Thailand

Perfect25

Početnik
Poruka
36
Hteo bih da zapocnem temu o thailandu, vec dugo mi je zelja da se odselim tamo pa bih mi bile potrebne neke informacije od nasih ljudi koji zive tamo. Nadam se da ce se neko javiti, puno pozdrava za sve!
 
Otisao bih ja ali mi prvo trebaju informacije... A izgleda da ih nikada necu dobiti, valjda je azija jedini deo sveta u kome nema nasih!!! E a sta bi ti da uvozis odande tajlandjanke za neki nocni bar ili :)
 
ma jok, ima i nasih koje bi to rado radile, ni mi ne oskudevamo u tome :D

nego oni tamo proizvode mnogo licenciranih stvari i to od najpoznatijih svetskih proizvoda po nekoj bagatelnoj ceni...samo kad bi imao nekog coveka tamo pa da posalje jedan kontejner naprimer web kamera :idea: trebace to na ovom trzistu jer stize brzi internet a samim tim i potraznja za tom robom ce biti povecana...na dzaba kad nemamo ljude tamo :(
 
Moj suprug i ja bili smo proslog avgusta na Tajlandu.
Tri dana u Singapuru,tri dana u Bankoku i dvadesetak dana na Puketu.Bilo je SAVRSENO!!!!!!!!Raj na zemlji u svakom smislu.Nasa zelja je da odemo tamo da zivimo,jedini problem su vize.Vizu koju dobijas je na tri meseca i nije problem.Samim ulaskom na Tajland dobijas tu vizu,culi smo da nasi ljudi koji zive tamo izlaze do susednih zemalja da bi dobili nove vize naravno na tri meseca,to smara.Zanima nas da li ima nekog od nasih na Ko Samui,ko nezna to je jedno od ostrva mozda najluksuznije.Culi smo da tamo ima dosta nasih.Ako neko zna informaciju vise o tome neka pise.Sto se tice nasih utisaka sa Tajlanda mogla bi da vam pisem tri dana,ako nekog zanima nek se javi. U svakom slucaju sve je pozitivno. Pozdrav svima!
 
Perfect25:
Hteo bih da zapocnem temu o thailandu, vec dugo mi je zelja da se odselim tamo pa bih mi bile potrebne neke informacije od nasih ljudi koji zive tamo. Nadam se da ce se neko javiti, puno pozdrava za sve!
ja sam vec mesec dana na tajlandu i recicu ti sve st bi trebalo da te zanima...
jako lepa zemlja,ima izlaz na more,ako ces ziveti u bankoku gde sam ja,tu nema mora ali ima u mestu koje je vremenski udaljeno dva sata.temperature su velike.ima 2 godisnja doba letnji i kisni koji se uopste ne razlikuju. na ulicama su ogromne guzve ali nista strasno. sve je jjaaaaaakkkkkkkoooooooooooo jeftino,svuda mozes taxijem da se kreces ukoliko nemas kola,inace vozi se sa leve strane.100evra ti dodje oko 5000 bata. kinezi,iliti tajci su dobri,gostoljubivi...ali glupi. izlasci su do jedan ili u vrh glave dva,ali uvek posle mozes da zavrsis na nekom after partiju.

to ti je ukratko o tajlandu
 
konacno da se javi neko! Reci mi prvo za vizu, cuo sam da je mozemo izvaditi na aerodromu tj jedna tajlandjanka mi je juce rekla? Znam da je pre godinu i p morala da se vadi u budimpesti u ambasadi. E sad reci mi koliko kostaju stanovi za iznajmljivanje, kako se dobijaju radna dzvola i ostalo da li znas? Super sto ima neko da odgovori, veliki pozdrav i cekam odgovor sa nestrpljenjem
 
Planiram da u skorije vreme odem do Tajlanda.Posto su turisticke agencije prilicno skupe a putovanja preko njih dosta kratka zanima me da li je bezbedno putovati individualno i bez vodica kao i koliko je potrebno novca da se obidje zemlja.Takodje me zanima da li ima Srba koji tamo zive kao i da li je moguce kupiti tamo kucu ako nemas njihovo drzavljanstvo.
 
Ne pokusavaj da saznas nista, ja sam bezuspesno pokusavao dugo. Ja cu na odmor, ili na kubu, ili na tajland, ili u brazil cim skupim malo vremena. Tailand ima velike sanse da pobedi jer zivim u dominikani i onda brazil i kuba nece biti neka novost za mene.
 
Perfect25:
Ne pokusavaj da saznas nista, ja sam bezuspesno pokusavao dugo. Ja cu na odmor, ili na kubu, ili na tajland, ili u brazil cim skupim malo vremena. Tailand ima velike sanse da pobedi jer zivim u dominikani i onda brazil i kuba nece biti neka novost za mene.

Ne mogu da verujem da niko ne zna nista.Neverovatno :shock:
Da li si ti mozda na nekom drugom mestu ipak dosao do nekih informacija?
 
ZDRAVO DRAKO BIO SAM NA TAJLANDU IMA DOSTA SRBA KOJI ZIVE NA JUGU PUKET I OSTALA MALA SKROVITA MESTA TO SU UGLAVNOM BOGATI SRBI A DOSTA IMA SRBA U BANKOKU UGLAVNOM U VEZI POSLA NE ZNAM STA SI MUSKO ILI ZENSKO ALI NA SEX NI NE POMISLJAJ DOBICES NESTO GARANT ILI CETE POJESTI MRAK HRANA JE GOTOVO DZABE POGOTOVO VOCE IMA DOSTA I HRVATA KLONI SE NJIH JA UMALO NISAM ZAVRSIO U ZATVORU JER SMO SE POTUKLI SA NJIMA JER SU NAS VREDJALI JEB NAM SRBSKU MAJKU I OSTALO DAKLE ZAKLJUCAK JE TAJLAND JE UZASNO JEFTIN SEM NARAVNO KARTE A I ZATO IMAM RESENJE VRLO JEFTINO KAKO DA ODES SADA MI SE SPAVA IDEM SPAVATI LAKU NOC
 
;)
aca9020:
ZDRAVO DRAKO BIO SAM NA TAJLANDU IMA DOSTA SRBA KOJI ZIVE NA JUGU PUKET I OSTALA MALA SKROVITA MESTA TO SU UGLAVNOM BOGATI SRBI A DOSTA IMA SRBA U BANKOKU UGLAVNOM U VEZI POSLA NE ZNAM STA SI MUSKO ILI ZENSKO ALI NA SEX NI NE POMISLJAJ DOBICES NESTO GARANT ILI CETE POJESTI MRAK HRANA JE GOTOVO DZABE POGOTOVO VOCE IMA DOSTA I HRVATA KLONI SE NJIH JA UMALO NISAM ZAVRSIO U ZATVORU JER SMO SE POTUKLI SA NJIMA JER SU NAS VREDJALI JEB NAM SRBSKU MAJKU I OSTALO DAKLE ZAKLJUCAK JE TAJLAND JE UZASNO JEFTIN SEM NARAVNO KARTE A I ZATO IMAM RESENJE VRLO JEFTINO KAKO DA ODES SADA MI SE SPAVA IDEM SPAVATI LAKU NOC

Aco nadam se da si se dobro ispavao :) :) .
Puno hvala na savetima.Sto se tice hrvata kao klinac sam letovao u Dalmaciji i uvek sam sa njima imao problema.Nemam nameru nikoga da provociram (to je prostacki), ali ni da dam na sebe.Nisam sovinista, nikoga ne mrzim, ali se nikoga ni ne plasim.Sto se tice ljubavi ne preferiram bas nesto Tajke (suvise je to egzoticno za mene :)).
Molim te napisi mi nesto vise o tom tvom resenju za nabavku jeftinih avio karti.Strasno sam zainteresovan za to posto mi je budzet veoma ogranicen ;) .Pozdrav
 
ODGOVOR DRAKO ILI KAKO SE VEC ZOVES JA SAM TI GLOBALNI PUTNIK ILI POKUSAVAM TO BITI OBISAO SAM SKORO CELU AZIJU SEM KINE,JAPANA I FILIPINA DAKLE UPOZNAT SAM SA MNOGIM STVARIMA SVE STO ZARADIM DAJEM NA PUTOVANJA MI SMO ISLI OVAKO ISTANBUL-TEHERAN AUTOBUS TI KOSTA 25 DOLARA DA DOBRO SI VIDEO 2700 KM SAMO 25 DOLARA ZASTO PA ZATO STO U IRANU BENZIN JE ZA 1 DOLAR 40 D0 50 LITARA DOBIJES.ZATIM SLEDECE BILISMO TAMO KASPISKO MORE PERZIJSKI ZALIV I TAKO TO E ONDA AVION TEHERAN-BANKOK TI DODJE IZMEDJU 350 I 400 DOLARA SA SVE TAKSAMA I OSTALIM ZEZANCIJAMA I TO POVRATNA SAD NE ZNAM DALI SE CENA PROMENILA ILI NE ALI JA MISLIM DA NIJE JOS NESTO OD ISTANBULA DO TEHERANA SE PUTUJE 2 DANA ALI JE SUPER PRVO VIDIS ISTINSKU TURSKU-KURDISTA,NEMA KICERAJA KAO NA TV NA OBALI U LETOVALISTIMA IVIDIS DOBAR DEO IRANA NE ZNAM STA TE JOS KONKRETNO INTERESUJE PITAJ SLOBODNO POZDRAV IZ RUME
 
JOS NESTO KAD SI VEC U TAJLANDU OBAVEZNO IDI U LAOS ZEMLJA JE PRAVI RAJ JESTE DA JE DIKTATURA ALI TIM BOLJE NEMA KRIMINALA I DRUGIH ZEZANCIJA SVE JE JAKO JEFTINO A O VOCU DA TI I NE GOVORIM I JOS NESTO JOS NEMA STRANOG KAPITALA PA JE SAMIM TIM LJUDI SE NISU ISKVARILI SADA MOZDA I IMA STRANIH KOMPANIJA ALI MISLIM DA SU U MALOM BROJU ETO PITAJ STA ZELIS
 

Back
Top