Da li vam je bilo bolje...?

france:
MISLIM DA JE SRAMOTA PRICATI ZA NEKOGA KO TE JE BRANIO DOK SI TI MIRNO SPAVAO DA JE ZLIKOVAC.
JOS JEDNOM HAHAHAHAHA, prvo nit me je on branio, niti sam ja mirno spavao za vreme vladavine bracnog para milosevic :wink: Zalosno je to sto jos uvek postoje ljudi koji razmisljaju kao ti :oops: A i sta god sto je SPS-SRS branio to su Srbi izgubili zato ne kenjaj :!:
 
Е слепци, тупите о томе да ли је било боље кад сте јели говна рукама или кад сте их јели кашиком а не видите да ће Србија пливати у крви, а највише предњаче у томе они који мисле да их, тако од гована умецане, Европа једва чека.
 
PAC-PAC:
Е слепци, тупите о томе да ли је било боље кад сте јели говна рукама или кад сте их јели кашиком а не видите да ће Србија пливати у крви, а највише предњаче у томе они који мисле да их, тако од гована умецане, Европа једва чека.
Mislim da si malo preterao, ali svakako je simpatičan komentar (na kašiku mislim). Ipak je sada mnogo bolje. Ne dobro, čak daleko od toga, ali za poređenje s onim.... Nego, zašto onda nosite evropsku odeću (brendove), zašto pijete njihova pića, zašto vozite strana kola, zašto imate njihove brendove u kućnim aparatima...? Kupujte domaće!
 
jomini:
PAC-PAC:
Е слепци, тупите о томе да ли је било боље кад сте јели говна рукама или кад сте их јели кашиком а не видите да ће Србија пливати у крви, а највише предњаче у томе они који мисле да их, тако од гована умецане, Европа једва чека.
Mislim da si malo preterao, ali svakako je simpatičan komentar (na kašiku mislim). Ipak je sada mnogo bolje. Ne dobro, čak daleko od toga, ali za poređenje s onim.... Nego, zašto onda nosite evropsku odeću (brendove), zašto pijete njihova pića, zašto vozite strana kola, zašto imate njihove brendove u kućnim aparatima...? Kupujte domaće!

Из твог питања се да закључити да сам опседнут мржњом према Европи што апсолутно није тачно.
Да појасним, реч је управо о вама који не знате где бијете.
Ем што имате комплекс ниже вредности, ем што имате комплекс више вредности, све у исто време, само је у првом случају реч о Европи а у другом о Србији.
Нећу да коментаришем Европу јер сад није реч о њој аки претерасте га у вези Србије.
Ако баш ништа не ваља у Србији, говорим у смислу појма а не режима, одкуда онда ви такве паметнице?
А опет, ако смо сви шкарт како тврдите и ако је Србија пропаст, првенствено као појам, управо како ви тврдите, зар није мало глупо очекивати да било ко хоће са нама?
Све је у глави, и Рај и Пакао, и Европа и европа, и Србија и србија.
Знам гомилу људи који тврде да су европских светоназора а нема им помоћи таман да их прогласимо за Европу лично.
Невроватно је колико сте способни да залутате на путу до куће.
 
Nije bilo Čede, Bebe, Čanka, Nataše Mićić, Batića, Koraća, Protića, Kandićke, Borke Pavićević, Biljane Kovačević Vučić i ostalih čudovišta. Nije bilo "SABLJE", hapšenja 12000 ljudi od kojih je kasnije protiv samo 40 njih podneta krivična prijava! Nikad pre u našim zatvorima (ako se izuzme NDH) nije ubijen slikar! Za sad toliko.
 
Nije bilo Čede, Bebe, Čanka, Nataše Mićić, Batića, Koraća, Protića, Kandićke, Borke Pavićević, Biljane Kovačević Vučić i ostalih čudovišta. Nije bilo "SABLJE", hapšenja 12000 ljudi od kojih je kasnije protiv samo 40 njih podneta krivična prijava! Nikad pre u našim zatvorima (ako se izuzme NDH) nije ubijen slikar! Za sad toliko.
 
Nije bilo Čede, Bebe, Čanka, Nataše Mićić, Batića, Koraća, Protića, Kandićke, Borke Pavićević, Biljane Kovačević Vučić i ostalih čudovišta. Nije bilo "SABLJE", hapšenja 12000 ljudi od kojih je kasnije protiv samo 40 njih podneta krivična prijava! Nikad pre u našim zatvorima (ako se izuzme NDH) nije ubijen slikar! Za sad toliko.
 
panther:
france:
panther:
HVALA GOSPODINE !
Nema na cemu DRUZE
panther:
france:
Ne znam zasto je ova tema besmislena...meni licno je bilo mnogo bolje kad je Milosevic bio na vlasti!
Ajde majke ti reci i nama ostalima koji mislimo suprotno od tebe STA JE TO BILO BOLJE za vreme vladavine bracnog para MM
SA TOBOM JE SUVISNO DISKUTOVATI ... PRVO NEKA TE "DOS" NAUCI DA SE LEPO PONASAS PA ONDA PRICAJ SA NARODOM, AKO IMALO IMAS POJMA O POLITICI.
 
Strela:
Nije bilo Čede, Bebe, Čanka, Nataše Mićić, Batića, Koraća, Protića, Kandićke, Borke Pavićević, Biljane Kovačević Vučić i ostalih čudovišta. Nije bilo "SABLJE", hapšenja 12000 ljudi od kojih je kasnije protiv samo 40 njih podneta krivična prijava! Nikad pre u našim zatvorima (ako se izuzme NDH) nije ubijen slikar! Za sad toliko.

Bilo je Marjanovica, Mire, Arkana, Vucelica, Ljubise, onog kleptomana (ime sam mu zaboravio), Bidze, Mrkonjica, zatim budale sa Palme, Stojiljkovica, Kalajica,...
Ne mogu vise, najezio sam se...

Uzgred, u Sablji nije uhapseno 12000 ljudi vec su privedeni na razgovor. To sto je "slikaru" stradala srchka govori dosta o njegovoj savesti.
Svi oni ljudi koji su poginuli u uzaludnim ratovima su ocigledno za tebe "potroshna roba"... Zrtva koju smo podneli da bi ziveli tako dobro tih godina.
 
Panteru što si tako militantan ko da ti je tata (deda) bio u prvoj proleterskoj?
A ti Le Pjaf, ne diraj mi Arkana, on je u odnosu na Čumeta, Spasojevića i ostale Čedine drugare frajer!!! Što se Bidže tiče on je svoje protiv kandidate na zadnjim izborima potukao do nogu (85% glasova)! Ljubiša je napravio HIT predstavu svih vremena - "Bubu u uhu". Mrkonjić je ozbiljan i stručan inženjer iza koga stoji više objekata, nego što ćeš ti na ovom forumu poruka ispisati...
Ne ko ove DOS zamlate iza kojih je jedna velika 0...
 
france:
Da li vam je bilo bolje kad je gospodin Slobodan Milosevic bio na vlasti?
TN_Slobo.JPG
Pa, recimo da nije bilo ni mnogo gore :shock:
Ma, dobro je što su ga skinuli, ali - ko će sad poskidati ove?
:lol:
 
Ovi sto kuju Slobu u zvezde su ili mazohisti ili krimosi kojima je cvetalo za vreme njegove vladavine. Ne kazem ja da su Tadic i sl. bolji (isto sranje, drugo pakovanje), ali SLOBA JE TAJ KOJI JE KUMOVAO BOMBARDOVANJU (cije posledice osecamo danas i osecacemo decenijama!). A nema smisla da ne spomenem one koji su izgubili svoje zivote zarad... NICEGA!
 

Back
Top