Gradjanska peticija

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
Zeleo bi da pokrenem par stvari. Trenutno vrlo nebitnih. Koliko mi je potrebno potpisa gradjana i kakva je procedura, da bi peticija stigla na dnevni red gradske skupstine(odnosno, neke druge nadlezne instance)Please, Please,..... :lol:
 
Orvel:
Zeleo bi da pokrenem par stvari. Trenutno vrlo nebitnih. Koliko mi je potrebno potpisa gradjana i kakva je procedura, da bi peticija stigla na dnevni red gradske skupstine(odnosno, neke druge nadlezne instance)Please, Please,..... :lol:

Orvele, nemoj se ludirati oko tih peticija, inicijativa i procedura jer najmanja šteta od svega toga će biti post malog Uma, HITNO u ponedeljak ujutro, kad dođe na posao, pa se dočepa gazdinog kompa, u kome će ti se narečeni nuditi, za par stotina jevra, da ti sve te tvoje ideje normativno uobliči i prezentuje instancama, a rezultat svega iznetog će biti podsmeh domara i obližnje trafikantkinje !!!
KRENI RADIKALNO, KAKO TE UČI ŽIVOT KOJI BUJA SVUD OKO NAS !!!
Dakle, nabavi tzv. " MALINARSKU ODEŽDU ", pa tako kostimiran blokiraj sve, ali SVE međunarodne puteve, pa ako treba neka čak i Slana Bara ostane bez DIREKTNE veze sa Đurđevom i Kopenhagenom, preseci vezu Klise sa Parizom ( najbolje : tu negde kod Feketića, jer se put sužava ! ), izoluj Vilovo i Odžake i rezultati će ubrzo doći sami od sebe !!!
Ako ovo ne urodi plodom PREKINI proces proizvodnje i to ispod zakonskog minimuma ( nedaj se deranžirati time što ništa ne proizvodiš ! ), i ovo ima EFEKTE !!!
Budu li se strukture i dalje opirale TEBI, pokreni ORUŽJE SUDNJEG DANA, tj. MEDIJE !!! Sva veština se sastoji da pronađeš sajtove međunarodnih i nevladinih organizacija i fondacija i obaspeš ih gomilom mejlova kako su naprimer, ugrožene BETONSKE foke i kitovi, polarno ili afričko " NEŠTO " u tvom okruženju i da će biti istrebljene ponašanjem administracije, ako se HITNO ništa ne preduzme !!! Za postojanje ovakvih organizacija ne treba da brineš, sve one POSTOJE i vrebaju, samo ih treba pronaći i skrenuti im pažnju !!! Posle je njihovo da obaveste štampu, radio, televiziju, po potrebi i Brisel i Pentagon, a kad se stvori tzv. KRITIČNA MASA javnog mnjenja, ima ove naše birokrate sve da te mole da ispune tvoje zahteve !!! Da je ovo živa istina, reći ću ti sledeće : tu, u komšiluku, postoji forum " Kućni ljubimci ", gde moderator Gigule, kad joj presuše STVARNE teme, IZMIŠLJA ne samo životinje nego i vrste, a ja onda samo to zapišem, pretražim sajtove i UVEK nađem neku fondaciju koja štiti i bori se baš za TO što je Gigule izmaštala, onda se vešto registrujem kao predsednik te fondacije za SiCG, dobijem međunarodnu pomoć u opremi, kompjuterima i vozilima, pristojnu platu i gotovo neograničene finansijske resurse za istraživanje o ponašanju i tretmanu naše zemlje prema TIM ili TOJ životinjskoj vrsti, I SVIMA LEPO !!!
U nadi da sam ti bar malo pomogao, udarnički pozdrav !!! :D
 
krvolokov prisup nije dovoljno direktan...

Postavi automobil bombu ili zainteresuj nekog da bude bombas samoubica. Naciljaj neku admistrativnu zgradu i "odvali" je od booooom-a. Posle preuzmi odgovornost za napad i posalji svoj manifest svim medijima u gradu. Veruj mi, svi ce biti zainteresovani za tebe. Prvo pandurija i sudski oragani a potom svi ostali....Tvoja rec ce se cuti, veruj mi....


Ako si spreman za tako nesto, postoji idealan cilj.
Most Slobode ( tek sklopljeni )!!!!

Jest da nije administratina zgrada ali je efektno.....
:lol: :lol: :lol:


SAY IT LOUD I AM BLACK AND I AM PRUD!!!
BLACK PANTHERS 4 EVER

:lol:
 
HEMI 426:
krvolokov prisup nije dovoljno direktan...

Postavi automobil bombu ili zainteresuj nekog da bude bombas samoubica. Naciljaj neku admistrativnu zgradu i "odvali" je od booooom-a. Posle preuzmi odgovornost za napad i posalji svoj manifest svim medijima u gradu. Veruj mi, svi ce biti zainteresovani za tebe. Prvo pandurija i sudski oragani a potom svi ostali....Tvoja rec ce se cuti, veruj mi....


Ako si spreman za tako nesto, postoji idealan cilj.
Most Slobode ( tek sklopljeni )!!!!

Jest da nije administratina zgrada ali je efektno.....
:lol: :lol: :lol:


SAY IT LOUD I AM BLACK AND I AM PRUD!!!
BLACK PANTHERS 4 EVER

:lol:
Sto se tice tvoje ideje, policije mi je i ovako dosta. Narocito na Limanu. Moram pronaci druge nacine delovanja. Manje transparentne :lol:
 
HEMI 426:
Shvatam, samo trenutno ne mogu da setim ni jednog nacina da skrenes paznju a da to ne ukljucuje nasilje,rulju ili potplacivanje...

Razmisli da krenes u pravcu urbane gerile...
Vec odavno sam urbani gerilac, samo ne nailazim na razumevanje druge omladine. Problem ovog drustva je sto je ovde omladina najkonzervativnija. U Novom Sadu je deda od 90 leta liberalniji od klinaca od 20.
 
Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan :lol: Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno... :lol:
 
HEMI 426:
Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan :lol: Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno... :lol:
Mozes da bacis koktel na radikalnu stranku :twisted: :twisted: :twisted:
 
HEMI 426:
Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan :lol: Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno... :lol:

mili moj ja mislim da je lek za takve pasoš u ruke i put pod noge...po Evropi pa i dalje...
 
gigule:
HEMI 426:
Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan :lol: Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno... :lol:

mili moj ja mislim da je lek za takve pasoš u ruke i put pod noge...po Evropi pa i dalje...
Menjam Indeks za Vizu :wink:
 
Orvel:
HEMI 426:
Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan :lol: Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno... :lol:
Mozes da bacis koktel na radikalnu stranku :twisted: :twisted: :twisted:

Koji koktel :?:
Kuba libre :?:
Sex na plaži :?:
Krvava Meri :?:
Baci onda i neki kreker sa kavijarom ali pazi da ZIGoru ne isprljaš novo odelo... :lol:
 
Orvel:
HEMI 426:
Shvatam, samo trenutno ne mogu da setim ni jednog nacina da skrenes paznju a da to ne ukljucuje nasilje,rulju ili potplacivanje...

Razmisli da krenes u pravcu urbane gerile...
Vec odavno sam urbani gerilac, samo ne nailazim na razumevanje druge omladine. Problem ovog drustva je sto je ovde omladina najkonzervativnija. U Novom Sadu je deda od 90 leta liberalniji od klinaca od 20.

Pusti gerilu, kada me već nisi poslušao !!! Okreni se GRAĐANSKOJ NEPOSLUŠNOSTI, a kao pripremu, počni u kući i porodici, školi, bioskopu, na poslu, KAFANI ( naročito oko fajronta, kad se naplaćuje, ODBI da platiš iz političkih ubeđenja i verskih, rasnih i nacionalnih razloga, ako je kelner manjeg GABARITA ! ), autobusu, dok ne stekneš rutinu, a onda se vini i u više sfere ... na primer : NE PLAĆAJ NI KOMUNALIJE ni STRUJU !!!
 
Samo telefon plaćaj inače te nema na net-u pa nećemo saznati dokle si dogurao u NEPOSLUŠNOSTI.
Vodi računa o zakonskoj zateznoj kamati...
Ako ne znaš šta je to pozovi opštinski odbor DS-a u Nišu i pitaj šta o tome znaju...i oni su nagovarali gradjane na neposlušnost, a kamate rasle... :lol:
 
Secate se one price kako je sin nekog generala koji je zaglavio Hag dobio od gradonacelnika Nisa, novu Skodu Octavio 2.0 TDI ( 110 KS ). Pokreni inicijativu pod nazivom "OTAC ZA AUTO" ili "RODITELJI ZA TOCKOVE" ili nesto slicno. Cale moze da bude "dobar" za skodu octaviu a ako ljudi hoce da se otarase keva, mogu da dobiji skodu fabiu ili neki drugi automobil slicne vrednosti.......

Mislite o tome, sta vise volite, roditelje ili automobile i sta vam vise treba, auto ili keva i cale....... :lol:
 

Back
Top