BLISTAVI UM!!!

koltinbek

Početnik
Poruka
18
Doslo je vreme da se oprostimo od Novog Sada. U znak zahvalnosti sto ste nam bili ovako fini sagovornici, otkricemo vam neke tajne. Ali tek nakon jedne male igre...... :lol:

ZA DEVOJKE:

Samo za dame. Odnosno, moje tri omiljene dame sa neta. I iskljucivo za one koje dolaze u Beograd da traze dobar provod odn. tipa koji ce da im objasni sustinu zivota. Ima jedan dasa, zovemo ga (-BLANK-), klasicna lepota, visok 2 metra, crna kosa, plave oci, student ETF, lepota sto samo majka priroda moze da nacini. Nadam se da medju vama ima nekoliko dobrih kriptografa: Broj telefona, ime, naziv omiljenog kafica i marka kola su skriveni u ovom kodu. Nije fer da otkrivam njegov identitet i njegove licne podatke, ali recimo da je poznat po necemu. Mocan, veoooma mocan u svojoj bransi.



OLIVER, KRASIMIR, IVANA, MLADEN, VUKOBRAT=2,3,5,4,1
1-2-3-4-5 = ?



CETIRI STUBA, KO CETIRI CUVARA

USAMLJENA LEDJA TERET DA TRPE
UMOR TVOJ
SKRATITI HOCE,

SOLOMONOVO PROKLETSTVO
PRATITI TE VECNO MOZE

TRUP MASINE STAVITI U NJEGA
ZBOG UVREDE KRALJA PATITI MORAS

-WHAT IS MY CLUB HOUSE???-


Z!550ER116_+?334OSItxcX212F@#O323UR797OuNE252TWk$$O644NkIkN299EFIhVgES;I988X_+?TW;ON’’pINuyE



RGB CMYK

Osmeh kise odaje tajnu koja je vecno cuvana u nedrima vremena,
Lepota suze i ocaj uzdaha kriju seme uzbudjenja tvog
Nebeska zvezda sto sama sija u prelepom prostranstvu,
dodirom ruke oslobadja toplotu tvoje maste i sna.

E sada, drage dame, ovo je trebalo smisliti da ima nekog znacaja i poente. Uz blagu pomoc mog najboljeg drugara ostaje na vama da otkljucate misteriju koja se krije iza postavljenih pitanja. I ne, ovo nije hrpa nabacanih reci, ovo je nesto sasvim lepo i veoma jednostavno za nekog ko logicki razmislja. Nema pomoci, nema odmaganja. Resenja ocekujem. Da bi ste tacno saznali o cemu se radi, morate tacno da odgovorite na pitanje. A garant sledi jedno veliko iznenadjenje...

Svaka koja uspe da da precizan odgovor ili ako uspe da uspostavi kontakt sa doticnim, nakon iznenadjenja sledi igra „SVUCITE TUZNOG“. Na svaki tacan odgovor skidate po jedan deo odece od gosp. Tuznog. Na svaki pogresan odgovor saljete jedan deo vase odece na adresu :.............

nsbee, da vidim koliko si pametna!!! :D
 
A bre braco BeogrAdjani, ocete l' ostaviti neki post a da mene ne spomenete?!
33.gif


Ajmo ovako- merkat je vec pokusao sam da se ozeni, nije mu uspelo! Da mu mozda ne pomazete vi... verni... drugari?
7.gif

Ako cete sirotog Tuznog da skidate, to znaci da on ne ucestvuje?
Ostajes jos ti... A ti nisi 2m visok... :idea:

Merkat,
14.gif
jedno malo! Mocan u bransi unistavanja sistema? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Onda stvarno ne znam. Tvoje ime sigurno nije medju tim slovima, nije ime Tuznog, nije ni Merkatovo.
I kako svakako ne bih igrala igru do kraja, vec ovde povlacim crtu
hekla.gif



_____________________________________ :wink:
 
Pa naravno da je Vlada :roll: Bar je početak jednostavan...

Pusti me da rezimiram - ti medju tri tvoje omiljene devojke traziš isključivo onu koja dolazi u Beograd i još očekuješ da neka od njih (ili sve) bude dobar kriptograf, da ima umeće i vremena da reši ovo :?: :shock: Pa što je lepo ne pozoveš :D
 
Cekaj, rekao sam da treba dati odgovor na sva tri pitanja. Ili cetiri? I dajte ljudi, budite malo kreativni. Pa toliko je lako da je glupo i da vam pomazem.

Bee, nisam rekao da je odgovor netacan. Ali ako pogledas pocetak videces da trazim FULL odgovor.

Max-e, nije stvar u tome hocu li ja nekoga da zovem. Uostalom, drzte bre knjigu "Davincijev kod" i shvaticete moju trenutnu opsesiju!!! :lol: :lol: :lol:

Sta vise, ako budete bili dobri i ako precizno odgovorite, sledi vam mozda jos jedna zagonetka. Gramatika, matematika, istorija, fizika i hemija ce da budu kljuc.

UFF, KAKVA KNJIGA!!! :P :P :P
 
koltinbek:
Cekaj, rekao sam da treba dati odgovor na sva tri pitanja. Ili cetiri? I dajte ljudi, budite malo kreativni. Pa toliko je lako da je glupo i da vam pomazem.

Bee, nisam rekao da je odgovor netacan. Ali ako pogledas pocetak videces da trazim FULL odgovor.

Max-e, nije stvar u tome hocu li ja nekoga da zovem. Uostalom, drzte bre knjigu "Davincijev kod" i shvaticete moju trenutnu opsesiju!!! :lol: :lol: :lol:

Sta vise, ako budete bili dobri i ako precizno odgovorite, sledi vam mozda jos jedna zagonetka. Gramatika, matematika, istorija, fizika i hemija ce da budu kljuc.

UFF, KAKVA KNJIGA!!! :P :P :P
Aha,finansijski gledano-remek delo-zaista,takodje sjajna i za vesele americke domacice,koje btw nemaju pojma o istoriji,istoriji umetnosti.......i svemu ostalom cega se ne/sretnik dotakao u istoj............pa ko razume shvatice.....
 
Aha,finansijski gledano-remek delo-zaista,takodje sjajna i za vesele americke domacice,koje btw nemaju pojma o istoriji,istoriji umetnosti.......i svemu ostalom cega se ne/sretnik dotakao u istoj............pa ko razume shvatice.....[/quote]

Pa dobro, mozda nije "Romeo i Julija", "Hamlet" ili "Stepski Vuk". Mada ako bi me religija toliko zanimala, procitao bih bibliju. A posto je ovo knjiga za "1 dan", onda mi se svidja kako je napisana. Mislim da ako nekoga zanimaju istorijske cinjenice ili neki konkretniji podaci o bogu, trebali bi malo da se pozabave strucnom literaturom. A ako nekoga zanima citanje, znaci samo citanje u kojem radi masta 200% na sat, onda treba procitati knjigu. U odnosu na smece koje nam se predstavlja svaki dan gde su glavne teme politika, rat i svakojake perverzije, moje misljenje je da ova knjiga donosi citaocima jedan talas osvezenja. :wink:
 
Da je bar neka zanimljivija nagrada u pitanju,svlacenje Tuznog bi pre mogao da koristis kao pretnju-ako ne provalite o kome je rec,videcete to i to...Verujem da bi interesovanje poraslo u tom slucaju :lol:
 
nsbee:
Sta je BG?! Jos jedna te provalila pa se ljutis?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma pusti ih,znamo tu pricu od ranije :roll: :lol: Nego Slavko?,Marko?,Vlado?,ko god da je u pitanju(lepo mi se okrene utroba kad se setim da sam ovo vec negde pisala,znace on gde)srecno u novim pohodima na naivne,mada mi se cini da je takvih sve manje,bar ovde.Mozes da menjas nickove,ali opet si provaljen s tim da su svi svedoci smesnog pokusaja zavaravanja tragova.Pa posto vidim da si takodje raspolozen za sravnavanje racuna,ovo verovatno znaci rat? :twisted: Cisto bi volela da znam s kim "imam cast",mada pretpostavljam ko je u pitanju.
And for God's sake,get a life man!
 
koltinbek:
nivea_soft:
Ma ne mogu da izdrzim,Slavko,pa gde si ti sa obrascicima kao pudinzima?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NO COMMENT!!!
Nema više preko pp,sad je sve javno.Iskreno sam se ponadala da je u pitanju neko od ostatka ekipe,pa da malo porazgovaram sa njima :twisted: Sa tobom sam se razjasnila.A za ono lomljenje kada se vidimo-nema ljutnje,to ti je za onaj komentar na moj post.Sad smo 1:1,ali "ćeraćemo se mi još"! :lol:
 
nivea_soft:
koltinbek:
nivea_soft:
Ma ne mogu da izdrzim,Slavko,pa gde si ti sa obrascicima kao pudinzima?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NO COMMENT!!!
Nema više preko pp,sad je sve javno.Iskreno sam se ponadala da je u pitanju neko od ostatka ekipe,pa da malo porazgovaram sa njima :twisted: Sa tobom sam se razjasnila.A za ono lomljenje kada se vidimo-nema ljutnje,to ti je za onaj komentar na moj post.Sad smo 1:1,ali "ćeraćemo se mi još"! :lol:

Ostatak ekipe? Hmmm... Pa pitaj ih sama. Nemoj da se nadas, znas koji su. A ono oko "ceranja", bez mene. Nisam ti ja za takve stvari... :)
 
koltinbek:
nivea_soft:
koltinbek:
nivea_soft:
Ma ne mogu da izdrzim,Slavko,pa gde si ti sa obrascicima kao pudinzima?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

NO COMMENT!!!
Nema više preko pp,sad je sve javno.Iskreno sam se ponadala da je u pitanju neko od ostatka ekipe,pa da malo porazgovaram sa njima :twisted: Sa tobom sam se razjasnila.A za ono lomljenje kada se vidimo-nema ljutnje,to ti je za onaj komentar na moj post.Sad smo 1:1,ali "ćeraćemo se mi još"! :lol:

Ostatak ekipe? Hmmm... Pa pitaj ih sama. Nemoj da se nadas, znas koji su. A ono oko "ceranja", bez mene. Nisam ti ja za takve stvari... :)
Ne umes da gubis... :lol: A za kakve si ti stvari?Zavlacenja,laganja,foliranja,mada ne mogu priznati da si bas vican u tome.Da jesi,ja nikada ne bi saznala 8) Nego,srecno napredovanje u tome u "cemu si dobar."Ne mogu bas reci da mi je nesto posebno tesko palo sto neces da saradjujes,ali ko zna zasto je to dobro.Meni je zvucalo kao dobra zabava.Mozda jer necemo vise biti ni u kakvom kontaktu.
Da,mora da je to....
 

Back
Top