Ljubav je kocka

Mislim da je jos jedna u nizu sapunica...

ne svidja mi se.

pogotovo ne volim te, kako iz neko nazva, 'rancerske price'.

aj da pogodim sta ce da se desi:
ona devojka (glavna junakinja) ce da se zaljubi u coveka za kog je prisilno udata, i zivece srecno dok kraja zivota....


ali ne pre zavrzlama! :twisted:


kao sto rekose u "Dadilji", u spanskim serijama treba da budes srecan ako voda koju je gl. junakinja stavila da se kuva provri za 6 meseci, a kamoli ostali dogadjaji...


malo sam se upustila u pljuvanje svih serija, tako da

sorry....
 
Meni je ona Hulija baš strava glumica. U početku sam mislilmla "Ooo ne, gde su našli ovog konja da glumi ždrebicu", ali posle one epizode gde je bila pijana na svadbi, sam je baš zagotivila (kako je to samo dobro odglumila, uopšte se ne uklapa se u kalup glumica iz španskih serija :D )
 
kalliope:
priznajem da ne gledam.
Ne znaš šta propušptaš :P

Ozbiljno ti kažem, te serije su prava terapija posle naornog dana..jednostavno se zavališ u fotelju, ukuljučiš TV i uživaš...ništa teško...radnja je uvek zanimljiva.... zaboraviš na sve brige, kada vidiš nekog bogataša kako se muči..ah :wink:

i naravno srećan kraj :cool:
 
britgirl:
e sto mi ta serija ide na zivce...

"oh,da,zrtvovacu se...udacu se za onog bogatog,pametnog i prezgodnog muskarca koji me obozava!!!ne zalite me...!!!"

mislim... :roll: :lol:

pa znas sta, ipak je on nju prevario, i ne oprasta to svakazena.
Mada ja mislim da je preterala na ovom prijemu kada je sve ono rekla za njega pred poslovnim partnerima...
 
VictorySun:
britgirl:
e sto mi ta serija ide na zivce...

"oh,da,zrtvovacu se...udacu se za onog bogatog,pametnog i prezgodnog muskarca koji me obozava!!!ne zalite me...!!!"

mislim... :roll: :lol:

pa znas sta, ipak je on nju prevario, i ne oprasta to svakazena.
Mada ja mislim da je preterala na ovom prijemu kada je sve ono rekla za njega pred poslovnim partnerima...
Pa da,ali oni valjda nisu bili zvanicno u vezi tada...ne znam,ne pratim redovno,ali bilo je bas glupo kad je ono dete poginulo :( :?
 
Vencanje Juan Soler i Magdalena Maki Moguilevsky

boda_soler_maki_835_contac1.jpg
 

Back
Top