Svet se vrti oko.......Murinja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
On je za mene obican utripovan idiot, kojeg ja ne mogu da smislim jer se ufurao i misli da ceo svet zavisi od njega.Ne spori mu niko da je dobar trener, ali ovo sto on radi i kako se predstavlja je natezi oblik seljacenja.

Imao je srece vise nego pameti kad je izbacio Barselonu iz lige sampiona,jer da je Barsa pobedila, spustio bi se on malo na zemlju....ovako, cekacemo neku drugu priliku, koja ce, nadam se, vrlo brzo doci.....
 
urospo:
On je za mene obican utripovan idiot, kojeg ja ne mogu da smislim jer se ufurao i misli da ceo svet zavisi od njega.Ne spori mu niko da je dobar trener, ali ovo sto on radi i kako se predstavlja je natezi oblik seljacenja.

Imao je srece vise nego pameti kad je izbacio Barselonu iz lige sampiona,jer da je Barsa pobedila, spustio bi se on malo na zemlju....ovako, cekacemo neku drugu priliku, koja ce, nadam se, vrlo brzo doci.....
Nadam se samo da cemo ubrzo da docekamo tu drugu priliku!!!
A Murinjo je izvanredan trener, nista cudno ako uzme i ove godine Ligu. Malo deluje arogantan i naduvan, ali hoce to tako kad ti novac i slava udare u glavu!!!
 
ja nisam znao da je on toliko arogantan, jer kad je prosle sezone sa Portom uzeo Ligu sampiona bio je veoma smiren i mislio sam da je to covek s kojim dolazi i neki novi fudbal(onakav kakav sam ja zamisljao da jeste kad sam bio klinac-timski). Medjutim kada je Carageru 10 puta rekao da ODJEBE (onako socno i to pred cetvrtim sudijom) poceo sam da ga mrzim iz dna duse. Mislim da on mnogo saradjuje sa Abramovicem i da se iza svega toga krije neka ruska mafija. Mislim da ce Murinjo i Abramovic sve uciniti da osvoje Ligu sampiona... ova tema je veoma ozbiljna i veoma opsirna. PS. trenutno najbolji evropski sudija FRISK ce zavrsiti svoju karijeru zbog jednog seljobera Murinja?
 
Ana_0802:
Pa kako god se pogleda, svet vrti novac, a Abramovic ga ima i za bacanje...moze se coveku!!! Mozda je i Murinjo samo pion u njegovim rukama!!!
Cisto sumnjam da Abramovic utice na postavku i taktiku Chelsea.Ali su sigurno na njegov zahtev dovedeni Smertin i Jarosik(zemljaci njegovi).Covek nije neki poznavaoc fudbala ali zato ima ljude koji obavljaju taj posao i DOBRO su placeni.Nema sumnje da uziva u "zaradjenom" novcu.
 
Terror Techa:
Ana_0802:
Pa kako god se pogleda, svet vrti novac, a Abramovic ga ima i za bacanje...moze se coveku!!! Mozda je i Murinjo samo pion u njegovim rukama!!!
Cisto sumnjam da Abramovic utice na postavku i taktiku Chelsea.Ali su sigurno na njegov zahtev dovedeni Smertin i Jarosik(zemljaci njegovi).Covek nije neki poznavaoc fudbala ali zato ima ljude koji obavljaju taj posao i DOBRO su placeni.Nema sumnje da uziva u "zaradjenom" novcu.
Pa i sam si zakjucio da ipak Abramovic utice na neke odluke! Nisam mislila da utice na sve, jer mi totalno deluje kao laik, ali hocu da kazem kako novac vrti gde burgija nece (otkud mi ovo pade na pamet!?)...
 
Hm...Zanimljiva tema, ipak...Moram da je zatvorim. Teska srca ali.. :heart:

evo za kraj lock i slicica: :heart:
24_b-2-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top