Gradjanska peticija
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Gradjanska peticija

Zainteresovan član Orvel (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Gradjanska peticija

Zeleo bi da pokrenem par stvari. Trenutno vrlo nebitnih. Koliko mi je potrebno potpisa gradjana i kakva je procedura, da bi peticija stigla na dnevni red gradske skupstine(odnosno, neke druge nadlezne instance)Please, Please,.....

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio Orvel
    Zeleo bi da pokrenem par stvari. Trenutno vrlo nebitnih. Koliko mi je potrebno potpisa gradjana i kakva je procedura, da bi peticija stigla na dnevni red gradske skupstine(odnosno, neke druge nadlezne instance)Please, Please,.....
    Orvele, nemoj se ludirati oko tih peticija, inicijativa i procedura jer najmanja šteta od svega toga će biti post malog Uma, HITNO u ponedeljak ujutro, kad dođe na posao, pa se dočepa gazdinog kompa, u kome će ti se narečeni nuditi, za par stotina jevra, da ti sve te tvoje ideje normativno uobliči i prezentuje instancama, a rezultat svega iznetog će biti podsmeh domara i obližnje trafikantkinje !!!
    KRENI RADIKALNO, KAKO TE UČI ŽIVOT KOJI BUJA SVUD OKO NAS !!!
    Dakle, nabavi tzv. " MALINARSKU ODEŽDU ", pa tako kostimiran blokiraj sve, ali SVE međunarodne puteve, pa ako treba neka čak i Slana Bara ostane bez DIREKTNE veze sa Đurđevom i Kopenhagenom, preseci vezu Klise sa Parizom ( najbolje : tu negde kod Feketića, jer se put sužava ! ), izoluj Vilovo i Odžake i rezultati će ubrzo doći sami od sebe !!!
    Ako ovo ne urodi plodom PREKINI proces proizvodnje i to ispod zakonskog minimuma ( nedaj se deranžirati time što ništa ne proizvodiš ! ), i ovo ima EFEKTE !!!
    Budu li se strukture i dalje opirale TEBI, pokreni ORUŽJE SUDNJEG DANA, tj. MEDIJE !!! Sva veština se sastoji da pronađeš sajtove međunarodnih i nevladinih organizacija i fondacija i obaspeš ih gomilom mejlova kako su naprimer, ugrožene BETONSKE foke i kitovi, polarno ili afričko " NEŠTO " u tvom okruženju i da će biti istrebljene ponašanjem administracije, ako se HITNO ništa ne preduzme !!! Za postojanje ovakvih organizacija ne treba da brineš, sve one POSTOJE i vrebaju, samo ih treba pronaći i skrenuti im pažnju !!! Posle je njihovo da obaveste štampu, radio, televiziju, po potrebi i Brisel i Pentagon, a kad se stvori tzv. KRITIČNA MASA javnog mnjenja, ima ove naše birokrate sve da te mole da ispune tvoje zahteve !!! Da je ovo živa istina, reći ću ti sledeće : tu, u komšiluku, postoji forum " Kućni ljubimci ", gde moderator Gigule, kad joj presuše STVARNE teme, IZMIŠLJA ne samo životinje nego i vrste, a ja onda samo to zapišem, pretražim sajtove i UVEK nađem neku fondaciju koja štiti i bori se baš za TO što je Gigule izmaštala, onda se vešto registrujem kao predsednik te fondacije za SiCG, dobijem međunarodnu pomoć u opremi, kompjuterima i vozilima, pristojnu platu i gotovo neograničene finansijske resurse za istraživanje o ponašanju i tretmanu naše zemlje prema TIM ili TOJ životinjskoj vrsti, I SVIMA LEPO !!!
    U nadi da sam ti bar malo pomogao, udarnički pozdrav !!!

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Stvarno nisi normalan

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

krvolokov prisup nije dovoljno direktan...

Postavi automobil bombu ili zainteresuj nekog da bude bombas samoubica. Naciljaj neku admistrativnu zgradu i "odvali" je od booooom-a. Posle preuzmi odgovornost za napad i posalji svoj manifest svim medijima u gradu. Veruj mi, svi ce biti zainteresovani za tebe. Prvo pandurija i sudski oragani a potom svi ostali....Tvoja rec ce se cuti, veruj mi....

Ako si spreman za tako nesto, postoji idealan cilj.
    Most Slobode ( tek sklopljeni )!!!!

Jest da nije administratina zgrada ali je efektno.....

SAY IT LOUD I AM BLACK AND I AM PRUD!!!
    BLACK PANTHERS 4 EVER

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Stvarno nisi normalan
    Ja to već duže vreme tvrdim.
    Ali se ne smejem tome.

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio HEMI 426
    krvolokov prisup nije dovoljno direktan...

Postavi automobil bombu ili zainteresuj nekog da bude bombas samoubica. Naciljaj neku admistrativnu zgradu i "odvali" je od booooom-a. Posle preuzmi odgovornost za napad i posalji svoj manifest svim medijima u gradu. Veruj mi, svi ce biti zainteresovani za tebe. Prvo pandurija i sudski oragani a potom svi ostali....Tvoja rec ce se cuti, veruj mi....

Ako si spreman za tako nesto, postoji idealan cilj.
    Most Slobode ( tek sklopljeni )!!!!

Jest da nije administratina zgrada ali je efektno.....

SAY IT LOUD I AM BLACK AND I AM PRUD!!!
    BLACK PANTHERS 4 EVER

Sto se tice tvoje ideje, policije mi je i ovako dosta. Narocito na Limanu. Moram pronaci druge nacine delovanja. Manje transparentne

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Shvatam, samo trenutno ne mogu da setim ni jednog nacina da skrenes paznju a da to ne ukljucuje nasilje,rulju ili potplacivanje...

Razmisli da krenes u pravcu urbane gerile...

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Shvatam, samo trenutno ne mogu da setim ni jednog nacina da skrenes paznju a da to ne ukljucuje nasilje,rulju ili potplacivanje...

Vec odavno sam urbani gerilac, samo ne nailazim na razumevanje druge omladine. Problem ovog drustva je sto je ovde omladina najkonzervativnija. U Novom Sadu je deda od 90 leta liberalniji od klinaca od 20.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno...

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Kapiram i znam na sta mislis... Jbg, zadnjih 15 godina je u modi bilo da se bude konzervativan, patrijarhalan, okrenut "proverenim" domacim vrednostima i slepom nacionalizmu....jednom recju....radikalan Ljudi koji su odrastali u toj prici i koji su je prihvatili i ne mogu da budu liberalniji i da hoce! Zbog toga i predlazem neki "shock" koji bi ih probudio. Mozda ne bas automobil bombu ali nesto slicno...
    Mozes da bacis koktel na radikalnu stranku

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

mili moj ja mislim da je lek za takve pasoš u ruke i put pod noge...po Evropi pa i dalje...

Učlanjen
    09.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio gigule
    mili moj ja mislim da je lek za takve pasoš u ruke i put pod noge...po Evropi pa i dalje...
    Menjam Indeks za Vizu :wink:

Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Mozes da bacis koktel na radikalnu stranku
    Koji koktel
    Kuba libre
    Sex na plaži
    Krvava Meri
    Baci onda i neki kreker sa kavijarom ali pazi da ZIGoru ne isprljaš novo odelo...

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Vec odavno sam urbani gerilac, samo ne nailazim na razumevanje druge omladine. Problem ovog drustva je sto je ovde omladina najkonzervativnija. U Novom Sadu je deda od 90 leta liberalniji od klinaca od 20.
    Pusti gerilu, kada me već nisi poslušao !!! Okreni se GRAĐANSKOJ NEPOSLUŠNOSTI, a kao pripremu, počni u kući i porodici, školi, bioskopu, na poslu, KAFANI ( naročito oko fajronta, kad se naplaćuje, ODBI da platiš iz političkih ubeđenja i verskih, rasnih i nacionalnih razloga, ako je kelner manjeg GABARITA ! ), autobusu, dok ne stekneš rutinu, a onda se vini i u više sfere ... na primer : NE PLAĆAJ NI KOMUNALIJE ni STRUJU !!!

Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Samo telefon plaćaj inače te nema na net-u pa nećemo saznati dokle si dogurao u NEPOSLUŠNOSTI.
    Vodi računa o zakonskoj zateznoj kamati...
    Ako ne znaš šta je to pozovi opštinski odbor DS-a u Nišu i pitaj šta o tome znaju...i oni su nagovarali gradjane na neposlušnost, a kamate rasle...

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Secate se one price kako je sin nekog generala koji je zaglavio Hag dobio od gradonacelnika Nisa, novu Skodu Octavio 2.0 TDI ( 110 KS ). Pokreni inicijativu pod nazivom "OTAC ZA AUTO" ili "RODITELJI ZA TOCKOVE" ili nesto slicno. Cale moze da bude "dobar" za skodu octaviu a ako ljudi hoce da se otarase keva, mogu da dobiji skodu fabiu ili neki drugi automobil slicne vrednosti.......

Mislite o tome, sta vise volite, roditelje ili automobile i sta vam vise treba, auto ili keva i cale.......

Slične teme

1. Gradjanska drzava Baznija
    Autor Победоносцев u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.10.2008., 19:12
  2. Gradjanska neposlusnost
    Autor was u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.08.2007., 00:16
  3. Srbija, gradjanska drzava!!!!!
    Autor Nisha u forumu Politika
    Odgovora: 102