglavnom izasla je neka nova igra u kojoj (kolko sam ja skapirao) vozis srpski tenk i rokas albance, hrvate, bosance itd... Jel zna neko neki tekst o ovoj igrici izasla je i u svetu kompjutera !!! AJ DAJTE LINK KA OVOME A KO IMA IGRU DA MI POSALJE DISK !!!

Jos prosle godine sam imao neke slike sa detaljima te igre koje sam skoro obrisao, inace to sam bio nasao na nekom gamerskom sajtu, bas cu malo da proguglam!
 
drago41:
Inspector:
Nisam siguran dali se tako zove uglavnom izasla je neka nova igra u kojoj (kolko sam ja skapirao) vozis srpski tenk i rokas albance, hrvate, bosance itd... Jel zna neko neki tekst o ovoj igrici izasla je i u svetu kompjutera !!! AJ DAJTE LINK KA OVOME A KO IMA IGRU DA MI POSALJE DISK !!!

Jos prosle godine sam imao neke slike sa detaljima te igre koje sam skoro obrisao, inace to sam bio nasao na nekom gamerskom sajtu, bas cu malo da proguglam![/quote

Evo: http://www.battlefront.com/products/t72/background
.html
 
Kolko vidim i ti si sa vozdovcakoji si deo i godiste !!! Nego sto nevolis tenkove nije cudno ali kada se tu pojave nasi i ruski tenkovi koji rokaju komsije moras da probas zar ne ? A ja mislim da je ovo super potez a evo i zasto ! Pogledajte sve one americke igre u kojima su se pojavljivale antisrpske misije ! Ja sam igrao Hitmena sve do misije u kojoj trebas da rokas srbe ! Onda Solder of fortuns (nesecam se ni imena tacno pa mi nemojte zameriti ako sam pograsio), jel se secate one misije u kojoj su kao navodno srbi napravili atmku u saradnji sa rusima i hteli da je bace na albance ! JEL SE SECATE TOGA ! Mozda je igrica glupa al ce bar dokazati nekome u svetu da nisu samo srbi ratovali !
 
ja sam kod Crkve, a u Hitmanu nema misije u kojoj rokas Srbe...

koliko ja znam jedina igra gde nas ima je jedan od Rainbow Six-ova i neka letacka simulacija od pre dosta godina...

dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys', ali ne ocekujem previse od nje...sto se tice istorijske tacnosti, mislim...
 
Jedina zamerka igre je to sto su izabrali krsine od tenkova,mislim kad su stavili da im "main battle tank" bude T72 onda ne znam sta reci,sto ne stavise T85 ili onog naseg preradjenog T85,i ladno stavili i Shermana,pa zar je koriscen Sherman 1991->??
 
ima jos jedna igra koja se pravi i ima veze sa nama.
koristi HL2 Engine, zaboravio sam joj ime... koliko sam skapirao lici na battlefield, multyplayer pegla, zaracenih strana ima na tone, vecina zemalja koja je ratovala u proteklih 15 god. kod nas za voziti ima Yugo :lol: , dok drugi imaju cak i tenkove... naoruzanje je sareno (ima svega) i lepo modelirano.
 
to je dobar marketinski potez za Ruse...igra ce ovde imati veliku prodju...
ali, oni izgleda ne znaju da zbog piraterije nece dobiti ni trecinu zarade koja bi im pripadala... :roll:

mada...treba sacekati igru i onda pricati...mislim da nece biti "bog zna sta"...
 
Nexus 6:
dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys'

offtopic
ej ljudi, cinenjica je da u ratu 91-95 niko nije bio "goodguys" . mi smo ubijali hrvate i oni nas.
napravili smo pokolj u srebrenici a to bas ne smatram ulogom "goodguys-a". ja licno mislim da ce igrica lepo izgledati, ali isto tako mislim da je ruski tim to ciljano napravio za nase trziste, jer samo mi hocemo da ubijamo hrvate - hocu reci, sta nekog tamo amera ili svabu boli ku_rac za srbe i hrvate i njihovo besmisleno bratoubijanje!

sto se tice amera, i igrica u kojima ubijas iracane, ruse itd. - ameri su prilicno glup narod(cast izuzecima) koji veruje svemu sto vide na TV i sto im kaze predsednik drzave US. nije onda ni cudo sto oni misle da su oni glavni istrebljivaci terorista i svega loseg, kad im stalno pune glavu tim $ranjima.

srbi su, nazalost, zbog raznih lobija(koji nas nevole) sirom sveta prikazani kao teroristi, antisemiti, divljaci itd. igrice se nekad moraju oslanjati na neke cinjenice (koje nekad nazalost nisu tacne) pa zbog toga negde ubijas srbe...

plasim se da ce igrica imati dobru reklamu sirom srbije i da ce se dobro prodavati svuda u srbiji, i tako samo baciti benzin na vatru i ponovo pokrenuti temu "cetnika i ustasa" koja je, srecom, sve tisa i tisa...

veliki poz
 
eee amieri jesu glupi ali nemci su seljaci br.1 i tu nema sta... ipak jeb.sta da ja da kazem za sebe kad sam kupio microsoft flight sim. ne bi li nekako naucio da vozim 747 i nezno prizemljim na neku americku zgradu [GAME OVER]... naravno nisam uspeo, kad popravim dzojstik pokusacu ponovo/// nego da se vratim na temu"-- sta ovaj prica o benzinu i vatri ne kapiram (pogotovo kad se setim nasih novinara, tek tad ne razumem). bila je neka igra -Huligans- kad se setim, isti q*rac.. igre cesto opisuju politicko-drusvena desavanja, znaci ne moras ni da citas novine, tu su: red alert, hitman.. sve ostalo.... brateewee mozda ima i nesto dobro oko onog CS-a, naravno to ce se tek kasnije videti u americi. generacije koje su igrale to sad, kroz 10 godina ce im biti pun k* svega, pogotovo emke i hedova...
ako neko nadje model Svarcija za CS nek vice!!! (sto mi dade ideju, pocinjem da skupljam modele politicara iz igara..)
 
marco3dx:
Nexus 6:
dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys'

offtopic
ej ljudi, cinenjica je da u ratu 91-95 niko nije bio "goodguys" . mi smo ubijali hrvate i oni nas.
napravili smo pokolj u srebrenici a to bas ne smatram ulogom "goodguys-a". ja licno mislim da ce igrica lepo izgledati, ali isto tako mislim da je ruski tim to ciljano napravio za nase trziste, jer samo mi hocemo da ubijamo hrvate - hocu reci, sta nekog tamo amera ili svabu boli ku_rac za srbe i hrvate i njihovo besmisleno bratoubijanje!

nemoj pogresno da me shvatis...nisam ja iz te "cetnicke" price...
ja i rekoh da mislim da ce igra biti glupa i nekako povrsna...
sumnjam da ce se strahote rata prikazati na realan nacin...
 

Back
Top