Balkan on fire ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Balkan on fire ?

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Balkan on fire ?

Nisam siguran dali se tako zove uglavnom izasla je neka nova igra u kojoj (kolko sam ja skapirao) vozis srpski tenk i rokas albance, hrvate, bosance itd... Jel zna neko neki tekst o ovoj igrici izasla je i u svetu kompjutera !!! AJ DAJTE LINK KA OVOME A KO IMA IGRU DA MI POSALJE DISK !!!

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

To je neshto najgluplje shto sam chuo.

Zainteresovan član cages (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Istina je da se radi od strane nekog ruskog tima sto,naravno,znaci da jos nije izasla
    Al sam pametan

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Balkan on fire ?

Citat Original postavio Inspector
    Nisam siguran dali se tako zove uglavnom izasla je neka nova igra u kojoj (kolko sam ja skapirao) vozis srpski tenk i rokas albance, hrvate, bosance itd... Jel zna neko neki tekst o ovoj igrici izasla je i u svetu kompjutera !!! AJ DAJTE LINK KA OVOME A KO IMA IGRU DA MI POSALJE DISK !!!
    Jos prosle godine sam imao neke slike sa detaljima te igre koje sam skoro obrisao, inace to sam bio nasao na nekom gamerskom sajtu, bas cu malo da proguglam!

Primećen član drago41 (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Balkan on fire ?

[quote="drago41"]
    Jos prosle godine sam imao neke slike sa detaljima te igre koje sam skoro obrisao, inace to sam bio nasao na nekom gamerskom sajtu, bas cu malo da proguglam![/quote

Evo: http://www.battlefront.com/products/t72/background
    .html

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Nije losa grafika...

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

U SK rekose da ima 18 linearnih misija, dakle sr@nje.
    Prave je Rusi da bi svetu pokazali kako Srbi i nisu tako losi kao sto ceo svet misli

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Tu si u pravu.U stvari radi se o periodu 1991-1995 tako da mozes da rokas samo muslimane i hrvate.

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Neznam samo sam cuo neku pricu na tu foru ! A sto se tice linka neradi imali neko neki drugi link ka ovome ! (mozda ka downloadu igri ili demo verzije)

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

U STO SAD NEMAM ADSL !

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

meh...

ja ne volim tenkove...

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Kolko vidim i ti si sa vozdovcakoji si deo i godiste !!! Nego sto nevolis tenkove nije cudno ali kada se tu pojave nasi i ruski tenkovi koji rokaju komsije moras da probas zar ne ? A ja mislim da je ovo super potez a evo i zasto ! Pogledajte sve one americke igre u kojima su se pojavljivale antisrpske misije ! Ja sam igrao Hitmena sve do misije u kojoj trebas da rokas srbe ! Onda Solder of fortuns (nesecam se ni imena tacno pa mi nemojte zameriti ako sam pograsio), jel se secate one misije u kojoj su kao navodno srbi napravili atmku u saradnji sa rusima i hteli da je bace na albance ! JEL SE SECATE TOGA ! Mozda je igrica glupa al ce bar dokazati nekome u svetu da nisu samo srbi ratovali !

Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

Pogledajte sve one americke igre u kojima su se pojavljivale antisrpske misije ! Ja sam igrao Hitmena sve do misije u kojoj trebas da rokas srbe !
    ???

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

ja sam kod Crkve, a u Hitmanu nema misije u kojoj rokas Srbe...

koliko ja znam jedina igra gde nas ima je jedan od Rainbow Six-ova i neka letacka simulacija od pre dosta godina...

dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys', ali ne ocekujem previse od nje...sto se tice istorijske tacnosti, mislim...

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

onda sam pobrkao Hitmena sa nekom drugom igrom ! U Solders of fortunes bas postoji misija u kojoj rokas srbe to znam 100% !

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Jedina zamerka igre je to sto su izabrali krsine od tenkova,mislim kad su stavili da im "main battle tank" bude T72 onda ne znam sta reci,sto ne stavise T85 ili onog naseg preradjenog T85,i ladno stavili i Shermana,pa zar je koriscen Sherman 1991->??

Zainteresovan član Pandemonium (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ima jos jedna igra koja se pravi i ima veze sa nama.
    koristi HL2 Engine, zaboravio sam joj ime... koliko sam skapirao lici na battlefield, multyplayer pegla, zaracenih strana ima na tone, vecina zemalja koja je ratovala u proteklih 15 god. kod nas za voziti ima Yugo , dok drugi imaju cak i tenkove... naoruzanje je sareno (ima svega) i lepo modelirano.

Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

onda sam pobrkao Hitmena sa nekom drugom igrom ! U Solders of fortunes bas postoji misija u kojoj rokas srbe to znam 100% !
    Da... Soldier Of Fortune 1... Rakovica. Crkva. Bash Srbi. Uzas.

Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

MA AMERI SELJACI ! SVAKA CAST RUSIMA, PRVI PUT I ONI MALO DA SE UKLJUCE U NASU KORIST ! NEGO KO IMA IGRU NEKA MI POSALJE PORUKU NA PVT !

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

to je dobar marketinski potez za Ruse...igra ce ovde imati veliku prodju...
    ali, oni izgleda ne znaju da zbog piraterije nece dobiti ni trecinu zarade koja bi im pripadala...

mada...treba sacekati igru i onda pricati...mislim da nece biti "bog zna sta"...

Zainteresovan član marco3dx (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Nexus 6
    dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys'
    offtopic
    ej ljudi, cinenjica je da u ratu 91-95 niko nije bio "goodguys" . mi smo ubijali hrvate i oni nas.
    napravili smo pokolj u srebrenici a to bas ne smatram ulogom "goodguys-a". ja licno mislim da ce igrica lepo izgledati, ali isto tako mislim da je ruski tim to ciljano napravio za nase trziste, jer samo mi hocemo da ubijamo hrvate - hocu reci, sta nekog tamo amera ili svabu boli ku_rac za srbe i hrvate i njihovo besmisleno bratoubijanje!

sto se tice amera, i igrica u kojima ubijas iracane, ruse itd. - ameri su prilicno glup narod(cast izuzecima) koji veruje svemu sto vide na TV i sto im kaze predsednik drzave US. nije onda ni cudo sto oni misle da su oni glavni istrebljivaci terorista i svega loseg, kad im stalno pune glavu tim $ranjima.

srbi su, nazalost, zbog raznih lobija(koji nas nevole) sirom sveta prikazani kao teroristi, antisemiti, divljaci itd. igrice se nekad moraju oslanjati na neke cinjenice (koje nekad nazalost nisu tacne) pa zbog toga negde ubijas srbe...

plasim se da ce igrica imati dobru reklamu sirom srbije i da ce se dobro prodavati svuda u srbiji, i tako samo baciti benzin na vatru i ponovo pokrenuti temu "cetnika i ustasa" koja je, srecom, sve tisa i tisa...

veliki poz

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Dajte ljudi nemojte o politici, nije joj ovde mesto. Ne terajte me da brišem bespotrebno poruke...

Zainteresovan član Pandemonium (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

eee amieri jesu glupi ali nemci su seljaci br.1 i tu nema sta... ipak jeb.sta da ja da kazem za sebe kad sam kupio microsoft flight sim. ne bi li nekako naucio da vozim 747 i nezno prizemljim na neku americku zgradu [GAME OVER]... naravno nisam uspeo, kad popravim dzojstik pokusacu ponovo/// nego da se vratim na temu"-- sta ovaj prica o benzinu i vatri ne kapiram (pogotovo kad se setim nasih novinara, tek tad ne razumem). bila je neka igra -Huligans- kad se setim, isti q*rac.. igre cesto opisuju politicko-drusvena desavanja, znaci ne moras ni da citas novine, tu su: red alert, hitman.. sve ostalo.... brateewee mozda ima i nesto dobro oko onog CS-a, naravno to ce se tek kasnije videti u americi. generacije koje su igrale to sad, kroz 10 godina ce im biti pun k* svega, pogotovo emke i hedova...
    ako neko nadje model Svarcija za CS nek vice!!! (sto mi dade ideju, pocinjem da skupljam modele politicara iz igara..)

Iskusan Nexus 6 (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Podrazumevano

Citat Original postavio marco3dx
    Citat Original postavio Nexus 6
    dobro je da postoji jedna igra u kojoj smo mi 'goodguys'
    offtopic
    ej ljudi, cinenjica je da u ratu 91-95 niko nije bio "goodguys" . mi smo ubijali hrvate i oni nas.
    napravili smo pokolj u srebrenici a to bas ne smatram ulogom "goodguys-a". ja licno mislim da ce igrica lepo izgledati, ali isto tako mislim da je ruski tim to ciljano napravio za nase trziste, jer samo mi hocemo da ubijamo hrvate - hocu reci, sta nekog tamo amera ili svabu boli ku_rac za srbe i hrvate i njihovo besmisleno bratoubijanje!
    nemoj pogresno da me shvatis...nisam ja iz te "cetnicke" price...
    ja i rekoh da mislim da ce igra biti glupa i nekako povrsna...
    sumnjam da ce se strahote rata prikazati na realan nacin...

Slične teme

1. Frets on Fire
    Autor markoca u forumu Video igre
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 14.03.2009., 22:55
  2. treba mi fire.....
    Autor yugo 45 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.03.2006., 23:41
  3. T-72 Balkans on Fire
    Autor Svabov u forumu Video igre
    Odgovora: 0