sponzorisanje nepopularnih sportova...opet
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: sponzorisanje nepopularnih sportova...opet

Varnica
    Guest

Podrazumevano sponzorisanje nepopularnih sportova...opet

ja sam bivsa prvakinja jugoslavije. sport atletika, disciplina 400 prepone. bavila sam se, doduse, i drugim disciplinama.

to je bilo taman kad je bio embargo....na evropsko sam trebala ici ali nisam mogla...a kamoli svetsko
    cak i da nije bilo embarga ne bih bila u stanju da idem jer nisam imala para. isli smo vozom ili busom na takmicenja koje smo sami placali.

da li znate ko je vukica djapic? ona je bila na olimpijadi u atini i sidneju. u vreme kad sam se ja bavila atletikom, uvek sam je pobedjivala. jednostavno sam bila bolja od nje.

e sad...sta svime ovim zelim da kazem?
    ona je bila dvaput na olimpijadi...ja nijednom. prestala sam da se bavim tim sportom. ona je izgurala. IMALA JE VOLJU!!!! TAKO ZESTOKU VOLJU!!!
    I KROZ EMBARGO I KROZ BOMBARDOVANJE I KROZ SVE NEVOLJE SRBIJE...ONA JE ISTRAJALA.

svaka joj cast.

prema tome...nek placaju mama, tata, tetka, ujna....cuti, trpi, i ako volis svoj sport...uistinu ga volis..stici ces daleko.
    srecno

Obećava
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Djapiceva je trcala (i trci) 100 i 200, a 400 prepone nije nikad, barem kolko me secanje sluzi...A sa poentom se slazem..if there is a will there is a way

Početnik
    Učlanjen
    03.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

navela sam na pocetku da sam se bavila i drugim disciplinama, a i vukica je, dok smo bile klinke trcala 300m i 400m

uf...taman sam mislila da me svi ignorisu. hvala na odgovoru

Obećava
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ma da, posle je samo jedna devojka bila povremeno brza od nje, a to nisi ti :wink: , a dok ste bili u Pipi duga charapa uzrastu, ko ce ga znati ,ja sam vec zaboravio kakav sam bio u klikerima

Slične teme

1. Nova Hala sportova u Valjevu
    Autor Tarpe u forumu Srbija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 31.07.2009., 15:13
  2. Sponzorisanje "nepopularnih" sportova
    Autor phatsa u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 07.02.2005., 19:07

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor