silikonske grudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

soba23

Zainteresovan član
Poruka
297
Zanima me da li neka od forumasica ima silikonske grudi?Ako ima,dje ih je ugradila,kakva je procedura itd.Cula sam za neku kliniku u BG dje radi doktor Colic.Da li je to pouzdano mjesto?
 
Evo ja imam par silikonskih grudi i super su - skacu, drmusaju, spice kroz majciiicuuuu :wink: :lol: ...ugradila sam ih na ledjima - cisti da mogu da me vackaju i iznad boolje hehehehehehe

U(g)radili mi to na veterinarskom u BGD :wink: :lol: :lol:
 
guda:
Evo ja imam par silikonskih grudi i super su - skacu, drmusaju, spice kroz majciiicuuuu :wink: :lol: ...ugradila sam ih na ledjima - cisti da mogu da me vackaju i iznad boolje hehehehehehe

U(g)radili mi to na veterinarskom u BGD :wink: :lol: :lol:

A za to si potrosila onu lovu sto si pozajmila....pa sto nerece :?:
 
...pa ne bi mi ti garant dao kintu da sam ti rekla da mi zadnji sisici nisu podarili tata i mama u kolica pozi, vec da je par gipserki namesten, dok ne ugradim silikoncice hehehehehehe ...sad imas sta da pipkas i stipkas :wink: :lol: :lol:

...jao bre, pa danas sam nezna i romanticna, navodis me na gresne misli vracu jedan indijanski hehehehehe :lol: :lol: :lol:
 
guda:
...pa ne bi mi ti garant dao kintu da sam ti rekla da mi zadnji sisici nisu podarili tata i mama u kolica pozi, vec da je par gipserki namesten, dok ne ugradim silikoncice hehehehehehe ...sad imas sta da pipkas i stipkas :wink: :lol: :lol:

...jao bre, pa danas sam nezna i romanticna, navodis me na gresne misli vracu jedan indijanski hehehehehe :lol: :lol: :lol:

Aj objasni sta je falilo ovim od prosli put.. :wink:
 
...pa maznula sam tvoje gipserke - one od posle fudbalice, pa si se stalno zalio da cudno vonjaju... eto, zato sam ih promenila, da tebi udovoljim, vracu moj.... leprrrrrrrr... pardon, grok, grok... :wink: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top