Izopačenjaci protiv ministarstva finansija

Baron Ungern

Zainteresovan član
Poruka
219
Uslov za kredit heteroseksualni brak

U svojoj izjavi od pre nekoliko dana, ministar Mlađan Dinkić obavestio je široku javnost da će Ministarstvo finansija građanima/kama odobravati ekstra povoljne stambene kredite, ali jedan od uslova za to je da se radi o bračnom paru.

Podsećamo da u demokratskoj, pro-evropskoj Srbiji koja poštuje ljudska prava brak, još uvek, mogu sklopiti samo heteroseksualni parovi dok je ta privilegija uskraćena istopolno orijentisanim osobama. Novim Zakonom o porodici izjednačene su bračne i vanbračne zajednice, ali ne i kada je u pitanju kredit za stan. Podsećamo da su i vanbračne zajednice rezervisane samo za heteroseksualnu populaciju.

Prema pomenutom Zakonu, nevenčane osobe, gej muškarci, lezbejke nisu građani/ke koji/e zaslužuju da dobiju kredit po povoljnim uslovima.

Da li je to poruka koju svesno ili nesvesno šalje ministar Dinkić? Da li se ovakva odluka može povezati sa pro-natalitentnom politikom koja je počela zajedno sa ratovima, nastavljena vladavinom Slobodana Miloševića, a koja još uvek egzistira zahvaljujući retrogradnim političarima/kama koji/e porodicu vide kao osnovno polazište njihovih manipulacija.

Mnogo se puta pokazalo da se zbog svake male nagrade građanima/kama od njih zahteva slepa poslušnost prema vlastima, čime se neprestano stvaraju armije lojalnih građana/ki koji će u ime države vršiti najgore moguće diskriminacije prema Drugima i Različitima.

Da li će sledeća odrednica biti sa za kredit mogu konkurisati jednino pravoslavni bračni parovi ili parovi koji se nacionalno identifikuju kao Srbi?

Ministar Dinkić i njegovi/e saradnici/ce moraju da razmisle o tome koliko nelagodnosti stvaraju ovakvom ili sličnim odlukama.

Queeria LGBT radna grupa iz Beograda protestuje zbog ovakve politike isključivanja koju podržava i ministar finansija svojom najnovijom odlukom plašeći se da će se ovakve vrste isključivanja proširiti i na sve ostale segmente uređenja društvenog života kao i na mogućnost zadovoljenja ljudskih i manjinskih prava zagarantovanih verifikovanim međunarodnim ugovorima.

Ova odluka direktno diskriminiše jedan deo građana i građanki Srbije, stavljajući ih u red nepodobnih za dobijanje kredita zbog njihovog seksualnog opredeljenja a ne prema mogućnosti za vraćanje kredita, kako je uobičajena praksa u zemljama kojima, kako se prezentuje, težimo dugoročno da se pripojimo.

Aktivisti i aktivistkinje Queeria LGBT radne grupe Beograd


Дакле, испада да је третирање педерлука као нечег нормалног и, штавише, напредног, и финансијска подршка истом од стране државе неопходан предуслов за улазак у Европу!

Ја баш и не бих у такву Европу. А Ви?
 
Najpre, ako je Dinkic diskriminisao homoseksualce, a istovremeno je Dinkic glavni promoter te i takve Evrope, sta ond aimas protiv Dinkica i ulaska u Evropu? Potom, mozes li mi odgovoriti koliko postoji homoseksualaca u SPS, SRS i DSS?

Baron Ungern:
Uslov za kredit heteroseksualni brak

U svojoj izjavi od pre nekoliko dana, ministar Mlađan Dinkić obavestio je široku javnost da će Ministarstvo finansija građanima/kama odobravati ekstra povoljne stambene kredite, ali jedan od uslova za to je da se radi o bračnom paru.

Podsećamo da u demokratskoj, pro-evropskoj Srbiji koja poštuje ljudska prava brak, još uvek, mogu sklopiti samo heteroseksualni parovi dok je ta privilegija uskraćena istopolno orijentisanim osobama. Novim Zakonom o porodici izjednačene su bračne i vanbračne zajednice, ali ne i kada je u pitanju kredit za stan. Podsećamo da su i vanbračne zajednice rezervisane samo za heteroseksualnu populaciju.

Prema pomenutom Zakonu, nevenčane osobe, gej muškarci, lezbejke nisu građani/ke koji/e zaslužuju da dobiju kredit po povoljnim uslovima.

Da li je to poruka koju svesno ili nesvesno šalje ministar Dinkić? Da li se ovakva odluka može povezati sa pro-natalitentnom politikom koja je počela zajedno sa ratovima, nastavljena vladavinom Slobodana Miloševića, a koja još uvek egzistira zahvaljujući retrogradnim političarima/kama koji/e porodicu vide kao osnovno polazište njihovih manipulacija.

Mnogo se puta pokazalo da se zbog svake male nagrade građanima/kama od njih zahteva slepa poslušnost prema vlastima, čime se neprestano stvaraju armije lojalnih građana/ki koji će u ime države vršiti najgore moguće diskriminacije prema Drugima i Različitima.

Da li će sledeća odrednica biti sa za kredit mogu konkurisati jednino pravoslavni bračni parovi ili parovi koji se nacionalno identifikuju kao Srbi?

Ministar Dinkić i njegovi/e saradnici/ce moraju da razmisle o tome koliko nelagodnosti stvaraju ovakvom ili sličnim odlukama.

Queeria LGBT radna grupa iz Beograda protestuje zbog ovakve politike isključivanja koju podržava i ministar finansija svojom najnovijom odlukom plašeći se da će se ovakve vrste isključivanja proširiti i na sve ostale segmente uređenja društvenog života kao i na mogućnost zadovoljenja ljudskih i manjinskih prava zagarantovanih verifikovanim međunarodnim ugovorima.

Ova odluka direktno diskriminiše jedan deo građana i građanki Srbije, stavljajući ih u red nepodobnih za dobijanje kredita zbog njihovog seksualnog opredeljenja a ne prema mogućnosti za vraćanje kredita, kako je uobičajena praksa u zemljama kojima, kako se prezentuje, težimo dugoročno da se pripojimo.

Aktivisti i aktivistkinje Queeria LGBT radne grupe Beograd


Дакле, испада да је третирање педерлука као нечег нормалног и, штавише, напредног, и финансијска подршка истом од стране државе неопходан предуслов за улазак у Европу!

Ја баш и не бих у такву Европу. А Ви?
 
[quote="Baron Ungern"Дакле, испада да је третирање педерлука као нечег нормалног и, штавише, напредног, и финансијска подршка истом од стране државе неопходан предуслов за улазак у Европу!

Ја баш и не бих у такву Европу. А Ви?[/quote]




To se samo zove Evropa, odnosno EU, a ustvari je obicna monopolisticka govnjiva tvorevina koja sluzi za porobljavanje i nametanje jarma drugim drzavama i njihovom eksplatisanju dok ih im ne pokupe i ojade ista sto je vredno u tim drzvama.

Nijedna zemlja koja je primljena u EU, posle 1990. se nije usrecila - cak na protiv. Sva ta uclanjenja u EU posle te godine su imala za cilj ono sto sam gore naveo...

...i zbog toga u TAKVU Evropu ne bih ni ja, koji ce nam kur@c....neka se oni pederisu i drogiraju u svom dvoristu.... :lol:
 
Drogiranje? Mislis ono sto ide posle legalizacije marihuane za koju se Seselj zalagao? A perderisanje... ja sam pitao da li i koliko ima homoseksualaca u SPS, DSS i SRS?

urospo:
[quote="Baron Ungern"Дакле, испада да је третирање педерлука као нечег нормалног и, штавише, напредног, и финансијска подршка истом од стране државе неопходан предуслов за улазак у Европу!

Ја баш и не бих у такву Европу. А Ви?




To se samo zove Evropa, odnosno EU, a ustvari je obicna monopolisticka govnjiva tvorevina koja sluzi za porobljavanje i nametanje jarma drugim drzavama i njihovom eksplatisanju dok ih im ne pokupe i ojade ista sto je vredno u tim drzvama.

Nijedna zemlja koja je primljena u EU, posle 1990. se nije usrecila - cak na protiv. Sva ta uclanjenja u EU posle te godine su imala za cilj ono sto sam gore naveo...

...i zbog toga u TAKVU Evropu ne bih ni ja, koji ce nam kur@c....neka se oni pederisu i drogiraju u svom dvoristu.... :lol:[/quote]
 
XAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXA

1. Homoseksualizam je dekriminalizovan i preko, gej klubova koji su tada otvoreni, za vreme SPS/SRS vlasti.
Neke politicke koalicije su mozda bas i formirane na osnovu gej konekcija. Sad to sto to nikad nije javno objavljivano i jeste problem. Kad znas ko je ko onda nema gej lobija jer je sve jasno. Recimo da j po tom pitanju Gospodin Selenic, koji je, jelte, dobro bio upucen u pedersk eposlove, jednom prokomentarisao neke relacije u "patriotkim partijama" bas u tom kontekstu. Sta mi znamo o tim ljudima? Sta mi znamo zasto je Seselj bio dobrodosao u BGD cak toliko da je bio dotiran od beogradskog komiteta saveza komunista? I zast oje bio omiljeni Slobin opozicionar? Ja nemam pojma, imas li ti? Isto tako, kakvo je ono pismo koje je Kostunica slao Aci Tomicu? ******, koji intelektualci ...



urospo:
Nema nijedan...a i ako ima poneki, to je njihova volja i oni se bar ne zalazu da se to legalizuje...za razliku od nekih :lol: ...sto je ogromna razlika.....
 
Ne pricaj vise gluposti, preterao si....dal stvarno mislis da ce neko da ti veruje...mozes ovde da ispises 10 stranica i nista ne bi dobio...

Al ajde da uzmemo da je to tako....sta si dokazao.....cinjenica je da iz tih krugova se niko nije zalagao za legalizovanje i priznavanje tih odvratnih pojava i kraj price.
 
ne, cinjenica je da je to bila vlast koja je dekriminalizovala, tiho i na mala vrata, homoseksualizam. Do tada je to pravno bilo tretirano kao protivprirodni blud. Kada su otvoreni klubovi poput Kinica? Pre ili posle 5. oktobra? To je tako lako proverivo, zar ne? Da ne idemo u neke druge price.
Nije stvar ko se za sta javn ozalaze ili ne. Stvar je ko kako deluje. Ovi se nisu kao zalagali, bar ne javno, a ovamo legalizovali i cak dozvolili otvaranje nekoliko klubova? Koga ti onda z*j*b*vas?
urospo:
Ne pricaj vise gluposti, preterao si....dal stvarno mislis da ce neko da ti veruje...mozes ovde da ispises 10 stranica i nista ne bi dobio...

Al ajde da uzmemo da je to tako....sta si dokazao.....cinjenica je da iz tih krugova se niko nije zalagao za legalizovanje i priznavanje tih odvratnih pojava i kraj price.
 
Pa zar mislis da neko naglasava da ce to biti gay-klub kad otvara i trazi dozvolu za taj klub....a drugo ne moze se ni po tadasnjem zakonu zabraniti ili onemoguciti rad takvog kluba samo jer je gay....ti moras da imas sve dozvole i papire za otvaranje kluba pa mozes tamo da susis ves ako hoces...

I nemoj da izmisljas, do dolaska DOS-a na vlast je to tretirano kao protivprirodni blud...a posle je mozda Korac sa njegovim pederima to promenio
 
Nije tacno, lazes. Zakon je izmenjen pre 5. oktobra za vreme SPS/SRS vlasti. A sto se tice klubova, ne uspeva ti cinizam. Svi su znali kakvi su to klubovi, ali to nijebilo bitno. bitno je da se niko javno ne deklarise, a onda se menjaju zakoni i otvore klubovi. Da li si mozda pomisljao da gejeva ima u svim sferama drustva i u svim partijama? Koliko ja znam Korac je skroz str8, a to sto se zalaze za neka osnovna ljudska prava neznaci da je *****. I ja sam za davanja prava homoseksualcima, ali ne i za usvajanje dece na primer, pa sam str8. Da nisam vec bi me video na nekoj od televizija kao aktivistu. Poenta je u tome da se u 'patriotskim strankama" varnice u pedu naveliko, ali to je ok dok se ne sazna. Zato DS i GSS "patriote" nazivaju pederima. a te "patriote" se naveliko pederisu, a ako i nesto zensko i imaju uza se to su neki totalni gabori. Ovi iz DS i GSS, sa druge strane, setaju ribe kakve ti ne mozes ni da zamislis. A ako bas nisi znao merilo toga ko je kakav muskarac je kakvu ribu seta. Zar ona ruzna radikalka nije u skupstini govorila o Tadicu kao o narcisu? Ton i reci koje je izabrala su bili takvi da sam ocekivao da ovlazi? Iz toga proizilazi da nesposobni "patriote", za cije vlasti je pederluk legalizovan i promovisan otvaranjem pederskih klubova, od kojih se usput poneki i trpaju sa tipovima, prozivaju sposobne "pedere" koji imaju sto puta bolje ribe od njih? Pa ko je onda tu *****?

urospo:
Pa zar mislis da neko naglasava da ce to biti gay-klub kad otvara i trazi dozvolu za taj klub....a drugo ne moze se ni po tadasnjem zakonu zabraniti ili onemoguciti rad takvog kluba samo jer je gay....ti moras da imas sve dozvole i papire za otvaranje kluba pa mozes tamo da susis ves ako hoces...

I nemoj da izmisljas, do dolaska DOS-a na vlast je to tretirano kao protivprirodni blud...a posle je mozda Korac sa njegovim pederima to promenio
 
Ti bre covece ne shvatas poentu...sta me boli kur@c kako se ko deklarise, ko kakve devojke seta, i kako ko izgleda.
Neka su ovi sada ******, neka su uradili sve to sto si naveo ali bar ne zalazu za legalizaciju, cak se time protive i time ne kvare danasnju omladinu.
Ajde da uzmemo da su sve to radili sto si rekao ali manja je steta to, nego da se pederluci legalizuju i budu siroko zastupljeni omladini.
Niko ne kaze da sad pedere treba streljati, nek radi svako sa svojim zivotom sta hoce, ali ne sme da se to legalizuje jer ce time povecati rast tih pojava i omoguciti iz tih pojava i razne druge anomalije drustva.
Znaci legalizovanje pederskih klubova je mnogo manja steta nego opste legalizovanje pederluka.
I mogu ti "sposobni" da setaju i manekenke - pa zar to opravdava njihovu borbu za legalizaciju..
Znaci on nije *****, seta dobru ribu i zbog toga treba da mu se dozvoli ta je@ena legalizacija i on je bolji od onog koji je stvarno ***** a koji se protivi opstoj legalizaciji....jeste kur@c moj bolji.....

I to sve samo pod predpostavkom da je tako kao sto si rekao za "patriote", ali u to ti niko nece poverovati......iz tvog posta proizilazi da onaj koji nije ***** se zalaze za opstu legalizaciju, a onaj koji je stvarno ***** se tome protivi....TOTALNO NELOGICNO I SMESNO.

A sto se tice zakona, i dalje sam ubedjen da je posle 5. oktobra izmenjen, ali cu bas da proverim , mada je to sad i nebitno...jer sam ti dokazao da lupas i pod predpostavkom da si bio u pravu sto se tice zakona.
 
urospo:
-time ne kvare danasnju omladinu.
-pederluci legalizuju i budu siroko zastupljeni omladini.
-ali ne sme da se to legalizuje jer ce time povecati rast tih pojava i omoguciti iz tih pojava i razne druge anomalije drustva.

ne brini se...niko tebe ne moze da natera da budes ***** ako ti to neces... :lol:

sta sad...ako se legalizuju njihovi brakovi "omladina" ce da kaze..."E, pa kad je ovo legalizovano to je COOL, sa'cu da budem *****"... :lol: :roll:
 
J aapsolutno shvatam poentu, ali mislim da ti promasujes sustinu. Najpre, sto se tice zakona to je bar lako proveriti kada je dekriminalizovano. Potom, sta znaci legalizacija? Cim, nije nelegalno, znaci da le legalno. Dakle to su jos Milosevic i Seselj legalizovali. Ovo sad sto se trazi je zastita. ja podrzavam da se propisima regulise da nema diskriminacije na poslu ako je neko *****, da niko n treba d aih vredja i slicno. Cak bih im i brak dozbolio, za to me bas briga, ali ne bih dozvolio da usvajaju decu. Idem odalje. Ti kazes nelogicno je to sto kazem? Znas li ti da su nacisti bili skoro svi ****** i da je cela ideologij abila zasnovana na odnosu muskarca i muskarca? Ako ne verujes mogu ti to ilustrovati gomilom cinjenica. Kad je neko javno ***** to znaci da je on sa tim rascistio i da nema problem oko toga. Kad to potiskuje drustvo ima problem i to se dogodilo u Nemackoj u prvoj polovini proslog veka. Dakle, oni st omrze pedere su najcesce ****** koji to, iako mozda praktikuju, ne smeju da priznaju ni samima sebi a kamoli drugima. To sto kazes "da ne kvare omladinu"? Jesi li ti svestan da ti nisi siguran u svoj seksualni identitet i da imas strah da se to tebi moze dopasti? Ko nije ***** nece ni biti. Ko jeste bice. Cigarete su dozvoljene i svuda ih ima. Vidis, ja u svom zivotu nisam probao duvan. Isto tako sam radio na mestu gde su skoro svi bili homoseksualci. Na flert nisam reagovao i psole par dana niko vise nije nista ni pokusavao. Normalni ljudi i sve je bilo ok. Da sam hteo ja bih to uradio i sad bih verovatno bio negde aktivista. Ali nisam jer sam znao ko sam i da me to ne privlaci. Ti ocigledno to ne mozes reci za sebe!
urospo:
Ti bre covece ne shvatas poentu...sta me boli kur@c kako se ko deklarise, ko kakve devojke seta, i kako ko izgleda.
Neka su ovi sada ******, neka su uradili sve to sto si naveo ali bar ne zalazu za legalizaciju, cak se time protive i time ne kvare danasnju omladinu.
Ajde da uzmemo da su sve to radili sto si rekao ali manja je steta to, nego da se pederluci legalizuju i budu siroko zastupljeni omladini.
Niko ne kaze da sad pedere treba streljati, nek radi svako sa svojim zivotom sta hoce, ali ne sme da se to legalizuje jer ce time povecati rast tih pojava i omoguciti iz tih pojava i razne druge anomalije drustva.
Znaci legalizovanje pederskih klubova je mnogo manja steta nego opste legalizovanje pederluka.
I mogu ti "sposobni" da setaju i manekenke - pa zar to opravdava njihovu borbu za legalizaciju..
Znaci on nije *****, seta dobru ribu i zbog toga treba da mu se dozvoli ta je@ena legalizacija i on je bolji od onog koji je stvarno ***** a koji se protivi opstoj legalizaciji....jeste kur@c moj bolji.....

I to sve samo pod predpostavkom da je tako kao sto si rekao za "patriote", ali u to ti niko nece poverovati......iz tvog posta proizilazi da onaj koji nije ***** se zalaze za opstu legalizaciju, a onaj koji je stvarno ***** se tome protivi....TOTALNO NELOGICNO I SMESNO.

A sto se tice zakona, i dalje sam ubedjen da je posle 5. oktobra izmenjen, ali cu bas da proverim , mada je to sad i nebitno...jer sam ti dokazao da lupas i pod predpostavkom da si bio u pravu sto se tice zakona.
 
Nexus 6:
urospo:
-time ne kvare danasnju omladinu.
-pederluci legalizuju i budu siroko zastupljeni omladini.
-ali ne sme da se to legalizuje jer ce time povecati rast tih pojava i omoguciti iz tih pojava i razne druge anomalije drustva.

ne brini se...niko tebe ne moze da natera da budes ***** ako ti to neces... :lol:

sta sad...ako se legalizuju njihovi brakovi "omladina" ce da kaze..."E, pa kad je ovo legalizovano to je COOL, sa'cu da budem *****"... :lol: :roll:

ako se legalizuju njihovi brakovi, poremetice se sistem vrednosti drustva,npr. zna se da deca uzore i idole traze u starijima.....ako je nekom klincu ili tinejdzeru recimo stric *****, pa uz to jos i u legalizovanom pederskom braku braku, on ce po decijoj prirodi poistovecivanja sa odraslima da ima zelju da bude i on kao njegov stric koga obozava i u kome vidi sebe u tim godinama...i odatle se polako stvara buduci *****, ne znaci da se to kod svih klinaca biti tako, ali realno ce se povecati takva desavanja...

A drugo zar mislis da bi tzv. "turbo folk" poprimio tolike razmere da ljudi i omladina nisu non-stop kljukani po svim medijima sa tom odvratnom muzikom i da im nije servirana svuda i na svakom mestu...
Razmisli o tome...
 
Potpuno razlicita kategorija stvari. Primarni seksualni instinkt je jedno, a turbo folk prodavanje magle drugo. Plussto je turbo-folk bio SPS/SRS ideologija za zamajavanje masa i bio je medijski nametnut. ****** koji zive zajedno i sad to rade i ne bi im se broj ni povecao ni smanjio. Ako je detetu stric ***** on je to i danas. Dakle formalnost nista ne bi promenila jer to dete i sad gleda svog strica pedera. Nego, je li gari, a cega se ti tako plasis? Ako te to privlaci just do it!

urospo:
Nexus 6:
urospo:
-time ne kvare danasnju omladinu.
-pederluci legalizuju i budu siroko zastupljeni omladini.
-ali ne sme da se to legalizuje jer ce time povecati rast tih pojava i omoguciti iz tih pojava i razne druge anomalije drustva.

ne brini se...niko tebe ne moze da natera da budes ***** ako ti to neces... :lol:

sta sad...ako se legalizuju njihovi brakovi "omladina" ce da kaze..."E, pa kad je ovo legalizovano to je COOL, sa'cu da budem *****"... :lol: :roll:

ako se legalizuju njihovi brakovi, poremetice se sistem vrednosti drustva,npr. zna se da deca uzore i idole traze u starijima.....ako je nekom klincu ili tinejdzeru recimo stric *****, pa uz to jos i u legalizovanom pederskom braku braku, on ce po decijoj prirodi poistovecivanja sa odraslima da ima zelju da bude i on kao njegov stric koga obozava i u kome vidi sebe u tim godinama...i odatle se polako stvara buduci *****, ne znaci da se to kod svih klinaca biti tako, ali realno ce se povecati takva desavanja...

A drugo zar mislis da bi tzv. "turbo folk" poprimio tolike razmere da ljudi i omladina nisu non-stop kljukani po svim medijima sa tom odvratnom muzikom i da im nije servirana svuda i na svakom mestu...
Razmisli o tome...
 
urospo:
ako se legalizuju njihovi brakovi, poremetice se sistem vrednosti drustva,npr. zna se da deca uzore i idole traze u starijima.....ako je nekom klincu ili tinejdzeru recimo stric *****, pa uz to jos i u legalizovanom pederskom braku braku, on ce po decijoj prirodi poistovecivanja sa odraslima da ima zelju da bude i on kao njegov stric koga obozava i u kome vidi sebe u tim godinama...i odatle se polako stvara buduci *****, ne znaci da se to kod svih klinaca biti tako, ali realno ce se povecati takva desavanja...

A drugo zar mislis da bi tzv. "turbo folk" poprimio tolike razmere da ljudi i omladina nisu non-stop kljukani po svim medijima sa tom odvratnom muzikom i da im nije servirana svuda i na svakom mestu...
Razmisli o tome...

ma daaaaj...turbo folk...

pa, nece neko zato sto mu je "idol" derpe, ili zato sto "na TV kazu da to nije nista strasno", da prihvati da ga prima u pedu...

ako je nekome to odvratno to mu je odvratno, i nema price...
uostalom taj klinac verovatno zna nekog drugog ko mu je "idol", a da nije *****...
 
Ne vredi raspravljati se sa vama...ne mozete shvatiti pogubnost tih pojava i sta bi znacila njihova legalizacija u ovakvom nasem osiromasenom drustvu i drzavi.Sreca pa se ne pitaju oko toga ljudi sa vasim pogledima na sve to, a i svako drugacije apsorbuje pojedine cinjenice i tumaci ih na svoj nacin.

Pederluk i ostale bolestine sa zapada se nece legalizovati kod nas i kraj price.

Uostalom sto se ne zalazete da se sa zapada peuzmu neke pozitivne i korisne stvari nego ste se uhvatili pederluka i ostalih budalastina.
 
Ej, alo bre nesrecnice. Pederluk je u Srbiji legalizovan onog momenta kadje dekriminalizovan, a to su uradili Milosevic i Seselj. Iskreno mislim da su cak uzivali sto su to uradili. A to sto ti ocigldno imas problem sa svojim homoseksualnim porivima, sto toliko ocigledno iskace iz tvojih postova, jetvoj problem. Nemoj nas da smaras sa tim.

urospo:
Ne vredi raspravljati se sa vama...ne mozete shvatiti pogubnost tih pojava i sta bi znacila njihova legalizacija u ovakvom nasem osiromasenom drustvu i drzavi.Sreca pa se ne pitaju oko toga ljudi sa vasim pogledima na sve to, a i svako drugacije apsorbuje pojedine cinjenice i tumaci ih na svoj nacin.

Pederluk i ostale bolestine sa zapada se nece legalizovati kod nas i kraj price.

Uostalom sto se ne zalazete da se sa zapada peuzmu neke pozitivne i korisne stvari nego ste se uhvatili pederluka i ostalih budalastina.
 
Gwydion:
Ej, alo bre nesrecnice. Pederluk je u Srbiji legalizovan onog momenta kadje dekriminalizovan, a to su uradili Milosevic i Seselj. Iskreno mislim da su cak uzivali sto su to uradili. A to sto ti ocigldno imas problem sa svojim homoseksualnim porivima, sto toliko ocigledno iskace iz tvojih postova, jetvoj problem. Nemoj nas da smaras sa tim.

ЗАР НИСИ ПОСТАО САТАНИСТА
 
Antihriste, sto se ti javljas?


Михајло:
Gwydion:
Ej, alo bre nesrecnice. Pederluk je u Srbiji legalizovan onog momenta kadje dekriminalizovan, a to su uradili Milosevic i Seselj. Iskreno mislim da su cak uzivali sto su to uradili. A to sto ti ocigldno imas problem sa svojim homoseksualnim porivima, sto toliko ocigledno iskace iz tvojih postova, jetvoj problem. Nemoj nas da smaras sa tim.

ЗАР НИСИ ПОСТАО САТАНИСТА
 
Gwydion:
Ej, alo bre nesrecnice. Pederluk je u Srbiji legalizovan onog momenta kadje dekriminalizovan, a to su uradili Milosevic i Seselj. Iskreno mislim da su cak uzivali sto su to uradili. A to sto ti ocigldno imas problem sa svojim homoseksualnim porivima, sto toliko ocigledno iskace iz tvojih postova, jetvoj problem. Nemoj nas da smaras sa tim.
[/quote]




E srecniče, kad budes naucio sta znaci legalizovanje pederluka, onda se javi...pored ostalog legalizacija naci i priznavanje brakova pederima....ali naucices vec vremenom sve.....


A ko ima probleme sa homoseksulanim porivima se moze zakljuciti iz dosadasnjih postova.Ti se zalazes za legalizaciju...pa svako normalan moze zakljuciti ko onda ima navedene probleme...

Pa zar nije logicno da ako Pera recimo duva vutru, da ce se taj Pera zalagati za legalizovanje marihuane da bi Peri vutra bila pristupacnija, jeftinija itd.

Mislite o tome...



I necu vise da raspravljam, idi pa se zali vlastima da ti legalizuju pederluk i marihuanu...zaobidjime vise sa tom temom...
 

Back
Top